Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - eastpak - 11-03-2011

(10-03-2011, 10:51 PM)eastpak Kirjutas:
(10-03-2011, 08:36 PM)hannes_s Kirjutas: Tahaks paigaldada oma C124-jale teisaldatavat kärukonksu ja tahaks kasutada originaal lahendust ehk siis stangele käib selline plate külge kui konksu taga pole.
[Pilt: 36596359.jpg]
Kas on võimalik selline lahendus, et see auk enda tava stangesse ise lõigata ning see plate eraldi silberist osta. Kas selline kooslus on võimalik ja kas jääb ka silmale kena vaadata?

Ma võin homme oma tagastange konksukatte korra ära võtta ja pilti teha nii stange konksukohast kui kattest enesest, siis ehk saad selgust kas tasub aretada või mitte.


hannes_s saatsin pildid sulle PS-i!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - markom - 13-03-2011

Tervist .küsiks mis marki õli käib w 123,w 201 jne. manuaal kastidesse? Tänud kui viitsite vastata .


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 13-03-2011

atf


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Nostop - 13-03-2011

Palju realselt w210 2.2 diislil kütuse kulu on umbes.
nii linnas ja maanteel?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 13-03-2011

(13-03-2011, 08:25 PM)Nostop Kirjutas: Palju realselt w210 2.2 diislil kütuse kulu on umbes.
nii linnas ja maanteel?

Kummal CDI või vana ilma turbota 2,2? Võiks ikka täpsustada.

Aga mingi ettekujutuse saad siit: http://mercefreaken.com/modellene/210/210.htm


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 14-03-2011

Tervitus taaskord.
On tekkinud paar küsimust, millele enda laiskusest/oskamatusest ei oska vastuseid leida:

1. Suunatuled peeglites, kas need peavad olema e-tähisutsega, või võivad olla ka kodukootud? Mida ütleb sellise asja peale TÜV inimsed?

2. Oman w202, 96 aasta. Kuna käes on taaskord teede liigniiskus ja esiaken vajab ebaühtlase intervalliga puhastamist siis tekkis selline huvitav küsimus: Auto kojamees käib kangi otsale vajutades ainult koos pesuveega, ehk siis on vanem kangi süsteem?. Kas piisab vaid kojamehe kangi vahetusest, et peale vajutades käiks kojamees ühe korra ilma veeta või on vaja vahetada ka kojamehe relee?

Ette tänades ja ilusat kevadet soovides...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - matu87 - 14-03-2011

Äkki keegi oskab soovitada Tallinnas head šašlõki söögikohta mõistliku hinnaga/portsjoniga(hea oleks Laagri poolne Tallinna külg), marudalt tuli isu peale aga siis hakkasin nuputama, et kus kõige paremat võiks leida, ikka sellist süte peal tehtud mitte mikrouunis kuumutatud pihveIcon_eek


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 14-03-2011

Tahad head, tee ise!
Lähim valik oleks Nõmme mäest alla, vasakut kätt.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Raitsraisk - 14-03-2011

(14-03-2011, 06:49 PM)matu87 Kirjutas: Äkki keegi oskab soovitada Tallinnas head šašlõki söögikohta mõistliku hinnaga/portsjoniga(hea oleks Laagri poolne Tallinna külg), marudalt tuli isu peale aga siis hakkasin nuputama, et kus kõige paremat võiks leida, ikka sellist süte peal tehtud mitte mikrouunis kuumutatud pihveIcon_eek

Suhumi Trahter, endine Veskitammi Pubi. Jääb küll natuke Tallinnast välja, aga šašlõkk on minu arvates üle keskmise.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 14-03-2011

(14-03-2011, 10:38 PM)Raitsraisk Kirjutas:
(14-03-2011, 06:49 PM)matu87 Kirjutas: Äkki keegi oskab soovitada Tallinnas head šašlõki söögikohta mõistliku hinnaga/portsjoniga(hea oleks Laagri poolne Tallinna külg), marudalt tuli isu peale aga siis hakkasin nuputama, et kus kõige paremat võiks leida, ikka sellist süte peal tehtud mitte mikrouunis kuumutatud pihveIcon_eek

Suhumi Trahter, endine Veskitammi Pubi. Jääb küll natuke Tallinnast välja, aga šašlõkk on minu arvates üle keskmise.

