Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 30-08-2010

On kellegil kogemusi nahkistmete krigisemisega/nagisemisega sõitmise ajal? Viimasel ajal hakkas juhi poolne iste krigisema sõitmise ajal,ise ei oska kuskilt alustada.See krigisemine tundub olema seljatoe ja istme vahelt tulema,kust alustada?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 30-08-2010

Levinud probleem - on mingid detailid mis seal ära kuluvad ning mida isegi sai uusi tellida...läks kirja "tüüpveana", kui ma ei eksi. Targemad teadsid kunagi rääkida sest mul ka kohati krigiseb iste. tegu on w203'ga minul.

Võid proovida ka õlitada neid liigendeid ja asju seal...mina pole viitsinud seda ette võtta.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 31-08-2010

(30-08-2010, 11:11 PM)voodoo Kirjutas: Levinud probleem - on mingid detailid mis seal ära kuluvad ning mida isegi sai uusi tellida...läks kirja "tüüpveana", kui ma ei eksi. Targemad teadsid kunagi rääkida sest mul ka kohati krigiseb iste. tegu on w203'ga minul.

Võid proovida ka õlitada neid liigendeid ja asju seal...mina pole viitsinud seda ette võtta.

Endal sama mudel,tundub siis,et tüüpviga antud mudelil.Teaks kas seal mingid padjakesed ka on,või kuidas üldse nende liigenditele sinna sisse pääseda?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 31-08-2010

See peaks olema plastmassdetail mis niimodi krigiseb muide. Silberauto teab kindlasti rääkida, mis selle vastu teha annab. Samuti HORT AUTO - nemad mulle teadsid seda juttu rääkida. Kuskile õli pihustada veidi ja asi pidi toimima, ma ainult ei tea täpselt kuhu - sinna on raske ligi pääseda. Suvaliselt selle otsikuga kuskile sinna pihustada, võib õnneks minna. piisab vähesest kogusest. Neid detaile pidavat samuti saama välja vahetada. Kui sa asja ette võtad siis anna mullegi teada, mind see niivõrd palju ei häiri aga teatud temperatuuriga ajab närvi küll, anna gaasi ja kohe vajud istmesse ja - kriuuuuks.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - mkik - 08-09-2010

w210 e200 97' 100kw
Kapoti all teeb miski asi (piltidel märgitud) imelikku tiksumis häält. Ei meenuta see hüdrotõukuri häält vaid nagu seinakella sekundi seier ainult et mitte sekundi vaid poole sekundi tagant. Oskab keegi öelda mis see on ja kas see hääl on normaalne? Pole nagu varem tähendanud sellist heli kapoti all.

[Pilt: 69465-uld.jpg]
[Pilt: 86356-vaike.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 08-09-2010

Kusjuures mul oli w202 c240 v6 mootoriga isend ning temalgi käis sama moodi sama tiksumine mingi aja tagant. Oli analoogne seadeldis, aga asus samas nurgas madalamal ja oli lapiti. Tänaseni ei tea, mis too säene oli õkva...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 08-09-2010

EVAP klapp. Avab klapi ja filtreerib sisselaskest bensiiniaurusid söefiltrisse.
Ära muretse, mingit performance puudutavat kõrvalmõju ei teki, kui ta ei tööta.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - mkik - 08-09-2010

(08-09-2010, 09:59 PM)hents99 Kirjutas: EVAP klapp. Avab klapi ja filtreerib sisselaskest bensiiniaurusid söefiltrisse.
Ära muretse, mingit performance puudutavat kõrvalmõju ei teki, kui ta ei tööta.

Suur tänu!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rosin - 09-09-2010

Selline küsimus kas 124 rooliküljes olev kang sobib 123-le


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 11-09-2010

Kas kellelgi klubilistel või nende tuttavatel juhtumisi juhtub olema Bullterjer?
Ma oleks väga huvitatud emastest kutsikatest ning eelistaks pruuni-musta-valge kirjut Smirk
[Pilt: attila.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 11-09-2010

Hmmmmm, mul tuttav tegeleb nende aretamisega ja kasvatamisega.........Rolleyes


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 11-09-2010

Seega peame me vist asjast lähemalt rääkimaNod
Msn?


(11-09-2010, 09:51 PM)Karl Kirjutas: Hmmmmm, mul tuttav tegeleb nende aretamisega ja kasvatamisega.........Rolleyes



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - voodoo - 14-09-2010

Kui on vajadus mootoripesuks, siis kus seda lasta teha ning kuidas peaks seda tegema, et hiljem niiskuskahjustusi ei tekiks?
Kes on teinud või lasknud teha, võiksid rääkida.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 14-09-2010

(14-09-2010, 01:17 PM)voodoo Kirjutas: Kui on vajadus mootoripesuks, siis kus seda lasta teha ning kuidas peaks seda tegema, et hiljem niiskuskahjustusi ei tekiks?
Kes on teinud või lasknud teha, võiksid rääkida.
autoplus mootoripesu
minismart teenused


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Rando - 15-09-2010

Mida see nupp seal teeb, aknalülitite vahel, ühes asendis on kriipsujuku peal ja teises oli vist lihtsalt mingi täpp?
[Pilt: 79748-MisSeeOn.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - janek126 - 15-09-2010

(15-09-2010, 09:49 PM)Rando Kirjutas: Mida see nupp seal teeb, aknalülitite vahel, ühes asendis on kriipsujuku peal ja teises oli vist lihtsalt mingi täpp?
[Pilt: 79748-MisSeeOn.jpg]

Tagumiste uste nn. lapselukk.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - punnsilm - 15-09-2010

(15-09-2010, 09:58 PM)janek126 Kirjutas:
(15-09-2010, 09:49 PM)Rando Kirjutas: Mida see nupp seal teeb, aknalülitite vahel, ühes asendis on kriipsujuku peal ja teises oli vist lihtsalt mingi täpp?
[Pilt: 79748-MisSeeOn.jpg]

Tagumiste uste nn. lapselukk.

ikka tagumiste uste akende nn. lapselukk


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - canyondrift - 15-09-2010

Kas W123 sinise sisu värvikoodi või midagi sellist ei ole kuskilt leida? Mul on vaja jupikest kunstnahka, mis täpselt kokku läheks sellega mis hetkel on, mõned detailid vaja uuesti õmmelda. Ja mis materjaliga need uksetihendid kaetud on?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - janek126 - 15-09-2010

(15-09-2010, 10:19 PM)punnsilm Kirjutas:
(15-09-2010, 09:58 PM)janek126 Kirjutas:
(15-09-2010, 09:49 PM)Rando Kirjutas: Mida see nupp seal teeb, aknalülitite vahel, ühes asendis on kriipsujuku peal ja teises oli vist lihtsalt mingi täpp?

Tagumiste uste nn. lapselukk.

ikka tagumiste uste akende nn. lapselukk

Sry my bad, just nii....Icon_redfaceIcon_redface


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sm. pelle - 17-09-2010

A kupeel pole uksi Icon_razz