Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 23-11-2011

(23-11-2011, 10:22 PM)Nostop Kirjutas: kuidas 5.0 v8 mootoril süütejärjekorda paika panna?
tal kaks jagajat, seal pean mingid märgi L4 ja R6 L6 jne jne jne.

keegi oskab aidata?

Tehniline jutt oleks hea kirjutada tehnilise teema alla, see küsida võib kõike oli algselt rohkem huumori või muude "tarkuste terade" jaoks.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 24-11-2011

Tere

Kas MB-le, just 124, on ka olemas mingeid tugevamaid pukse sildadesse nagu on BMW näiteks powerflexid.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 25-11-2011

Mäletamistmööda on W201`le pakutud küll. W201 ja W124 on teadupärast väga sarnased.

Ma ise muidugi lasen ka lähiajal omale toota (W201/124, W126 ja W460)


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laiguline - 26-11-2011

kas e230ele 97kw 88a on 2,0d 85a 53kw mootori vahele istutamine väga suur peavalu? elekter? kast? differ? sumbuti? proovisin otsingust tulemusteta. või ei osanud otsida?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Erkkin - 28-11-2011

Nii probleem järjekordselt elektris ja ei oska enam otsida kuskil!
Probleem seisneb selles et vasak suud põleb kui tuled peale keerata ja kui tuled maha keerata siis vilgub kiirelt aga kõik pirnid terved ja ka koos tulega vilgub tulede lüliti valgus ja soendus nuppude valgus ja kui tuled põlevad siis saab ohutuledega panna ka parem pool põlema!
Üle olen käinud kõik massid ja muud kohad!
Milles võib olla probleem??Tulede lülitis?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - BlackLady - 28-11-2011

(28-11-2011, 01:17 PM)Erkkin Kirjutas: Nii probleem järjekordselt elektris ja ei oska enam otsida kuskil!
Probleem seisneb selles et vasak suud põleb kui tuled peale keerata ja kui tuled maha keerata siis vilgub kiirelt aga kõik pirnid terved ja ka koos tulega vilgub tulede lüliti valgus ja soendus nuppude valgus ja kui tuled põlevad siis saab ohutuledega panna ka parem pool põlema!
Üle olen käinud kõik massid ja muud kohad!
Milles võib olla probleem??Tulede lülitis?

OT, kui ma õieti aru saan, siis ohutulede lülitist jäävad mõlemad suunad põlema - kasuta seda nn "USA Style'ina".Eusa_dance
Aga tegelikult võib viga olla lülitis, mis on kuidagi kas sulanud või lihtsalt oma lülitamised ära lülitanud! Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Werewolf - 28-11-2011

(28-11-2011, 01:17 PM)Erkkin Kirjutas: Nii probleem järjekordselt elektris ja ei oska enam otsida kuskil!
Probleem seisneb selles et vasak suud põleb kui tuled peale keerata ja kui tuled maha keerata siis vilgub kiirelt aga kõik pirnid terved ja ka koos tulega vilgub tulede lüliti valgus ja soendus nuppude valgus ja kui tuled põlevad siis saab ohutuledega panna ka parem pool põlema!
Üle olen käinud kõik massid ja muud kohad!
Milles võib olla probleem??Tulede lülitis?

Oled sa ikka veendunud, et oled "kõik" massid üle käinud? Tead sa üldse palju sellel autol massijuhtmeid keresse jooxeb? Kas sa tulede alla kere külge kinnituvad massijuhtmed vaatasid üle? Aga armatuuri alused, mis juhiuxe kõrvale kinnituvad? Kõrvalistuja pool ja pagassis võib ka veel massijuhtmeid olla ja kui üxkõik kust on mass kehv hakkavad elektriseadmed autol väga imelikult trikitama.

Minu autol näitex oli vasakpoolse tule alla kinnituv peenike pruun massijuhe veidi lahti ja põhjustas näitex pidurdamisel ohukate ja armatuuri valgustuse vilkumist.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Erkkin - 29-11-2011

(28-11-2011, 09:00 PM)Werewolf Kirjutas:
(28-11-2011, 01:17 PM)Erkkin Kirjutas: Nii probleem järjekordselt elektris ja ei oska enam otsida kuskil!
Probleem seisneb selles et vasak suud põleb kui tuled peale keerata ja kui tuled maha keerata siis vilgub kiirelt aga kõik pirnid terved ja ka koos tulega vilgub tulede lüliti valgus ja soendus nuppude valgus ja kui tuled põlevad siis saab ohutuledega panna ka parem pool põlema!
Üle olen käinud kõik massid ja muud kohad!
Milles võib olla probleem??Tulede lülitis?

Oled sa ikka veendunud, et oled "kõik" massid üle käinud? Tead sa üldse palju sellel autol massijuhtmeid keresse jooxeb? Kas sa tulede alla kere külge kinnituvad massijuhtmed vaatasid üle? Aga armatuuri alused, mis juhiuxe kõrvale kinnituvad? Kõrvalistuja pool ja pagassis võib ka veel massijuhtmeid olla ja kui üxkõik kust on mass kehv hakkavad elektriseadmed autol väga imelikult trikitama.

Minu autol näitex oli vasakpoolse tule alla kinnituv peenike pruun massijuhe veidi lahti ja põhjustas näitex pidurdamisel ohukate ja armatuuri valgustuse vilkumist.

no pm kõik vajalikud esitulede all taga tulede juures ja veel 1 mis jookseb kuskilvasakule kere külge pagasnikus aga kas ei või olla see äkki ka suna kangi viga??
Kuna kui süüde on sees ja tuled ei põle keerata kojamehed esimesele reziimile hakkab klõpsuma kuskil miskit seal releede juures kuigi releed on ka vahetatud ja kõik peaks toimima siis seega on vast ikkagi tulede lüliti oma lülitused lülitanud ja tuleb välja vahetada
Aga noh eks ma vaatan mis seal mida annab


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - markom - 03-12-2011

Tere, mure siis järgmine, et plaan oleks soetada 190 mersule originaal disainis "plaat" valuveljed. Ühed müügis olevad on järgmiste andmetega: Fondmetal KBA 41192 7J x 15 H2 ET23.
Küsimus kas antud ET-ga veljed on üldse 190 (W201) sobilikud, ja kui sobivad sis kas need mõjutavad mingil määral sildasi ka, või hakkavad kuskile pihta minema jne?

Ettetänades markom


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 04-12-2011

Oskab keegi sellest : http://www.auto24.ee/used/920674 autost midagi rääkida?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 07-12-2011

Oskab keegi soovitada kohta kuhu viia veljed värvimisse? Hea kui tehakse ka eeltööd liivapritsiga. Asukoht võiks olla tallinn.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 08-12-2011

Kas teab ehk keegi kas w124 orig. veljed sobivad ka w201-le alla ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - põhh - 08-12-2011

Olen kasutanud samu velgesid W124 ja W201 all, osad jäävad natuke koopasse/koopast välja, aga üldiselt on pilt ilus.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 08-12-2011

Väga hea, tänud Põhh!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - aronz12 - 12-12-2011

Tervist! Ega MB-l pole sellist lehekülge kus oleks kõik jupid näha ja varuosa koodid jms olemas? Nagu BMW http://bmwfans.info/.
Kas w124 90a ja 91a vedrud erinevad ka millegi poolest? mõlemad 2.0 r4


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 12-12-2011

On
http://www.auto-parts.spb.ru/cat/cats/m.mycat?cat=mb&client=dr2000
On ka Mercedese enda kataloog kuid see on piiratud ligipääsuga, klubikaardiga saab kasutada

Esivedrud valitakse mootori ja varustuse järgi, kasutatud vedru puhul pole suurt vahet kui sama silindriarvuga auto alt saad.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - aronz12 - 12-12-2011

Lingi eest tänud!
Vedrud muidu uued. Aga pm peaks siis sobima jah?!



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - 2015c - 13-12-2011

Kui juba jutt vedrudele läks. 124 esiotsa said uued vedrud(tavalised, mitte tugevdatud) ja nüüd on nina natuke liiga püsti..kuidas ma välimuse normi saan? Tagaosa on okei, seda tõsta ei taha et masin 'loodis' oleks. Esiots võiks ju naatukene madalam olla kui tagumineEusa_think


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - canyondrift - 26-12-2011

Kust võiks leida W210'i kliima puhuri kiiruse regulaatorit? Kood algas 140'ga lahti võtmisel. Puhur ei tööta üle teise astme, mikimaa foorum tõi just selle jubina veaks. Mis sellise jubina hind võiks olla?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 26-12-2011

http://www.ladu24.ee/et/ladu2/5372/7028,114011