Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
725.0 9G tronic juhtploki rike
#1
Tere,

Tegemist 2016 aasta x166 mudeliga 3.0 diisel.
Möödunud reedel ei lasknud kast enam esimest käiku sisse lülitada, peale mitmekordset proovimist lülitab jõnksuga sisse kolmanda käigu ja vahetab ainult 3-4-5 käikude vahel, tagurpidi käik toimib kenasti.
Sai siis selle isendiga longatud Tartu Hõbenoolde kus diagnoositi veaks juhtploki rike. Viga avaldub kui kasti temperatuur jõuab 50 kraadini ja pidavat vea teateks andma (täpset koodi telefoni teel ei küsinud), et ei saa lülitada tagurpidi käiku, kuigi tegelikult lülitatakse edaspidi käiku. Kogu see asi pidigi viitama juhtploki rõhuanduri probleemile ja lahenduseks juhtploki vahetus.

Kas Tartus on mõnda pädevat kohta või meest kes võiks veel selle anomaalja üle vaadata, kuna Hõbenoolest öeldi selline hind, et esimese hooga kohe seda remonti just tegema ei kibele, eriti kuna mõnisada euri juurde lisades saaks juba saksast uue kasti.

Tänud ette kõigile.
Vasta
#2
Selle mõne tuhande eest ei saa mitte uut kasti, vaid järgmise kasutatud kasti. Millel võivad, aga ei pruugi olla samad vead.

Seega võiks oma korralikult toimiva kasti puhul hüdroploki vahetus mõistlik kulutus.
Vasta
#3
Kui jutt käiks paarist tuhandest oleks auto juba tõstukil.
Küsiti peaaegu topelt summa, mis paneb juba tõesti mõtlema uue kasti ostule.
Vasta
#4
Hei,

Teadmata seltsimeeste kogemusi ja hindu just selle kasti osas, soovitan ikkagi igaks juhuks ka Transremist küsida.
Ega Tartus neid tegijaid ju liialt palju ole ja Aimar on seni enamvähem kõigi Mercedestega toime tulnud. Smile

Parimate soovidega,
Västrik
Vasta
#5
(27-01-2025, 11:57 PM)yllaylla Kirjutas: Kui jutt käiks paarist tuhandest oleks auto juba tõstukil.
Küsiti peaaegu topelt summa, mis paneb juba tõesti mõtlema uue kasti ostule.

Mis hinnaga uue kasti siis saaks konkreetsele autole?
Vasta
#6
Nii, et jutt poolikuks ei jääks kirjutan ka lahenduse.

Uus kast maksis 5900, tõsi polnud küll üks ühele sobiv minu autole aga arvan, et suurusjärk sama.
Taastatud kasutatud kast 4700 (garantii 50 tuh km või 2 aastat) see oli siis üks ühele sobiv minu autole.
Kindlasti oleks lisandunud mingi transpordi tasu ja lisaks siis kasti vahetus õlid filtrid ja muu nipet näpet.

Ei hakanud nende lahendustega enda pead vaevama ja lasin Hõbenooles enda oma korda teha
Vahetati hüdraulika- ja juhtplokk kogu muusika kokku 3470,74 eurikut

Teenindus igati viisakas ja vastutulelik andsid ise jooksvalt infot kuna jupid jõuavad ja kuna täpselt korda saab.

Peale remonti ca 3000km sõidetud ja kõik toimetab väga ilusti.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  7g vs 9g-tronic kast v2ikejoss 1 2,610 22-08-2017, 10:32 PM
Viimane postitus: v2ikejoss
  Mercedes w203 C240 ESP juhtploki mure! raigo83 3 4,610 04-08-2017, 01:34 PM
Viimane postitus: hellrix



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne