Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NTG 4 firmware update
#1
Kas keegi tegeleb comandi tarkvara uuendamisega?

Tegu siis NTG4 comandiga ja mure BT telefoni ühendamisega (ühendab ära aga katkub mitu korda peab ühendama,et tööle jääks)

W212 comand NTG4 HU204  2011a
Vasta
#2
Ma jaurasin ka sarnase probleemiga ja lahenduseks oli nutikella ja telefoni omavaheline lahti ühendamine. Peale seda bluetooth korras.
GLK280//A207 E350
Vasta
#3
Jah proovisin ja nii ongi tahad muusikat kuulata jäta kell koju?
Vasta
#4
Android? Samsungi telefonidel on seadistamisel erinevaid võimalusi, BT ühenduse korral kuhu suunata heli jne. Milline seade saab prioriteedi. Ma eeldan, et need seaded võiks olla kõikidel android seadmetel, mis võimaldavad mitu bluetooth seadet korraga ühendada.
Võimalik probleem võib olla selles, et telefon ei suuda otsustada, kuhu heli suunata.
Vasta
#5
(16-08-2024, 06:07 PM)väikemees Kirjutas: Android? Samsungi telefonidel on seadistamisel erinevaid võimalusi, BT ühenduse korral kuhu suunata heli jne. Milline seade saab prioriteedi. Ma eeldan, et need seaded võiks olla kõikidel android seadmetel, mis võimaldavad mitu bluetooth seadet korraga ühendada.
Võimalik probleem võib olla selles, et telefon ei suuda otsustada, kuhu heli suunata.

Mure siis Iphone ja apple watchiga.
Vasta
#6
Mul ka iphone ja kellaks huawei. loobusin antud hetkel nutifunktsioonidest. Muusika on tähtsam Smile
GLK280//A207 E350
Vasta
#7
(20-08-2024, 07:36 PM)zafari Kirjutas: Mul ka iphone ja kellaks huawei. loobusin antud hetkel nutifunktsioonidest. Muusika on tähtsam Smile

See on küll huvitav. Testin ja vaatan ka seda imenippi (kuigi kell ka oluline). Endal sama mure (korralik peavalu) ja ei saa aru, mis loogika seal on. Kord toimib ideaalselt ja siis üksaeg enam mitte. Sisse-välja, Spotify kinni, Spotify lahti. Mõnikord jõuad juba enne sihtkohta, kui asja tööle saab Big Grin
Vasta
#8
Spotify-ga seoses meenub Samsungi telefoniga sarnane probleem. Ühendas, katkes, ühendas, katkes.
Proovisin teise Samsungi telefoniga, kõik toimis.
Kuidas teha kindlaks kas probleem on telefonis või Spotifys? Auto oli uus, 2024, ei olnud ka loogiline softi uuenduse viga, mida tasub uurida, sest sageli on probleem ka seal. Telefonid uuenevad ja saavad tarkvaravärskendusi aga seade autos, kasutab ikka vana tarkvara.
Tuli leida telefonist teine rakendus, mis muusikat ühendaks. TuneIn- raadiojaamad, panin selle mängima ja toimis, ühendus ei katkenud. Peale seda hakkas ka Spotify korralikult tööle.

Ma iPhone-i menüü täpsemaid seadeid ei mäleta, kuid soovitan uurida kella seadeid, ühendatud seadmed ja kella enda seadetest, kas seal saab kuidagi määrata eelistatud heliväljundit.
Vasta
#9
Müstika, milliste arengumaailma probleemideni me ikka jõudnud oleme!
20 tagasi oli probleem, kui KE-Jetronik ei juhtinud mootorit nii, nagu vaja.
40 a tagasi oli probleem, kui karbussi ujuk ei teinud seda, mida vaja.
Vanasti tuli muresid reaalses elus ka jagada, täna saab vähemalt kirjutada, läbi kella.

Nii palju, kui mina olen BT seadmetega maadelnud (ma pole vist ühtegi muretult töötavat B/T kohanud elus) päästab see, kui seadmete olemasolu aeg-ajalt
üksteisest kustutada.
“A Mercedes-Benz needs to look like a Mercedes-Benz. And another thing that’s just as important is harmonious model progression: the next model should never make the previous models look old.”
Vasta
#10
(22-08-2024, 03:26 PM)Rolz Kirjutas: Müstika, milliste arengumaailma probleemideni me ikka jõudnud oleme!
20 tagasi oli probleem, kui KE-Jetronik ei juhtinud mootorit nii, nagu vaja.
40 a tagasi oli probleem, kui karbussi ujuk ei teinud seda, mida vaja.
Vanasti tuli muresid reaalses elus ka jagada, täna saab vähemalt kirjutada, läbi kella.

Nii palju, kui mina olen BT seadmetega maadelnud (ma pole vist ühtegi muretult töötavat B/T kohanud elus) päästab see, kui seadmete olemasolu aeg-ajalt
üksteisest kustutada.

Nojah, moodsad ajad, moodsad probleemid. 

Mina leidsin selle lahenduse pool juhuslikult. Arvasin ka, et seadmes on viga aga kui autos, mis äsja ostetud avaldas proua soovi, et tema telefoni (android) võiks ka ära siduda, et vähemalt helistada saaks, siis hakkas tal spotify mängima kenasti. Ja siis, saades teada, et masin ikkagi oskab normaalselt muusikat mängida, googeldasin veel ja veel ja veel ja lõpuks kuskilt keegi mainis seda kella teemat. 
Küsisin selle kohta ka Vehost ja nemad väidetavalt kuulsid probleemist esimest korda, kuigi lahenduseta teemasid on terve internet täis.

Minu puhul on siis tegemist 2010 aasta A207'ga. Kuna tegemist jaapani turule toodetud autoga siis oli mul selle raadio osas seal väga palju erinevaid kõhklusi aga kokkuvõtteks ilma arvutit külge panemata toimivad nii euroopa sagedused kui muu vajalik.
GLK280//A207 E350
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W211 Comand NTG 2.5 retrofit. TeccccccH 0 619 29-05-2022, 06:30 PM
Viimane postitus: TeccccccH
  W123, 230E, 1981 - sun - update 2018 a. sun 0 1,577 06-02-2018, 09:52 PM
Viimane postitus: sun



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne