Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Fieldy - 29-10-2010

(28-10-2010, 07:54 PM)allan1 Kirjutas:
(28-10-2010, 12:17 AM)nostromo Kirjutas: Võiksid uurida küll-kasvõi orientiiriks uute hinnana kui peaks kalliks jääma. Soov 18" kuna suuremad läheks Eesti kuumaastikul juba liiga karmiks (pakutakse ka 20" vanakooli Brabuseid koos kas. rehvidega 10k aga just suuruse pärast ei julge neid osta. Samuti pole kindel kas ET35 sobiks kuna hetkel ET44-46-oskad järsku ka selles nõu anda kuna pole kuskilt leidnud C140 min ET-d?).

Kas sa mõtlesid neid brabuse velgi?
http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=446128&rhash=cbc2

Kui nii siis see on VÄGA haruldane velg ja hind on VÄGA hea neil.

Rehvid on muidugi maasturi omad, sest 20 tolli velg sõiduauto all eeldab rehvi asemel püksirihma ja korralikku madaldust, et asi väärakas välja ei näeks, nagu selle w140 all.
Eks ta tõsine overkill on aga kui pühapäevaautole siis kannatab ära ehk.

[Pilt: 83993255.gif]

Tere.vaatan,et minu velgede üle käib arutelu siin...ütlen siis ka natuke sõna sekkaIcon_razz
Need rehvid mis on kuulutuse piltide peal,nendega see Mercedes-Benz sõita ei saanudki.Kuna rattaid keerata ei saanud.Nüüdseks on korralikud madala profiiliga rehvid juba ostetud...kes viitsib otsib kuulutuse(siin foorumis ka olemas) ülesse,seal on korralikud pildid ka.Ja hind on neil tõesti VÄGA hea kuna ise põrun päris kõvasti müügiga.Ja kui kellegil on huvi,siis tulge kohale...saab ju alla proovida ja vaadata.Siin see arutelu ei vii kuskile...oma silm on kuningasIcon_razz

Päikest!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 29-10-2010

(29-10-2010, 08:33 AM)v6sa Kirjutas:
(28-10-2010, 05:59 PM)voodoo Kirjutas: ...
ET 44 ja 35 vahe on 10,1mm ehk 1cm ja tiba peale.
...

Palun ütle, kuidas Sa sellise tulemuse said? 44-35 on ju 9 mm?

Mitte, et sellel antud hetkels sisulist vahet oleks, kuid mind huvitab arvutuskäikEusa_whistle
mm, jah ajasin numbrid sassi omavahel (45 vs 34). seda enam ei tohiks 9mm vahet tekitada.

minu eelmises postituses olev link vana e-kupeega - samad veljed on praegu meil siin foorumis ka müügil ning et35, see on sama velg 99%.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hr imre - 31-10-2010

Kas ma olen ainus, kellel on probleeme uue SEB interneti panka sisenemisel koodikaartidega? St, leht ei suuda välja mõelda koodi, mida peaks sinna sisestamaAngry


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 31-10-2010

(31-10-2010, 06:07 PM)hr imre Kirjutas: Kas ma olen ainus, kellel on probleeme uue SEB interneti panka sisenemisel koodikaartidega? St, leht ei suuda välja mõelda koodi, mida peaks sinna sisestamaAngry

Mul seda koodikaarti polegi enam, küll aga on jamad ID kaardiga Swed i sisse saada. Sisse küll saan jah, aga makset kinnitades kisab, et sisesta ID kaart.

90% jääbki asi katki ja teen asja alles PIN kalkulaatoriga ära. Väga ebamugav igatahes, aga kuna vähe ülekandeid teen, siis hetkel ei viitsi viga otsima hakata.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 31-10-2010

Indrek, IE peaks olema kõige probleemivabam selle asjaga, alati töötab nagu. Ise kasutan kuugli kroomi ja sellega ka ok, vahest jupsib.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Werewolf - 31-10-2010

Minagi ei pääse aegajalt ID kaardiga swedbanki netipanka sisse, kuid maxmisega mul küll probleeme pole olnud kui juba oma kontole sisse saanud olen.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hr imre - 01-11-2010

swedbanga jamast ma ei hakka rääkimagi. see jama on mind nii kaugele, et olen mõelnud id-kaart lugeja hävitamise peale. viimane kord, kui sisse sain - kandsin kogu raha sealt välja kuna lihtsalt.... nii kopp ees oli omaette karjumisestEusa_doh


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - janek126 - 01-11-2010

Ise seb-i klient, ja kasutan pin kalkulaatorit.Pole veel viimase 4-5 aasta jooksul jama olnud.
Välja arvatud see, kui ise pin kalkulaatori ära uputasinBadgrin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 02-11-2010

Foorum tegutseb meil tulevikus ehk siis kell on jätkuvalt suveajal.Icon_cool


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 02-11-2010

Muuda oma kasutaja seadeid!
Mina näen, et su post on tehtud 22:02 mis peaks õige aeg olema.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 03-11-2010

Nüüd norm
Tänud


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Harry - 03-11-2010

Kalevi auto sõidab endiselt hästi. Läksin täna talverehve soetama. Ostsin enda vanadele Mercedes-Benz vegedele tuttuued naastrehvid. Siis tuli välja, et poldid ei sobi..õnneks võtsid õiged kaasa. Siis tuli välja, et 15 tolli ei mahu minu w210nele. Ja siis tuli välja, et autol olid juba talverehvid all. Päris naljakasBig Grin Igatahes, mul on komplekt w124jale sobivaid valuvelgi, kus tuttuued naastrehvid peal. Kui nad volvole ei sobi, siis läheb äriks Wink


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 04-11-2010

Ikkagi see kella värk Icon_smile
Kas siis asi minu arvutis?

[Pilt: 35663-untitled.JPG]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 04-11-2010

Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum / Kasutaja kontrollpaneel / Muuda sätteid

[Pilt: 76799-kell.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 04-11-2010

Ma vist olen su suht selle kella värgiga närvi ajanud juba.Icon_lol
Aga kui ma ei ole sisseloginud on foorumis kell tund aega ees.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 05-11-2010

Kas kellelgi on pakkuda W126`le ilma konditsioneerita soojendusmootorit/süsteemi?

Vastu võin pakkuda nii tavalist konditsioneeriga kui ka kliima-automaatik soojendusmootorit/süsteemi.

2-gen`i W126`st käib jutt. Ma pole 2-gen`i W126 veel kohanud ilma konditsioneerita.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 05-11-2010

trervitusi kõigile!
Ega keegi ei tea kelle ilusa mersuga Oja Pets kälimeestes laiab?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - cornah - 05-11-2010

See 600 APX oli ühes teises kodumaises sarjas ka kunagi. Ühes osas.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 08-11-2010

üks imelik küsimus:

hetkel autos BP Visco 5000 5W-40 kas samal ajal võib lisada õli Valvoline SynPower SAE 5W-40? Tüüp on sama ehk täissünt kuid kas erinevate firmadel on ikka veel mingit vahet?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 08-11-2010

Lisa aga julgelt.