Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 26-07-2011

Vaata kasti õli üle.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - mkik - 26-07-2011

(26-07-2011, 06:23 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: kuna keegi aidata ei oska siis küsin siit.
Wv Passat 2000a 1.9tdi automaatkastiga. tosool kaob kuhugile ei tea kuhu.
asfaldi peal seisab - märga kohta ei jää, kapotialt auru ei tõuse, sumpsist valget tossu ei tule mootor töötab korralikult ja kõik muu ka on ok.
käis täna diagnostikas nemad ei oska ka midagi ütelda. lihtsalt tosool kaob.
mis võib viga olla??

Kas kasti õli oled vaadanud? Äkki radikast lekib õli sisse.

Edit: Taavi jõudis ette Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rasmus.kuusemets - 27-07-2011

mm seda kasti asja ma arvasin ise ka, et äkki mingi tihend läbi jne. aga kas passatil käigukasti õlivarras üldse on, või kuidas ma kontrollima peaks -peaksin laskma kontrollida ??


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 27-07-2011

Maitse(kui magus siis ''tosool'' sees)Big Grin Krt ei teagi kuidas taset kontrollida saab. ''Peale valada'' saab käigukasti alt tagumisest punnist. Selleks ka paar nõuet: Auto tasapinda; kast fail safe modesse; kang P pluss käsipidur; mootor tööle ja las töötab tühikäigul; kont ja soojendus välja; kasti õli temp üle 40kraadi C.

Ühesõnaga kui tagumise korgi lahti keerad(Kui õli temp on 40) siis peaks sealt õli sulle krae vahele jooksma(sest jahutusvedelikku ka sinna lisandunud). Kui ei tule eriti midagi(natuke on normaalne) siis sinna see jahutusvedelik ei leki. Ahjaa, kui korgi ''peale'' tagasi paned siis hea pingutus on 25 newtonit meetrise võtmega(kui sellist võtit ei ole siis võta kala kaal ja tõmba seda meetrist võtit tagumisest otsast kuni kaal näitab 2,7 kilo)Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rasmus.kuusemets - 28-07-2011

mm. ma igaks juhuks ise ei hakka näppima kasti. laupäeval läheb teenindusse, eks siis saab selle käsu neile ka antud , et kast kontrollida, kui midagi kastiga juhtuma peaks siis ei jää mina süüdi Big Grin .
Kuid kui jahutusvedelik kasti peaks jooksma, kas siis käiguvahetus häiritud ei oleks??


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 28-07-2011

Oleneb kui palju kaobSmile Kui teada saad mis värk oli siis anna mulle ka teada.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - e300disla - 30-07-2011

Mis võib häda olla autol kui fooritagant veits kiiremini ära minnes tuleb kerget bena haisu salongi? Autoks Peugeot 206.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 30-07-2011

Tõenäoliselt kütuse leke. Kui sul on diiselmootor siis ei teaSmile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - e300disla - 31-07-2011

Tglt on sõbra auto ja nagu ütlesin siis tuleb bena haisu sisse ehk bensiin on.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Priit - 31-07-2011

(31-07-2011, 12:21 AM)e300disla Kirjutas: Tglt on sõbra auto ja nagu ütlesin siis tuleb bena haisu sisse ehk bensiin on.
Kas autoga pole kunagi tanklas püstol paagis minema sõidetud? (Venitab ava välja ja tihendit enam pidama ei saa)


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rasmus.kuusemets - 31-07-2011

[i]kuna keegi aidata ei oska siis küsin siit.
Wv Passat 2000a 1.9tdi automaatkastiga. tosool kaob kuhugile ei tea kuhu.
asfaldi peal seisab - märga kohta ei jää, kapotialt auru ei tõuse, sumpsist valget tossu ei tule mootor töötab korralikult ja kõik muu ka on ok.
käis täna diagnostikas nemad ei oska ka midagi ütelda. lihtsalt tosool kaob.
mis võib viga olla??
[/i]



mm nii auto käis eile siis jõhvis polven autos. paarpäeva tagasi pesti seal mootor puhtaks, et oleks lekkeid lihtsam leida aga ei leitud midagi, kõik on korras ei leki ei tosooli ega õli.
kuna auto omaniku sõber, kes Saksaautos töötab ütles, et radikast tosooli lekkimine kasti on väga ebatõenäoline siis seda ei hakatud kontrollima, kuigi ma seda mitukorda soovitasin.
igatahes polvenauto meeste arvastes läheb tosool lihtsalt otse sumpsi- ehk siis no problem ja vajadusel kalla lihtsalt tosooli juurde.
Tulevanädal peaks auto minema Tallinnas kuhugi garaazi, ehk on sealt natuke lootust.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 01-08-2011

