Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - KarlSuur - 14-12-2008

Seljuhul võib hakata jahil käima ja ise vorsti teha ning tahaaeda või rõdule kurgipeenar rajada. Siis oleks oma leibkond üldse palju vähem sõltuvuses poodidest, ja väheneks tarbimine.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - W2intz - 14-12-2008

seda ei olekspidanud mainima Eusa_whistle


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - T6nu - 14-12-2008

KarlSuur Kirjutas:Seljuhul võib hakata jahil käima ja ise vorsti teha ning tahaaeda või rõdule kurgipeenar rajada. Siis oleks oma leibkond üldse palju vähem sõltuvuses poodidest, ja väheneks tarbimine.

Miks ka mitte ju Icon_cool Ainult seda, et su näited on ajuvabad ja idiootsed, kuna sellisel juhul läheks asjade kogumaksumus ilmselt kordades kallimaks. Ja kui sa seda ei suuda välja mõelda, kuidas, siis on see juba sinu enda probleem. Osta ise midaiganes tahad, aga ära tule mulle ütlema, mida ma peaks ja mida mitte ostma- see pole sinu asi.

edit: ja mis seos siin nüüd fiati foorumiga on xD? Esiteks, ma üldse ei usu, et fiatiga oleks väga odav sõita ja teiseks küsiks sellise küsimus: kas siis Eesti kurk on mugavam, kui Poola kurkWink?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 14-12-2008

Tõnu, rahu! Need vaid erinevad vaated Icon_biggrin
Olgem ikka sõbrad, ei tülitse!


T6nu Kirjutas:
KarlSuur Kirjutas:Seljuhul võib hakata jahil käima ja ise vorsti teha ning tahaaeda või rõdule kurgipeenar rajada. Siis oleks oma leibkond üldse palju vähem sõltuvuses poodidest, ja väheneks tarbimine.

Miks ka mitte ju Icon_cool Ainult seda, et su näited on ajuvabad ja idiootsed, kuna sellisel juhul läheks asjade kogumaksumus ilmselt kordades kallimaks. Ja kui sa seda ei suuda välja mõelda, kuidas, siis on see juba sinu enda probleem. Osta ise midaiganes tahad, aga ära tule mulle ütlema, mida ma peaks ja mida mitte ostma- see pole sinu asi.

edit: ja mis seos siin nüüd fiati foorumiga on xD? Esiteks, ma üldse ei usu, et fiatiga oleks väga odav sõita ja teiseks küsiks sellise küsimus: kas siis Eesti kurk on mugavam, kui Poola kurkWink?



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - W2intz - 14-12-2008

egamidagi, liha asemel makaron, bensiini asemel puuküte, õlut vähem osta. ja voilaa Icon_eek


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 14-12-2008

W2intz Kirjutas:egamidagi, liha asemel makaron,  bensiini asemel puuküte, õlut vähem osta. ja voilaa Icon_eek

Ei, ei, nii ei lähe. Õlu arvelt ei saa kokku hoida Icon_twisted
Sõber rääkis, et originaal olla 7.xx krooni olnud koos pandiga selveris. Järelikult on juba õlle arvelt kokku hoitud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - KarlSuur - 14-12-2008

T6nu Kirjutas:
KarlSuur Kirjutas:Seljuhul võib hakata jahil käima ja ise vorsti teha ning tahaaeda või rõdule kurgipeenar rajada. Siis oleks oma leibkond üldse palju vähem sõltuvuses poodidest, ja väheneks tarbimine.

Miks ka mitte ju Icon_cool Ainult seda, et su näited on ajuvabad ja idiootsed, kuna sellisel juhul läheks asjade kogumaksumus ilmselt kordades kallimaks. Ja kui sa seda ei suuda välja mõelda, kuidas, siis on see juba sinu enda probleem. Osta ise midaiganes tahad, aga ära tule mulle ütlema, mida ma peaks ja mida mitte ostma- see pole sinu asi.

edit: ja mis seos siin nüüd fiati foorumiga on xD? Esiteks, ma üldse ei usu, et fiatiga oleks väga odav sõita ja teiseks küsiks sellise küsimus: kas siis Eesti kurk on mugavam, kui Poola kurkWink?

