|
Otsingu tulemused
|
| Postitus |
Autor |
Alamfoorum |
Vastuseid |
Vaatamisi |
Postitatud
[asc]
|
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Tundub, et ühe aasta reportaazh jäi vahele, aga sellest ka suuremat miskit ole. Kõik on 'same procedure as every year' nagu selles telesaates, mida ETV homme jälle näitab. Suvel randa ja mõnele mersuk... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
30-12-2025, 07:41 PM |
| |
|
Teema: MÜÜDUD: CLK 55 W208, 2000
Postitus: MÜÜDUD: CLK 55 W208, 2000
| Keretüüp - W208, WDB2083741F168887, kupee
Mudel - CLK
Mootor - 5,4 V8, bensiin
Käigukast - automaat
Aasta - 10/2000
Värvus - Green black metallic 189U
https://i.ibb.co/rK5mmS54/DSC08901.jpg ... |
|
fittipaldi |
Sõidukid
|
0 |
478 |
02-06-2025, 10:41 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Järjepidevuse huvides tuleks üles tähendada, et valge maadam käis ka 2023 classic&marketil, mis oli taaskord väga tore üritus ja sealt on ka kaks allolevat pilti. Muidu täitis masin nagu ikka lõbusõid... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
27-12-2023, 10:36 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Hooaeg algas juba aprillis ja sama sujuvalt kui eelmised, juhe külge ja võtit. Tehakse ikka häid autosid! Koostöö sujuva jätkumise nimel tellisin Vehost filtrid ja ostsin kuskilt suvakohast Castroli l... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
02-07-2023, 03:12 PM |
| |
|
Teema: X164 GL-class 2006-2012
Postitus: RE: X164 GL-class 2006-2012
| Autolehes on peagi tulemas pikem ülevaade GLK-st. Oli võimalus anda neile 220 CDI omanikuna kommentaar, lühike ümberjutustus sellest oleks umbes selline.
Auto ostsin aasta tagasi Veho kasutatud aut... |
|
fittipaldi |
Ostuabi
|
9 |
2,046 |
02-07-2023, 01:12 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Garaaziuks W123 järel on sulgunud ja "geelikul" teised rattad all. Kisub vist na talve poole!
Aastaseks läbiuhanguks kogunes ca 2500 km. Sügisel sai lõplikult otsa aku, ei kannatanud enam kevadeni ... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
18-11-2022, 05:29 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Tere. Ei ole olnud see tee nii sile sel suvel, kui oleks tahtnud loota. Kõigepealt tegin ma strateegilise vea ja läksin ülevaatust nõutama mingil jaanipäeva-järgsel päeval, mil selgus, et minu tavapär... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
19-08-2022, 10:00 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Tere ka siitpoolt. Mõnedsajad kilomeetrid ka mul seda hooaega tehtud, jätkuvalt vaid akujuhtme taasühendamise ja võtme keeramise vaev. Kuna ma selle autoga vihmaga ei sõida :eusa_angel: , siis on tul... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
28-05-2022, 12:56 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| https://i.ibb.co/gzSKDKb/DSCF9101.jpg
Mercedes-Benz kõrvale tekkis sel sügisel jälle konkurent, kes kuldsete ilmadega nädalavahetustest sõiduaega võttis, lisaks üks V6 Ford ka tahab uhamist saada, ... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
10-11-2021, 01:09 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| https://i.ibb.co/RpZh8Xn/DSCF2847.jpg (https://ibb.co/gMHvY01)
Hommikust! Nii korralise raporti mõttes - minu 'maadam' on ka selle aasta esimese paagitäie torudest läbi lasknud. Jätkuvalt meeliülen... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
19-04-2021, 11:04 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Ega ma külameestel kõrval kogu aeg ei seisnud, aga õnneks pidi neil nüüd 123 käigukasti maha- ja pealevõtt nii selge olema, et võivad seda teha nii hommikusöögi alla kui peale. |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
17-11-2020, 09:02 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Umbestäpselt kohe pärast seda, kui olin siin suvel kiitnud, kui hästi kõik on, hakkas muidugist auto all olev igapäevane paar tilka õli vaikselt kujunema igapäevaseks väikeseks õlilombiks. Vaatasime k... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
16-11-2020, 10:14 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Väga mõnus hooaeg on käimas. Kolm on täieõiguslik 'iganädalaauto', st alates märtsi lõpust on valge daam vähemalt korra nädalas sõita saanud. Just käisin teisega ülevaatusel ära, märkusi ei tehtud. Lõ... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
09-07-2020, 12:06 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| https://i.ibb.co/x1BRQk2/IMG-20200329-145422.jpg (https://ibb.co/x1BRQk2)
Hellõu-hei. Alustasin ka märtsi lõpus hooajaga, kuna karantiinireeglid niisama ringi paarutamist esialgu ei keela. Akujuhe pe... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
05-04-2020, 10:10 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| https://i.ibb.co/nQw53Tv/DSF5207-2.jpg (https://ibb.co/nQw53Tv)
Pean ka raporteerima, et hooaja viimane sõit oli eile pealinnast rajoonidesse varju alla. Kuna vahepeal sai ka W204 müüdud, siis nüüd... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
03-11-2019, 12:50 PM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Sai siin väike sügisene tiir Peipsi ääres tehtud, palju mõnusaid teid ja teekesi leitud.
https://i.ibb.co/0p5G2Xk/DSF3737.jpg (https://ibb.co/0p5G2Xk) https://i.ibb.co/FDGYh9w/DSF3754.jpg (https:/... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
01-10-2019, 10:16 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: RE: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Tänud kõigile, kes häid sõnu poetasid. Eks ta jah keskmisest on siledam, aga kui nina päris juurde torgata, leiab juba norimistki.
Ebayst tellitud matid saabusid, toon on päris õige, olen rahul. Se... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
23-09-2019, 11:31 AM |
| |
|
Teema: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
Postitus: MB 200, 1978, W123 - fittipaldi
| Tere. Mõnda aega juba foorumi usin lugeja olnud ja vahest ehk oleks paslik nüüd ka oma massin ette näidata, mine tea, nõugi küsida!
2018. aastal olin tööalaselt hõivatud lausa kahe projektiga, mis hõ... |
|
fittipaldi |
Huviliste autod
|
29 |
16,139 |
25-08-2019, 11:27 PM |
| |
|
Teema: Beckeri raadio paigaldus w123-e
Postitus: Beckeri raadio paigaldus w123-e
| Tere,
vajaksin abi Becker Mexico 610 ja W123 kokkuviimisel. Hetkel autos olevad pistikud ei passi ostetud makiga kokku. Nt Noor Tehnik ütles, et neil beckerile midagi ei ole. Äkki keegi saab aidata?
... |
|
fittipaldi |
Teenused
|
0 |
3,423 |
12-07-2019, 01:31 PM |
| |
|
Teema: M: W123 Owners Workshop Manual
Postitus: M: W123 Owners Workshop Manual
| Seoses sellega, et üks amazoni package läks vahepeal kaduma ja ilmus välja kohe pärast asendusmanuaali tellimist, on mul nüüd üks selline manuaal (https://www.amazon.co.uk/gp/product/0620164433/ref=pp... |
|
fittipaldi |
Muu
|
0 |
2,835 |
13-06-2019, 09:44 PM |