(31-07-2011, 12:07 PM)rasmus.kuusemets Kirjutas: [i]kuna keegi aidata ei oska siis küsin siit.
Wv Passat 2000a 1.9tdi automaatkastiga. tosool kaob kuhugile ei tea kuhu.
asfaldi peal seisab - märga kohta ei jää, kapotialt auru ei tõuse, sumpsist valget tossu ei tule mootor töötab korralikult ja kõik muu ka on ok.
käis täna diagnostikas nemad ei oska ka midagi ütelda. lihtsalt tosool kaob.
mis võib viga olla??
[/i]



mm nii auto käis eile siis jõhvis polven autos. paarpäeva tagasi pesti seal mootor puhtaks, et oleks lekkeid lihtsam leida aga ei leitud midagi, kõik on korras ei leki ei tosooli ega õli.
kuna auto omaniku sõber, kes Saksaautos töötab ütles, et radikast tosooli lekkimine kasti on väga ebatõenäoline siis seda ei hakatud kontrollima, kuigi ma seda mitukorda soovitasin.
igatahes polvenauto meeste arvastes läheb tosool lihtsalt otse sumpsi- ehk siis no problem ja vajadusel kalla lihtsalt tosooli juurde.
Tulevanädal peaks auto minema Tallinnas kuhugi garaazi, ehk on sealt natuke lootust.
Päris huvitav. Mina ootan huviga kulminatsiooniEusa_pray


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rasmus.kuusemets - 01-08-2011

usu mina ootan ka seda lõppu ja mitte sellepärast, et auto korda saaks, vaid juba puht inimliku huvi pärast Big Grin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Kaltsyum - 10-08-2011

mis võib autol viga olla kui autot seisma jättes jäävad tuled põlema? tegemist vitoga. massi peab välja lükkama, siis kustuvad tuled alles. lähituled jäävad põlema


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 10-08-2011

Mingi relee ongelma võibolla


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - e300disla - 12-08-2011

keegi äkki lahti võtnud ja teab, kuidas w210 esitulede pesur ülejäänud plastikust lahti tuleb?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - e300disla - 13-08-2011

(12-08-2011, 10:27 PM)e300disla Kirjutas: keegi äkki lahti võtnud ja teab, kuidas w210 esitulede pesur ülejäänud plastikust lahti tuleb?
sain lahti


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Kaltsyum - 14-08-2011

(10-08-2011, 10:18 PM)taaviw126 Kirjutas: Mingi relee ongelma võibolla

oskab keegi öelda kus 98 aasta vitol tulede relee asub ja milline see on ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lääne - 17-08-2011

Kas keegi oleks nii lahke ja räägiks kuidas VIN-koodi lahti saada, olen kasutanud erinevaid lehti, ja see .ru oma ei avane.
WDB2021211F354044
Selline kood siis, kui kellelgi oleks aega.
Tegu w202-ga kui tähtsust omab.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laf1247 - 17-08-2011

Vene sait ja Silberauto on need kohad kust saab.

Klubilised saavad ka EPC-st (Daimler Electronic Parts Catalog)

Identification number: WDB2021211F354044 X
Chassis
Sales designation: C220D
Order number: 0 6 278 42205
Delivery date: 03 06 1996
Paint code 1: 366 No code designation available
Equipment: 742A CLOTH MULTI-BLUE
Engine no.: 604910 00 064977
Transmission: 717416 06 921977
SA code
048 BR202 NEW INSTRUMENT PANEL FOR AIRBAG PASSENGER SI
240 OUTSIDE TEMPERATURE INDICATOR
287 THROUGH-LOADING FEATURE
291 AIRBAG FOR FRONT PASSENGER
331 CASSETTE COMPARTMENT
366 No code designation available
412 ELECTRIC SLIDING ROOF
515 MB RADIO CLASSIC WITH TRAFF. MESS., RDS
524 PAINTWORK - PRESERVATION
531 AUTOMATIC ANTENNA
583 ELECTRIC WINDOW LIFTER, 2-WAY
593 ALL-ROUND WD-GREEN GLASS,HEATED REAR WINDOW-ESG,BF
740A FABRIC, ABC
742A CLOTH MULTI-BLUE
806 AEJ 06/1/M/X
959 EQUIPMENT PACKAGE ESPRIT
980 REG. DOC. AND ABE NO. ON TYPE LABEL FOR EXPORT