Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 07-11-2009

No pole sel USA raual häda midagi, isegi tahaks omada Viper GTS`i ca 1997a või Mustang Fastback`i 67-68a.

Vaevalt, et see japsi vasaku rooli eelistus mingi prestiizhi küsimus on. Aga huvitav tõesti.

Uus-Meremaal, Austraalias, Inglismaal sõidetakse parempoolse rooliga, Jaapanis, kus parempoolne liiklus, siiski vasakpoolse rooliga. Ei mingit loogikat.

Järelturu mõte on ka kuidagi kahtlane, Euroopa auto omanik Japsis vaevalt, et järelturust mõtleb, kui autot ostma hakkab.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Pets16 - 07-11-2009

Pets16 Kirjutas:MB w124jal tagasillas käib august,v kuskilt kühmust ülesõites kõbin. Nagu paremal tagarattajuures kuskil vastu kere tume kõps. OSkab keegi aidata? ISe uurinud vähe ja suur sillapuks pidi "ära" olema? Et mingi seib tuleks vahele teha?

Icon_redface


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - clm - 09-11-2009

Kas kuskil leidub materjale, mis seletaks veljel kirjas olevat infot ?
Huvitab just, mis mõõtudega veljed 124'le alla lähevad. Igasugu keskava mõõdud ja ET'd ja tollid jne.

Enda autol hetkel all olevatelt velgedelt saadud info:
124 400 1202
44.86
KPZ 619 4A
ET49
61/2 Jx15H2

mis need kõik asjad tähendavad ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinGSM - 09-11-2009

clm Kirjutas:Kas kuskil leidub materjale, mis seletaks veljel kirjas olevat infot ?
Huvitab just, mis mõõtudega veljed 124'le alla lähevad. Igasugu keskava mõõdud ja ET'd ja tollid jne.

Enda autol hetkel all olevatelt velgedelt saadud info:
124 400 1202
44.86
KPZ 619 4A
ET49
61/2 Jx15H2

mis need kõik asjad tähendavad ?
keskauk 66.6 kinnitus 5x112  w124 orig plekkveljel on ET 49
Lähevad ka väiksema Et-ga.  35st väiksemad peaks juba koopast välja hakkama jääma.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - martiini - 09-11-2009

124 400 1202 - velje tehase kood
ET49
61/2 Jx15H2 - 6,5 tolli laiad, 15 tolli diameeter.

Kasuta otsingut, kunagi kirjutasin foorumisse kõik W124 velgede mõõdud mudelite järgi.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - clm - 12-01-2010

Ei leia enam üles.
Tartus, Mercedes-Benz remonditöökoda vms. Koduleht oli ka mingites hallikates toonides, kuid kuskilt kätte praegu ei saanud. Tegeles vist diisli remondi ning juppide müügiga (või üks neist).

Lisaks sooviks veel teada, kas ja kus Tartu linnas MB'dega tegeletakse, või on rohkem kogemusi, kui muidu tavalises töökojas (võibolla ei ole neil erinevust, kuid igaks juhuks küsin). Silberauto jätame kõrvale hetkel.
Spetsialisti nõu vaja diisli küttepumba ja muidu mootori eluolu kohta.

Ootan soovitusi.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 10-02-2010

Tervist!
Et siis küsimus selline.On kellelgi andmeid palju liigub W211 E63 Eestis? Iga tahes isiklikult kohtan pea igapäev ühte Tallinnas, Õismäel, seisab Väike-Õismäe säästumarketi ees. Omanikuks tundub olevat 20+ aastates naaber rahvusest noormees.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 10-02-2010

Cane Kirjutas:Tervist!
Et siis küsimus selline.On kellelgi andmeid palju liigub W211 E63 Eestis? Iga tahes isiklikult kohtan pea igapäev ühte Tallinnas, Õismäel, seisab Väike-Õismäe säästumarketi ees. Omanikuks tundub olevat 20+ aastates naaber rahvusest noormees.

Kas see auto http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php/id=475717


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 11-02-2010

Ei
See ju "võõraste sulgedega" ehitud. Ja see mis mulle silma jääb on sedaan ja hõbehall, ning tundub et sellel perutab ikka 507 hobust katte all. Minu jalad läksid nõrgaks, kui see masin natuke gaasi tunda sai.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hannes_s - 12-02-2010

hakkasin siis ise spido-plokile valgeid kellasid tegema. skänni, muuda must valgeks ja vastupidi(photosop) ja prindi tehnoloogia kvaliteet pole ikkagi õige. seepärast hakkasin solidedge joonestusprogrammis algusest. tegin juba algust, aga oleks vaja neid väikseid märke: tankur, temp ja õlikannu märke. neid joonestusprogrammis ei joonesta. googlest ka häid ei leidnud, eh keegi oskab soovitada kus leiab. tänud ette.
[Pilt: spitter.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 12-02-2010

scanneriga kõige parema kvaliteediga arvutisse ja siis coreliga käsitsi üle
täitsa hea tulemuse saab


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hannes_s - 12-02-2010

kuskilt vene lehelt leidsin mingid kellad, aga need olid disainitud nagu siksil. no kus ma seukstega lähen. w201 kellasi üldiselt pole midagi netis eriti näind. ju proovib siis parema skänneri leida...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 12-02-2010

Ma võin uurida ühe Rootsi kuti käest, äkki pakub bling-bling`i ka.
Muidu tal sellised:
[Pilt: normal_186.JPG]
[Pilt: normal_185.JPG]

Põhi teema on tal muidugi hammasrattad, et kiirust valetama ei hakkaks. Diisli puhul ilmselgelt overkill.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - R129 - 12-02-2010

hents99 Kirjutas:Ma võin uurida ühe Rootsi kuti käest, äkki pakub bling-bling`i ka.
Muidu tal sellised:
[Pilt: normal_186.JPG]
[Pilt: normal_185.JPG]

Põhi teema on tal muidugi hammasrattad, et kiirust valetama ei hakkaks. Diisli puhul ilmselgelt overkill.