Ma oleks vast pidanud sinna lõppu mõne naerunäo panema, ehk siis see oli nali. Kas majandussurutis muudab siis inimesed tõepoolest nii tõredaks?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 14-12-2008

Oojaa selle peale


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - T6nu - 14-12-2008

Icon_redface jahh, on küll nii, et esimest ettejuhtuvat asja ei osta ja mõtetuid kulutusi üritan kärpida.. Kuigi palk pole muutunud, ega midagi, siis tuleb ikka jälgida, mille peale kulutada...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - R129 - 14-12-2008

pigem mõelge kuidas rohkem teenida, koonerdamine pole lahendus.

Muidugi ei propageeri mõtetut laristamist.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - T6nu - 14-12-2008

hents99 Kirjutas:
W2intz Kirjutas:egamidagi, liha asemel makaron, bensiini asemel puuküte, õlut vähem osta. ja voilaa Icon_eek

Ei, ei, nii ei lähe. Õlu arvelt ei saa kokku hoida Icon_twisted
Sõber rääkis, et originaal olla 7.xx krooni olnud koos pandiga selveris. Järelikult on juba õlle arvelt kokku hoitud.

Kustkohast ta ostis- tahaks ka kokku hoida Badgrin




Üldjoontes olen seisukohal, et kui vaja osta, siis vaja osta ja võimalikult ratsionaalne-kaalutletud ost teha (mis ei tähenda kõige soodsamat mitte kunagi tavaliselt!). Ning ainuke asi, mis ma öelda tahtsin oli see, et kui 2 asja 100% samasugused ja ainult hinnavahe, siis ostan ikka soodsama. Ning ei ole väga suur kurgifanatt, et kallimat osta Eusa_pray


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 15-12-2008

Miks küll sellist jurakat küürakale vahele ei pandud?
[Pilt: image5489.jpg]
[Pilt: image5490.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - T6nu - 16-12-2008

Ma arvan, et nad tahtsid seda uuemale s-klassile peale panna, aga kuna ilmselt tekkisid majanduslikud probleemid, jäi asi teostamata. Kõige uuema s-klassi prototüüp oli vist üldse 1,3 litrine:S:S

P.S. 80ndate S-klassi suurim mootor 5,6 liitrine ja V8, 90-ndate S-klass V12 ja 6,0 liitrine- ilus jätk oleks olnud V16 näol, kuid kas aimati majanduslangust vms, siis...

Ee.. Panin natuke villast jah enne, aga no V8->V12->V16 oleks päris ilus ikkaSmile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 16-12-2008

Ei ei, see oli ikka enne küüraka väljatulemist. Minuteada Märts 1989 on see artikkel. Prototüüp W140 nägi suht jube välja.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - W2intz - 18-12-2008

kuidas 45mm madaldus mersul on, kas rattad koopasse ei hakka käima?

Vbl on kellegil pilti pakkuda 45mm madaldusega mersust (124).

Aga painab see küsimus Retard


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 18-12-2008

Mida madalamad, seda jäigemad, ei tohiks hakata.

Pellel said -60 ette C124.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 09-01-2009

Kas asi tõesti nii hull juba? Rolleyes

http://arileht.delfi.ee/news/majandus/majandus/article.php?id=20840529&l=wecon


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 09-01-2009

Smurfid on sinised, kuna nende isand, nende jumal ja see suursugune looja oli kindlasti mõne psühhotroopse mõnuaine küüsis( seened, lsd vms.)
Tigu ilma kojata on nälkjasIcon_biggrin
Beebidest ma ei tea midag, aga ema ütles, et mitte beebidest.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Boamadu - 09-01-2009

Sama vana nali - eesti keele pöörded ja käänded: tünder , tündri, tünni - munder, mundri..............................mundrisse loomulikult. Ja smurfid on sinised kuna lilla värv sai otsa kuineid joonistati.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Merc500 - 09-01-2009

kas Mercedes-Benz huvilised ka kusagil regulaarselt vahest kokku saavad nagu bmw klubi rahvas vahest kusagil soojas maaaluses parklas, sai endale üle pika aja jälle Mercedes-Benz muretsetud, see kord e500 ja oleks huvi ka teise huvitavaid autosi uudistada?