Laagri patrioot? UnibrowUnibrow

Karl @ 28 aastat Laagris elanud Icon_razz


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - matu87 - 14-03-2011

Ausaltöeldes tulen niikuinii Keila poolt, niiet mis teepeale jääb on ka väga viis teadaEusa_dance ! Kas seal Arctic Sport maja läheduses loomaaia tagavärava juures ka midagi söödavat šašlikki pakutakse?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 15-03-2011

See rebasemäel on päris talutavad road ja hinnad
Aga see mis seal kõrval on mingi armeenia või kuskilt sealt stiilis koht, ja seal käivad pidevalt sellised "mehed mustas" söömas.
Mulle istuvad mõlemad kohadIcon_cool


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Packman - 16-03-2011

emm küsimus selline, et kas siin ka nö. tõelisi ajaloohuvilisi on - sõjajalugu siis. Oleks vaja uurida üht koma teist ühe sõrmuse kohta.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - nostromo - 16-03-2011

Saslajutu jätkuks et vaieldamatult Tallinna PARIM sasla on legendaarses ARGO Baaris Faehlmanni 37: http://tiguteek.wordpress.com/2009/04/01/argo-baar/


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 16-03-2011

(16-03-2011, 05:46 PM)Packman Kirjutas: emm küsimus selline, et kas siin ka nö. tõelisi ajaloohuvilisi on - sõjajalugu siis. Oleks vaja uurida üht koma teist ühe sõrmuse kohta.
Räägi lähemalt, äkki tean midagi või äkki tean kedagi kes teab.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 17-03-2011

(16-03-2011, 06:13 PM)nostromo Kirjutas: Saslajutu jätkuks et vaieldamatult Tallinna PARIM sasla on legendaarses ARGO Baaris Faehlmanni 37: http://tiguteek.wordpress.com/2009/04/01/argo-baar/

See on tõesti päris hea koht Thumbsup

Soovitaks kindlasti külastada ka Kaspi baari Lasnamäel Pae20, supermaitsvad toidud ja muidu mõnus koht.. Hindadel pole ka viga. Sellele kohale mõeldes hakkab praegugi suu vett jooksma Thumbsup

Restoran-baar Šeš-Beš http://www.aserikook.ee/
Gonsiori 9 on ka muidugi super šašlõkikas


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - BlackLady - 17-03-2011

Kas W124 nahkistmetel on tehase poolt istmesoojendused juba sees? Sest avastasin täna, kui mündi istme vahele pillasin, et istme polstri vahele jookseb juhe ning nahka kergitades nägin seda soojenduselemendi laadi algset riiet!!?Rolleyes Varemalt teadsin, et ei ole mul mingit grilli seal sees...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 17-03-2011

(17-03-2011, 05:14 PM)BlackLady Kirjutas: Kas W124 nahkistmetel on tehase poolt istmesoojendused juba sees? Sest avastasin täna, kui mündi istme vahele pillasin, et istme polstri vahele jookseb juhe ning nahka kergitades nägin seda soojenduselemendi laadi algset riiet!!?Rolleyes Varemalt teadsin, et ei ole mul mingit grilli seal sees...

Ei pruugi olla. Soojendajad on riideribad, millel lainelise sikksaki kujuliselt traaadid sees.
Ma olen ühele nahksisule sellised asjad lisanud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - BlackLady - 17-03-2011

(17-03-2011, 05:56 PM)ReinGSM Kirjutas:
(17-03-2011, 05:14 PM)BlackLady Kirjutas: Kas W124 nahkistmetel on tehase poolt istmesoojendused juba sees? Sest avastasin täna, kui mündi istme vahele pillasin, et istme polstri vahele jookseb juhe ning nahka kergitades nägin seda soojenduselemendi laadi algset riiet!!?Rolleyes Varemalt teadsin, et ei ole mul mingit grilli seal sees...

Ei pruugi olla. Soojendajad on riideribad, millel lainelise sikksaki kujuliselt traaadid sees.
Ma olen ühele nahksisule sellised asjad lisanud.

Midagi sarnast eelkirjeldatule mul seal ongiRolleyes Ehk siis läheb jälle ühe lisa ühendamiseksEusa_pray


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - matu87 - 17-03-2011

Täna koristasin üle pika aja kappe ja tuli välja lapsepõlves kogutud taksofonide telefonikaarte-album lausa koos, eesti esimesed vist aastast 1995-1996 jne, sai algusest peale kogutud. Huvi tekkis lihtsalt, et eitea kas asjandused kunagi ka väärtuslikuks võivad muutuda. Mäletan, et kunagi Kadaka Turul müüdi neid mõne krooniga ja oli kastide viisi neidIcon_lol