Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
küljepeeglid
#1
Ei tea kas hakkab jälle pihta see peeglite varguste laine või lihtsalt õnnetu kokkusattumus.Igatahes varastati mu w202 peegliklaasid keset tööpäeva ja seda väga avalikus kohas nagu keskhaigla territooriumil.Tundub olevat nagu tellimus töö,kuna pargin autot seal juba neljandat aastat ja kus haigla töötajad liiguvad seal pea igal minutil. Kolm aastat tagasi Elektroni tn. läksid koos korpustega.Aga noh eks tuleb siis uued klaasid hankida ja loota,et saab siis jälle normaalselt edasi elada.
Vasta
#2
keegi klaasidele oma nime graveerida (ühte nurka) pole proovinud ja graveering üle teha tumeda markeeringuga?

Ei tea kas sedapidi tegevus aitaks varguse vastu?
Vasta
#3
Mul 202 ja 124 peegli klaasidele auto nr peale graveeritud ja pole keegi näppimas käinud.
Kes selliseid peegli klaase ikka tahab osta, kus võõra auto nr peal, järelikult pole mõtet numbriga klaase ära virutada.
Mercedes-Benz varuosad, remont, hooldus, diagnostika, tarkvara uuendused, SCN kodeeringud jne
LESVEN OÜ Suur-Sõjamäe 30F Tallinn
www.lesven.ee
Vasta
#4
Aru ma ei mõista mis nendes peeglites nii erilist on, et neid koguaeg rotitakse.
Vasta
#5
On proovitud ka graveerimist, Ülemiste parklas läksid aga nagu soojad saiad tuttaval. Peale seda sai aga pandud metalltorud ette ja siis sai ka rahu majja. Tavaliselt peeglite vargus oli rohkem nagu Tallinna teema, ent nüüd on isegi juba Rakveres hakatud näppima.
Vasta


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  W202 Küljepeeglid RivoA 1 2,055 01-09-2011, 08:27 AM
Viimane postitus: turk
  MB C 220 1994. a küljepeeglid andi66 0 1,793 19-09-2010, 04:47 PM
Viimane postitus: andi66
  w202 küljepeeglid mell74 1 2,537 07-11-2009, 11:50 PM
Viimane postitus: marek
  W201 jälle kord küljepeeglid heixs 7 4,957 30-08-2006, 07:52 PM
Viimane postitus: heixs



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne