Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - imre16 - 25-09-2010

Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 25-09-2010

(25-09-2010, 10:27 PM)imre16 Kirjutas: Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?

Õunte pealt peame pakkuma, või kohvipaksu?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - imre16 - 25-09-2010

(25-09-2010, 10:37 PM)indrek Kirjutas:
(25-09-2010, 10:27 PM)imre16 Kirjutas: Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?

Õunte pealt peame pakkuma, või kohvipaksu?

Ahjaaa, krt. W124 -86 aasta. 300 D, aut. kast. Sedaan.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 26-09-2010

(25-09-2010, 10:39 PM)imre16 Kirjutas:
(25-09-2010, 10:37 PM)indrek Kirjutas:
(25-09-2010, 10:27 PM)imre16 Kirjutas: Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?

Õunte pealt peame pakkuma, või kohvipaksu?

Ahjaaa, krt. W124 -86 aasta. 300 D, aut. kast. Sedaan.
Tead seda, et klubi liikmemaks on 300.- aasta. Lesvenis saad klubilisena tööle ja juppidele soodustust. Hakkad liikmeks ja 1 kord seal remondis käies oled juba rahaliselt plussis ja liikmemaks tagasi teenitud. Icon_idea ja edaspidi hakkad nautima ülejäänud soodustusi


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - erki232 - 27-09-2010

Vaatan autolehes testis diiseluniversaalid, mercedes E 220 cdi T sealjuures.
Imestama paneb, et mercedes manuaalkastiga, samuti audi ja bmw kui lähemalt vaatama hakkasin. Imelik on vaadata kallima otsa masinaid manuaalkastiga, alates 2003a. muutus manuaal E-klassi juures juba eritellimuseksBadgrin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ville - 27-09-2010

(27-09-2010, 07:52 PM)erki232 Kirjutas: Vaatan autolehes testis diiseluniversaalid, mercedes E 220 cdi T sealjuures.
Imestama paneb, et mercedes manuaalkastiga, samuti audi ja bmw kui lähemalt vaatama hakkasin. Imelik on vaadata kallima otsa masinaid manuaalkastiga, alates 2003a. muutus manuaal E-klassi juures juba eritellimuseksBadgrin

Vähemalt Eestis on automaat siiani lisavarustuse nimekirjas.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 01-10-2010

TV3 hakkas näitama uut sarja "Kälimehed". Oja Pets ülbitseb seal musta SL-iga, punane nahksisu, numbrimärgiga 600 APX

Pagana tuttav auto, keegi meie seast...? Rolleyes


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 03-10-2010

Soomes kaob müügilt 95E bensiin, tuleb asemele e10 vms. Osadele autodele see aga ei sobi:
http://www.e10bensiini.fi/files/87/E10-bensiinin_soveltuvuus_henkiloautoihin_10_09_2010.pdf

MB puhul olen alati mõelnud misasi on CGI tüüpi mootor? Miskine 1,8L ja 125kw on w203 puhul näiteks... eestis pole vist väga levinud?
edit: kas otsesissepritse vms?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 03-10-2010

(26-09-2010, 03:39 PM)reingsm Kirjutas:
(25-09-2010, 10:39 PM)imre16 Kirjutas:
(25-09-2010, 10:37 PM)indrek Kirjutas:
(25-09-2010, 10:27 PM)imre16 Kirjutas: Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?

Õunte pealt peame pakkuma, või kohvipaksu?

Ahjaaa, krt. W124 -86 aasta. 300 D, aut. kast. Sedaan.
Tead seda, et klubi liikmemaks on 300.- aasta. Lesvenis saad klubilisena tööle ja juppidele soodustust. Hakkad liikmeks ja 1 kord seal remondis käies oled juba rahaliselt plussis ja liikmemaks tagasi teenitud. Icon_idea ja edaspidi hakkad nautima ülejäänud soodustusi

Kas see asutus on see nn "Kadaka-Imre"?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Randar - 03-10-2010

(03-10-2010, 12:11 PM)siim Kirjutas:
(26-09-2010, 03:39 PM)reingsm Kirjutas:
(25-09-2010, 10:39 PM)imre16 Kirjutas:
(25-09-2010, 10:37 PM)indrek Kirjutas:
(25-09-2010, 10:27 PM)imre16 Kirjutas: Kui palju võib maksma minna kogu tagasilla puksimudru vahetus koos tööga ning kus on kõige mõistlikumad kohad ka mitte-klubilisele?

Õunte pealt peame pakkuma, või kohvipaksu?

Ahjaaa, krt. W124 -86 aasta. 300 D, aut. kast. Sedaan.
Tead seda, et klubi liikmemaks on 300.- aasta. Lesvenis saad klubilisena tööle ja juppidele soodustust. Hakkad liikmeks ja 1 kord seal remondis käies oled juba rahaliselt plussis ja liikmemaks tagasi teenitud. Icon_idea ja edaspidi hakkad nautima ülejäänud soodustusi

Kas see asutus on see nn "Kadaka-Imre"?
Nii teda kunagi nimetati.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Alpine - 08-10-2010

Küsiks siis teemade postitamise kohta ja teema reeglitele vastavusele. Panin ostukuulutuse O: w201 käetuge ja teema prügikasti visatud. Omaarust sai nagu kõik vajalik kirja pandud, ei ole tühja jama ka kuulutuses vaja ajada ju, konkreetne jutt ja ma usun et kellegile postitus arusaamatuks ka ei jäänud. Et kas natuke naeruväärseks pole mindud nende reeglitega, ma saan aru küll, et ilus kui kõik on konkreetne, teemad ja pealkirjad korrektsed. Oma postituse kohta jäigi mul arusaamatuseks miks prügikasti visati?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 08-10-2010

Kas reeglite ignoreerimine ongi tavaks?

Reeglites on kirjas, et kuulutuses peab olema kontakt. Pakkuge siia ei ole seda mitte.

Ei oma taluvuspiiri hinnale, ei täpsemat asukohta, ei täpsemaid soove (värv, materjal) - täitsa õige, et -->/dev/null.

Ma ei saa aru neist ostukuulutustest, kus ei täpsustata oma (juba teadaolevaid ) soove. Ma saan aru sellest, kui ostukuulutust pannes ei teata mingit nüanssi...

Aga ma olen kindel, et käetuge soovitakse teatud materjalist istme külge ning on ka mingi kulumisaste, milleni see tugi huvi pakub. Need peaks ikka kirja panema...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Alpine - 08-10-2010

Tõesti kontakti ei pannud kuulutusse, tunnistan viga. Aga no kui ma olen pannud kuulutusse et ostan käetuge siis võib pakkuda kõiki mis antud mudelile sobivad, vaevalt, et neid liigub lademetes, et ma saan täpse mustri, värvi või kulumisastmega valida. See polnud ka eesmärk leida mingi kindla väljanägemisega, endal mul käed otsas, saan uue katte panna või muuta seda. Aga olgu, asi selge eks ma siis tean, et järgmine kord peab pedantliku korrektsusega reegleid järgima ja teemasid postitama.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - estmersbenz - 08-10-2010

no reeglid ei ole loodud mitte pedantlikuks täpsuseks vaid selleks, et foorum puhas ja kõigile üheselt arusaadav oleks. Kui kõik teeks teemasid oma suva ja hetketuju järgi, oleks foorum varsti nagu Hollywoodi porr (ostan selle junni/jupi/vidina, mis sinna suurde jurakasse käib noh). Kui oleks teinud järeleandmise sinule, tõuseksid teised foorumlased varsti nagu väikesed seenekesed pärast vihma jutuga - näe tema küll võib, miks mina nii ei või ja mille poolest tema minust parem on...Mitte paha pärast ma ei räägi, aga võiks natuke hinnata foorumi vedurite pingutusi.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 08-10-2010

Kulumisaste ka lausa vaja märkida... Rolleyes


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 08-10-2010

(24-09-2010, 09:47 PM)indre Kirjutas: nostalgikseks veidi etteIcon_smile kroon on ilus raha , aga euro, minumeelest suht hall ja ei taha seda kuidagi, mis teie arvate
Minu pärast tulgu kasvõi Mongoolia tugrikud-peaasi ,et oleks piisavalt.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Ain_V - 09-10-2010

Oskab keegi öeda, kas pre facelift W210 külge sobivad facelifti mudeli stanged ja tagatuled normaalselt? Või päris 1:1le külge ei sobi? Või oskab keegi äkki teemale viidata kus oleks erinevused ja sarnasused ära toodud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 09-10-2010

Esistange ilmselt mitte, kuna tiivad, tuled, kapott, kõik on erinevad. Tagumised tuled peaks sobima, stanget ei tea.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 12-10-2010

Küsimus selline, et miks ei lange, või mis takistab mootori pööretel langemist
kui rool on keeratud lõpuni välja.
Karpaga mootori puhul?

Kui kellelgi selle asja kohta mingit pilti või värk on
oleks see ka oodatud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - estmersbenz - 12-10-2010

Ei lange mootori pöörded, vaid väntvõlli pöörlemissagedus (mootor mootoriruumis ei pöörle ju). Millise väärtuseni pöörlemissagedus siis langema peaks? Mootorit hoiab töös korras süüte- ja toitesüsteem. Mootori seiskumisel toimub pöörlemissageduse maksimaalne langemine ehk pöörlemissagedus langeb nullini. Mootori töötades rooli keeramisel ei tohikski pöörlemissagedus langeda.