Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - MB W123 - 26-12-2011

Terve!
tegin autole diagnosti(w202 c200 1995) ja lõi mulle 3 viga ette ja 2 veast ei saa aru ,
PMS-kiire googeldamine et tegu ajuga,kuigi auto töötab
RCL-veakood midagi signa kaugpuldiga pistmist-töötab


rohkem huvi siis PMS-vastu,mis täpsemalt siis autot vaevab?



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - MB W123 - 27-12-2011

(26-12-2011, 10:06 PM)MB W123 Kirjutas: Terve!
tegin autole diagnosti(w202 c200 1995) ja lõi mulle 3 viga ette ja 2 veast ei saa aru ,
PMS-kiire googeldamine et tegu ajuga,kuigi auto töötab
RCL-veakood midagi signa kaugpuldiga pistmist-töötab


rohkem huvi siis PMS-vastu,mis täpsemalt siis autot vaevab?

enam pole vaja,veakoode täna rohkem ei tuvastanud,korras.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - 2015c - 29-12-2011

(13-12-2011, 09:03 AM)2015c Kirjutas: Kui juba jutt vedrudele läks. 124 esiotsa said uued vedrud(tavalised, mitte tugevdatud) ja nüüd on nina natuke liiga püsti..kuidas ma välimuse normi saan? Tagaosa on okei, seda tõsta ei taha et masin 'loodis' oleks. Esiots võiks ju naatukene madalam olla kui tagumineEusa_think

Lõigata poole ringi kaupa vedru ja vaadata kuidas siis istub?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lahekas - 29-12-2011

(29-12-2011, 05:13 PM)2015c Kirjutas:
(13-12-2011, 09:03 AM)2015c Kirjutas: Kui juba jutt vedrudele läks. 124 esiotsa said uued vedrud(tavalised, mitte tugevdatud) ja nüüd on nina natuke liiga püsti..kuidas ma välimuse normi saan? Tagaosa on okei, seda tõsta ei taha et masin 'loodis' oleks. Esiots võiks ju naatukene madalam olla kui tagumineEusa_think

Lõigata poole ringi kaupa vedru ja vaadata kuidas siis istub?

Minu kogemus on näidanud, et kui 1,5 ringi maha võtsin, asi suurt ei muutunud..


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - 2015c - 29-12-2011

Kas peab uued amordid ka panema?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cobra - 29-12-2011

Kui kiire ja kerge on w124 kerega Mercedes-Benz kojamehe mootori vahetus ?
Mis tööriistu tarvis on selleks ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Ermo - 29-12-2011

(29-12-2011, 07:07 PM)Cobra Kirjutas: Kui kiire ja kerge on w124 kerega Mercedes-Benz kojamehe mootori vahetus ?
Mis tööriistu tarvis on selleks ?
max 30 min ,vaja on nr 10 lehtvõtit ja ristpeaga kruvikeerajat .




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 01-01-2012

Head uut kõigile

Soovitage Tallinnas summuti remondi kohtasi.
Kus hind ja kvaliteet on enamvähem võrdsed.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - e300disla - 02-01-2012

http://www.parim.ee/?firma=5656&open=SUMPSIMEES_OU
Tuttav lasi oma BMWl seal teha, oli rahul.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - täksik - 02-01-2012

Mul w124 200d 93 aasta automaat millel ees elektriaknad ja katuseluuk ka elektriline ja mureks on elekter.
Pandi just uus genekas peale mõtlesin, et mured lahendatud aga ei. Kui nv ei sõida või vähe sõita siis esmaspäeva õhtuks on aku nii tühi, et enam auto käima ei lähe. Muidugi olen ka proovinud tuttava akut(55ah, nõrk ta on aga katsetamiseks sobis), et äkki minu oma(74ah) on pillid kotti visanud. Tuttava oma läks tühjaks natuke aeglasemalt kui minu oma ehk oskan ainult järeldada, et minu oma on ka juba kehvaks jäänud kuid elekter jookseb ikka kuskilt maha. On kellelgi veel sellist probleemi olnud või mu autol on midagi eriti kahtlast viga?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 02-01-2012

Kas vana 55Ah peaks suutma diisli külmal ajal käima panna peale paari päevast seismist? Eusa_drool
Vist mitte Rolleyes

Kui tühjaks siis läheb? Kui aku täis laetud, siis palju pinget näitab? Palju peale mõne päevast seismist pinget alles on?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - täksik - 02-01-2012

Proovisin seda 55ah akut veel kui pluss kraadid olid kusjuures Big Grin Pinge kohta ei oska öelda, pole vahendeid, et mõõta. Kuid keegi tore mees lasnamäelt võib tulla vaatama mingipäev. Ja mu 74ah aku võib ka täiesti nulli minna kui ma lasen sel juhtuda muidugi


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Nostop - 06-01-2012

kas kuskilt saaks vaadata varuosakoodi alusel, et kas see varuosa sobib mu autole.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 09-01-2012

Tervitus, vabandust kui teema ennegi siit läbi käinud, kuid otsing ei andnud midagi, aga küsimus järgmine: kas 96 aasta w202 kerega mersul on võimalik ASRi, veojõu kontrolli, mis tagapiduritega mängib ka miskitmoodi välja lülitada? Käigukangi juures mul nuppu ei ole...
Kaitse eemaldamisega kaovad ka vajalikud asjad, näiteks pidurituled jms. niiet see ei ole hea lahendus...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taadu - 10-01-2012

... küsida võis kõike:

ma pole seni saanud vastust küsimusele, mis ja kus kütab inimese keha? Arvatakse et maks, magu, süda, veresooned jne aga põhjendusi otsides enamasti jäävad ka meditsiini õppinud hätta. Oskab keegi öelda?
Selge see, et küttekeha peab läbima pidev ja suur verehulk kuna soojus on vaja mööda kere laiali tassida. Samas peaks "küttekeha" olema ka kõrgem keha temperatuurist. Inimene samalihtne nagu auto aga näe ...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 10-01-2012

kas see mitte midagi sellist ei ole et igas rakus toimub energia tootmine ja tarbimine ning sellest protsessist eraldub soojust mis ongi kehasoojus. Kuna "küttekeha" on terve keha, siis seetõttu on ka ühtlane temperatuur. Erinevad temperatuurid piirkonniti on n. sporti tehes, selle tingib see et osad rakud kasutavad rohkem energiat liikumiseks seega eraldub rohkem soojust. Veri on lihtsalt abivahend toitainete, hapniku ja jääkainete vedaja...



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 10-01-2012

Lisaks veel seda, et veri on pigem keha jahutaja


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - itbilen - 10-01-2012

Tere.
kysiks sellist asja et kui tulevad kirjad vene MB clubist ja mul postkastis ainult hunnik hieroglyyfe.Kuidas saaks seda juba tulnud kirja dekodeerida ja lugeda. Ehk mingi link abiks.
Ette tänades!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 10-01-2012

pole kindel kas antud juhul aitab kuid mõni kord on abi msn-i copimisest, nagu kirjutaksid seda teksti kellelegi teisele...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hellrix - 11-01-2012

Siin saab midagi hieroglüüfidega teha.
http://2cyr.com/decode/?lang=en