Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - einar - 25-12-2010

Uskumatult mõnus on universaat 124 lumises linnas laiiata. Imelikul kombel see vana ja suur elajas on lumas võimeline väga edukalt liikuma. Samas mingid väikesed punnid on igalpool lumes kinni.

Peaks hakkama lumelabidaid välja laenutamaEusa_dance


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 26-12-2010

Esiveoga veiderdad ka ikka päris hästi välja kui rehvil pidamist on autol kliirentsit. Tagaveoga tuleb surnud seis kui auto ei liigu ei edasi ei tagasi aga esiveoga saab veel roolida ja möllata.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 26-12-2010

Jah, esivedu on hanges kinni olles mõnevõrra parem kui tagavedu. Kuid minumeelest on tagavedu mugavam sõita, auto pöörab paremini jne.
Kuna hanges oldud aeg võrreldes selle ajaga mis auto on teel ja sõidab on nii pisike protsent, et minust jääb esiveoline puhtalt veoskeemi pärast küll ostmata.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 26-12-2010

(26-12-2010, 12:47 PM)Laur Kirjutas: Jah, esivedu on hanges kinni olles mõnevõrra parem kui tagavedu. Kuid minumeelest on tagavedu mugavam sõita, auto pöörab paremini jne.
Kuna hanges oldud aeg võrreldes selle ajaga mis auto on teel ja sõidab on nii pisike protsent, et minust jääb esiveoline puhtalt veoskeemi pärast küll ostmata.

Ühinen 100% su mõttega.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - taaviw126 - 26-12-2010

Ega see esivedu õige vedu pole jah.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zaebis - 26-12-2010

Ühesõnaga ostaks 190 - le 2.0 diisel mootori, andke teada kui kellelgil sõbral või endal on müüa


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Rando - 27-12-2010

(26-12-2010, 01:17 PM)taaviw126 Kirjutas: Ega see esivedu õige vedu pole jah.
Selle kohta siis selline pilt.
[Pilt: fwd-some-people-never-grow-up.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 27-12-2010

(26-12-2010, 12:47 PM)Laur Kirjutas: Jah, esivedu on hanges kinni olles mõnevõrra parem kui tagavedu. Kuid minumeelest on tagavedu mugavam sõita, auto pöörab paremini jne.
Kuna hanges oldud aeg võrreldes selle ajaga mis auto on teel ja sõidab on nii pisike protsent, et minust jääb esiveoline puhtalt veoskeemi pärast küll ostmata.

Täpselt, esisilla eelis on ainult läbivusel lumest ja siiski paistab sel talvel, et enamus ei saa isegi sellegagi hakkama. Linnas sõites olen näinud rohkem neid väikseid punne ksukil kinni istumas, kui sakslastest tagaveolisi.

Aga maanteel ja lumega kaetud teedel on tagasild oluliselt stabiilsem ja Lauri poolt mainitud pööramine on esisilla puhul lausa valus ju. Lumepudrus pöörates õrnemaltki gaasi andes läheb esivedu otse, no tee, mis tahad.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 27-12-2010

On jah... ma panin esimest korda (3. talv.. ) w203'le alla naelad. Täiesti teine teema, polegi väga kinni jäänud. Eile olime a4 1,8 esiveoga igalpool kinni. Samas mu venna auris 2,2 dcat esivedu paneb lamelliga nagu täielik karu igaltpoolt läbi...eks nM madalatel pööretel vist.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 27-12-2010

Teine asi kuidas kergemini lumest üle saada on panna kitsamad ja kõrgemad rehvid alla.Mul eelmisel w203 pmst jäin igal pool kinni kuna suht madalad ja laiad rehvid olid all,hiljem vahetasin natuke kõrgemate ja kitsamate vastu välja ning hoopis teine teema.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Priit - 27-12-2010

Kuigi hetkel vist suht lootusetu üritus, küsin, kas kellelgi on infot müügil (laos, mitte tellitav) olevate suuremate lumepuhurite osas, st siis hinnaklassis 25-35000 nagu TORO, Murray, Husqvarna , MTD Yardman jms osas?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Allarr - 27-12-2010

Kas kellegil heal klubilisel/huvilisel on Tartu linnas või lähiümbruses tühja garaazi, kus ma saaksin oma päevi näinud w124 sidurit mudida paar päeva? Hea oleks kui on võimalus kuidagi soojemaks teha seda ning ka kanali olemasolu on hea. Otsustas teine maja ees tujutsema hakata enam ei lahuta. Paar päeva nimelt selleks, et esmalt viga kindlaks teha ning seejärel see kõrvaldada, juhul kui ei pea sidurikomplekti ennast vahetama. Hea oleks kui keegi viitsiks ise ka abistada, kas või moraalselt, igal juhul õlled oleks minu pooltSmile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sipsik140 - 27-12-2010

olen mina mersut näinud aga sellist esitule lambi vahetust pole näinud annaks keegi infi


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marek - 27-12-2010

(27-12-2010, 03:05 PM)sipsik140 Kirjutas: olen mina mersut näinud aga sellist esitule lambi vahetust pole näinud annaks keegi infi

Ma olen ka mersut näinud. Lampe saab vahetada suht lihtsalt, keerad kruvikaga klemmliistust juhtmed lahti ja siis tõstad konksu otsast ära (laelambi) või keerad kruvid tüüblitest välja. Laualambiga lihtsam ja ohutum, ei pea ronima.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sipsik140 - 27-12-2010

loll jutt suhu tagasi


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 27-12-2010

(27-12-2010, 03:40 PM)sipsik140 Kirjutas: loll jutt suhu tagasi

Su enda postitus väga tark?!? Vaata ja mõtle, enne kui jorisema hakkad.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 27-12-2010

(27-12-2010, 03:48 PM)Karl Kirjutas:
(27-12-2010, 03:40 PM)sipsik140 Kirjutas: loll jutt suhu tagasi

Su enda postitus väga tark?!? Vaata ja mõtle, enne kui jorisema hakkad.

Täpselt - lollile küsimusele loll vastus. Kui sa ei räägi konkreetselt, mida sul vaja on, siis ei saa ka eeldada head vastust. Mercedes-Benz on üks maailma vanimaid autotootjaid, uuel aastal saab täis 125 aastat. Selle väikse aja jooksul on toodetud sadu erinevaid mudeleid ja kõikidel käib nii valgustite kui lampide vahetus isemoodi. Usun, et keegi ei viitsi ja ei oska sulle kogu mudelivaliku lampidevahetust selgeks teha.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 27-12-2010

M.O.T.T.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kentq - 27-12-2010

(23-12-2010, 06:03 PM)einar Kirjutas:
(23-12-2010, 03:24 PM)Zaebis Kirjutas: jõudu ei ole klõbin on sees ja ei käivitu korralikult


Mul on laupäeva hommikutti sama probleem aegajalt( tegelikult enamasti peale mingeid tähtpäevi)

Mind aitab hommikune õlle Icon_smile

Big GrinBig Grin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - keku - 31-12-2010

kas kõikide 90a. w124 diffrid on samasugused?