Kui saad siis uuri. Seal on see teema, et erinevatel aastatel olid erinevad ABS (kiirusandurid) ja seega näiteks 600 oma valetab mul paarkümmend protsenti. Kuigi jah mul on olemas kellad millel 330 kuid see on Brabuse oma. Peab mõtlema kas annab hammikaid vahetada ja AMG asemele kleepida. Muidugi jama on selles, et pardaarvuti (kui seda niimoodi nimetada tohib) vaatab vist kombi poolt tõlgitud kiirussignaali ja seega kõik muud funktsioonid on kohe häiritud (isegi kui hammakatega asja visuaalseks saan).
Aga uurida võid ikka, et palju maksab jne.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ville - 12-02-2010

Cane Kirjutas:Ei
See ju "võõraste sulgedega" ehitud. Ja see mis mulle silma jääb on sedaan ja hõbehall, ning tundub et sellel perutab ikka 507 hobust katte all. Minu jalad läksid nõrgaks, kui see masin natuke gaasi tunda sai.


Ühte müüdi jah vahepeal: hõbedane, sedaan, E63 välimus- tegelikult aga e55, aasta oli 2004 ja hinnaks 369000.-


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 20-02-2010

Ma siin üritan juba mitmendat korda oma avatari muuta, aga kurat ei õnnestu kuidagi. Olen eemaldanud mitu korda ja siis lisanud, ikka tuleb vana tagasi. Pean ma välja logima ja siis uuesti sisse ja sama prostessi kordama? Kuskil mingid cookie'd kustutama vms.?


Edit: hetkel saab ainult läbi interneti, ehk siis internetti laadides ja siis internetist avatar laadida URL'i lahtrisse. Oskab äkki keegi härradest toimkonnas mingi seletuse pakkuda? Välismaa internet?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - põhh - 20-02-2010

Renkju Kirjutas:Ma siin üritan juba mitmendat korda oma avatari muuta, aga kurat ei õnnestu kuidagi. Olen eemaldanud mitu korda ja siis lisanud, ikka tuleb vana tagasi. Pean ma välja logima ja siis uuesti sisse ja sama prostessi kordama? Kuskil mingid cookie'd kustutama vms.?


Edit: hetkel saab ainult läbi interneti, ehk siis internetti laadides ja siis internetist avatar laadida URL'i lahtrisse. Oskab äkki keegi härradest toimkonnas mingi seletuse pakkuda? Välismaa internet?
Praegu sul [Pilt: OL141.jpg]. hiljuti oli mingi teine. Värskenda lehte vajutades Ctrl+F5 või kustuta tõesti küpsised ära.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 20-02-2010

põhh Kirjutas:
Renkju Kirjutas:Ma siin üritan juba mitmendat korda oma avatari muuta, aga kurat ei õnnestu kuidagi. Olen eemaldanud mitu korda ja siis lisanud, ikka tuleb vana tagasi. Pean ma välja logima ja siis uuesti sisse ja sama prostessi kordama? Kuskil mingid cookie'd kustutama vms.?


Edit: hetkel saab ainult läbi interneti, ehk siis internetti laadides ja siis internetist avatar laadida URL'i lahtrisse. Oskab äkki keegi härradest toimkonnas mingi seletuse pakkuda? Välismaa internet?
Praegu sul [Pilt: OL141.jpg]. hiljuti oli mingi teine. Värskenda lehte vajutades Ctrl+F5 või kustuta tõesti küpsised ära.

Jah, olen etadlik, et mul oli enne seda uut pilti mingi teine, kirjutasingi edit'i alla, et internetti laadides ning siis internetist url laadida vastavasse kohta, et nii töötab. Ju mu sõna oskus vedas mind alt...
Aga läbi arvuti siiski ei funganud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kermps - 20-02-2010

Kus, millal uute liitujate ülevaatamine toimub?
Sooviks ka klubiga liituda aga ega eraldi minu autot ju keegi kiikama ei tule ju, või tuleb ? Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kermps - 21-02-2010

allan1 Kirjutas:
kermps Kirjutas:Kus, millal uute liitujate ülevaatamine toimub?
Sooviks ka klubiga liituda aga ega eraldi minu autot ju keegi kiikama ei tule ju, või tuleb ? Smile

Loomulikult on autot vaja näha. Esmalt on Silberis 72-punkti kontroll ja kui ilmneb üle 3-e vea siis liikmeks ei saa.


UnibrowSaada Indrekule PS ...saad oma küsimusele vastuse.

Aii , said hea killu ära panna Eusa_dance

Aga aitäh Icon_cool