Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
akujuhtmed??
#1
tere, plaanis hakata w210-l aastast 95 sumpsi kronsat kinni keevitama toru külge. tean, et enne tulev vist akuklemmid maha võtta???ja kas on veel midagi, mis enne ära tuleb teha, et parda komput näiteks läbi ei kõrvetaks vms???? ja kus tal aku klemmid kätte saab??? ma ei tea isegi kus aku on
ShyShyet mis ma nagu ettevalmistustöödest peaksin ära tegema???
Vasta
#2
ma näitex alles hiljuti lasin karpe keevitada ja võtsin ainult - klemmi maha, kuid kuidagi sai kasti aju viga ja läx lollix, nyyd seisab maja ees ja ei tea mida teha ...arvan et parem võta kõik klemmid maha, aga räägitaxe et parem kruvige ka aju maha, nu ma ei tea...Smile
Vasta
#3
jah olen ka kuulnd et pidi sitasti mõjuma see keevitus, sellepärast kirjutaingi selle teema
Vasta
#4
Kas lihtsam ei ole summutit küljest ära keerata keevitamise ajaks?
Vasta
#5
Hõljuk Kirjutas:Kas lihtsam ei ole summutit küljest ära keerata keevitamise ajaks?


ma arvan ise ka et see olex hea variant kui pärast kahtseda ja mingi asi tuksis on.
Vasta
#6
Oleneb sellest kuhu sa keevituse massi paned. Kui keevitad sumpsi, siis pane massklemm kohe keevituse koha kõrvale ja ei pea midagi lahti ühendama. Kunagi pole midagi juhtunud. Muidugi kui võtta klemmid maha on kindel värk, aga soovitaks kindlasti keevituse mass panna võimalikult lähedale keevituse kohale.
Vasta
#7
hents99 Kirjutas:aga soovitaks kindlasti keevituse mass panna võimalikult lähedale keevituse kohale.
täpselt nii.
Vasta
#8
Minul läks pärast aku vahetust(klemmid sai lahti võetud ja lisavooluallikas puudus) signa lolliks.Juhendist lugesin siis,et oleks tulnud enne kodeerimisnupust signa ( "Mongoose") ära nullida ja pärast juhtmete paigaldust uuesti sisse kodeerida.
Vasta
#9
Seepärast ei võetagi tavaliselt akuklemmi maha, et pärast on päris palju jama aju ja signalisatsioonisüsteemiga.
Vasta
#10
mõndadel autodel võetaxe aku nii maha, et pandaxe juhtmetega vool sisse aku klemmidele kuidagi, et asi päris käest lähex seal elektroonikaga..Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne