Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - aronz12 - 02-05-2012

Tervist! Mul oleks enda w124-le küljeliistu tüübleid vaja. Uurisin Silberauto lehelt aga Pärnus selliseid pole. Tekkis küsimus, et kaua seal juppide tellimisega aega läheb? Või on mõni teine koht Pärnus kus võib selliseid leiduda?
Juhipoolse esitiiva peale, peenikse liistu jaoks 3tk.



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hannes_s - 02-05-2012

Raunex, SEK autokaubad mõlemas olid vist sedaanile kõik tüüblid olemas. Silberist saab ka, tarneaeg ~3päeva. Natuke võiks ise ka asja uurida.....


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 06-05-2012

Mure selline, et sooja mootoriga vajub õlisurve nulli ja 1 pütt jätab vahele.Külma mootoriga on korras.Autoks w201
Oskab keegi öelda milles võib asi olla ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - nostromo - 08-05-2012

Kas see näitab vaid kuni teatud vanuseni-uuemaid mitte? Sooviks ühe 12.2002 isendi kohta infot WDB2153761A0340

http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m.mycat?cat=mb



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kuulsus - 10-05-2012

Nunii.. pisike/suur mure.Asi selline.. ostsin auto kunagi ammu, mis seisnud mul pea 3 aastat.ostes ei viitsinud ümber kirjutada enda nimele.. kuna ei olnud niipea plaani sellega sõitma hakata.Nüüd vaatasin, et alates 24.01.2012 on autole maksu- ja tolliamet piirangu pannud (käsutamis keeld).Küsimus ongi.. mis see tähendab?Saan ma nt seda autot müüa või üldse mingisuguseid toimunguid sellega teha? Kellelt kunagi auto ostsin on tuttav, aga pole ammu enam teda trehvanud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - HullHunt - 10-05-2012

(10-05-2012, 04:34 PM)kuulsus Kirjutas: Nunii.. pisike/suur mure.Asi selline.. ostsin auto kunagi ammu, mis seisnud mul pea 3 aastat.ostes ei viitsinud ümber kirjutada enda nimele.. kuna ei olnud niipea plaani sellega sõitma hakata.Nüüd vaatasin, et alates 24.01.2012 on autole maksu- ja tolliamet piirangu pannud (käsutamis keeld).Küsimus ongi.. mis see tähendab?Saan ma nt seda autot müüa või üldse mingisuguseid toimunguid sellega teha? Kellelt kunagi auto ostsin on tuttav, aga pole ammu enam teda trehvanud.

Vara käsutamise keelumärge tähendab vara võõrandamise (müümise, kinkimise), samuti koormamise keeldu, kuid ei ole takistuseks vara valdamisele, kui kohus hagi tagamise määruses ei ole seadnud piiranguid vara valdamisele ja kasutamisele. Näiteks, vara käsutamise keelumärge Autoregistris tähendab, et omanik ei saa vara ümber registreerida uue omaniku nimele isegi siis, kui on sõlmitud lihtkirjalik või notariaalne auto müügileping. Selleks, et toimuks registris auto omaniku vahetus, peab keelumärge olema kustutatud. Kas keelumärke kustutamine toimub auto müüja ja ostja ühise tegutsemise tulemusena või peab ostja pöörduma vastava avaldusega kohtusse, see sõltub asjaoludest. Igatahes on tekkinud kahetsusväärne olukord – müügilepingu järgi on omand üle läinud lepingu sõlmimise hetkest, Autoregister aga sõiduki ümberregistreerimist müügilepingu alusel uue omaniku nimele ei tee, sest on kustutamata vara võõrandamise keelumärge. Mõistlik on enne müügitehingu sõlmimist kontrollida, kas registris on keelumärge või mitte. Esineb olukordi, kus ka müüja ei tea, et tema sõiduauto kohta on seatud Autoregistris võõrandamise keelumärge.

Ehk on sellest kirjutisest abi.

Aga edu sulle, loodan, et saad oma asja jonksu tuttavaga.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kuulsus - 12-05-2012

Mis siin ikka.Saab mõnel taru mnt kopamehele öelda, et sõitku sest üle, saan ehk kuidagi vanarauda teise viia Icon_razz Õnneks pole tegemist MB-ga Icon_razz


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rasmus.kuusemets - 12-05-2012

selline mure. Isa autol siis lekib vist konditsioneeri radikas (sõitis talvel hange).
Minu teada peaks ju konditsioneeris olema gaas- freoon, kuid auto radika alla tekkis märg laik, ning esistange on samuti mingi õlise vedelikuga koos.
Kas siis freoon muutubki tavarõhu käes selliseks õliseks vedelikuks?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - mkik - 12-05-2012

(12-05-2012, 10:47 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: selline mure. Isa autol siis lekib vist konditsioneeri radikas (sõitis talvel hange).
Minu teada peaks ju konditsioneeris olema gaas- freoon, kuid auto radika alla tekkis märg laik, ning esistange on samuti mingi õlise vedelikuga koos.
Kas siis freoon muutubki tavarõhu käes selliseks õliseks vedelikuks?

Kliima pumpa käib sisse tilk õli (minu omasse pandi mingit rohelist). Äkki sai seda õli omal ajal sinna tiba palju ning sattus ka radikasse seda veidi?




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 16-05-2012

Mis õli võib/käib w124 roolivõimus?
Mõnes kohas kirjas, et võib ATF Dextron II panna, teises jällegi ei tohi seda teha.

Sama oli mahtuvusega, et kui nivoo süsteem 2L ja tavalisega 1L??




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 17-05-2012

124 on rool ja nivoo eraldi. nivoos soovitavalt sinna ettenähtud õli. roolis olen kasutanud odavat automaatkasti õli.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 17-05-2012

Vanematel jah. Uuematel on tandempump ja mõlemad saavad oma mahla samast paagist.

Õige on panna nivoosse hüdrovedelikku ZH-M, kuid kuna ATF on ka hüdrovedelik, siis kõlbab seegi.

RV jaoks on ka "oma" vedelik olemas, kuid üldiselt näikse 124del seal ikka ATF elunevat.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 17-05-2012

kas 124 tandemil ei olnud ikkagi eraldi paak kummagi õli jaoks, kuigi pump samas kestas.

210 on juba mõlemad sama pumba ja vedeliku peal.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 17-05-2012

On jah nii... Tänud parandamist!

Siin on kenasti näha RV potsik:
[Pilt: 300_007.JPG]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Volts - 17-05-2012

Küsida Võib Kõike. Küsingi. Kogemata panin kisatorusse ka sama teema... Kuid küssa järgmine: Kas keegi Teist teab, kust saaks osta sellist komplekti, kus on taldrik koos laavakiviga. Esimene näide, mis meenub, on Tallinki laev, seal olev Grill Gouse, seal pakutakse samamoodi liha samal komplektil. Olen rootsis ka sattunud sellise komplekti peale restoranides, tahaks omale koju ka sellist soetada. Kohe mitu komplekti. Kust saaks, mis maksta võiks?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Randar - 18-05-2012

(17-05-2012, 11:46 PM)Volts Kirjutas: Küsida Võib Kõike. Küsingi. Kogemata panin kisatorusse ka sama teema... Kuid küssa järgmine: Kas keegi Teist teab, kust saaks osta sellist komplekti, kus on taldrik koos laavakiviga. Esimene näide, mis meenub, on Tallinki laev, seal olev Grill Gouse, seal pakutakse samamoodi liha samal komplektil. Olen rootsis ka sattunud sellise komplekti peale restoranides, tahaks omale koju ka sellist soetada. Kohe mitu komplekti. Kust saaks, mis maksta võiks?

Kui sa mõtled seda:
[Pilt: 69974-laavakivi.png]

Siis infot saad siit:
http://www.blackrockgrill.com/blackrockgrill.html




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Volts - 18-05-2012

(18-05-2012, 10:30 AM)Randar Kirjutas: Kui sa mõtled seda:
[Pilt: 69974-laavakivi.png]

Siis infot saad siit:
http://www.blackrockgrill.com/blackrockgrill.html

Täpselt seda! Tänud lingi eest, otsisin ise ka google'st, kuid ju ma olen kehv guugeldaja...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Packman - 18-05-2012

Lihtsalt uudishimust, et kas meil lisaks Evo 1 on kuskil ka Evo 2?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 18-05-2012

Evo 2 on Eestist puudu, vähemalt andmed puuduvad.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - "kutsikas" - 18-05-2012

Tere, kuna plaanin tagasi mersude ridadesse tulla, siis väike küsimus, et kas keegi sellest masinast oskab pajatad midagi?

http://auto.motors24.ee/vehicles/361783-Mercedes+Benz-124-1987.aspx?pg=3&sort=price.ASC
Et alles läbitud ülevaatus, ja pidavat olema rohkem hobiauto.
Tean veel niipalju, et passis e230 a mootor vahetatud ja hetkel 2.6l
Kutsikas