Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 02-10-2008

Selle küsimusega nüüd kõik, ta lahkunud igaveseks meie foorumist, vähemalt selle nime all. Icon_twisted


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marko600 - 02-10-2008

Karl Kirjutas:Kes on foorumi kasutaja "auto"? Debiil, seniil, pooletoobine, keenius, kloun või lihtsalt katkine inimene? Mis on tema missioon siin foorumis?

Boamadu arvas nii:
Ma ei usu , et keegi nii loll on kui Auto. Ilmselt mingi vend saab rahulduse jama ajades ja ise kõõksub semudega arvuti ääres , pigistab näo pealt punne ja runkab pesukataloogi ees. Ei ole võimalik nihukse soodaefektiga olla. Raudselt kloun või puudega.

Kellelgi veel midagi arvata?

Kas ma magasin midagi maha?Icon_eek


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 02-10-2008

Ju siis, sellist teksti pole ammu siin kohanud. Kui viitsid, siis loe ta 70 postitust läbi, saad aru. Kusjuures alles kolmas isik kes aastate jooksul ära bännitud, polegi üldse hull seltskond koos siin. Unibrow


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marko600 - 02-10-2008

Lugesin, selline ikka ei oleks?! juIcon_biggrinIcon_biggrinIcon_biggrin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 02-10-2008

Karl Kirjutas:Ju siis, sellist teksti pole ammu siin kohanud. Kui viitsid, siis loe ta 70 postitust läbi, saad aru. Kusjuures alles kolmas isik kes aastate jooksul ära bännitud, polegi üldse hull seltskond koos siin. Unibrow
Üks oli vist kiro,aga kes veel?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 02-10-2008

Keegi basshunter, kes jõudis siin mäletamist mööda väga lühikest aega olla. Sa jeesus, kus see mees ropendas ja vandus ning tekst oli ka eriti ülbe. Saatsin talle noomiva PS-i, selle peale saatis ta mu v..tu Icon_twisted


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marko600 - 02-10-2008

Karl Kirjutas:Keegi basshunter, kes jõudis siin mäletamist mööda väga lühikest aega olla. Sa jeesus, kus see mees ropendas ja vandus ning tekst oli ka eriti ülbe. Saatsin talle noomiva PS-i, selle peale saatis ta mu v..tu Icon_twisted

Tegija vist mingisuguneEusa_whistle


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kaur112 - 02-10-2008

Natuke teemakohane küsimus ka Smile

Kas keegi teab, mis ülekandearvuga on zili tagasilla reduktori ülekanne. Kas neid on mitmeid variante, ei teagi, vist aeglane ja kiire. ASi selle vene tõstuki küljes. Kuna moto kohvi ja mtz oma kapitud kuuri all, siis mõte on vahele susata sinna lihtsalt hüdromootor, pump olemas. Ülekande arvu vaja hüdromoto valikul siis.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - R129 - 15-10-2008

Mehed millise mootoriga on tegu. Vihje - mees kes kõrval seisab on üle 190 cm.
[Pilt: 21062008(002)a.jpg]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Renkju - 15-10-2008

Kas tegu ei ole mitte Jossi või mõne tanki nukaga?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 15-10-2008

Raudselt mingi Cumminsi diisel.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - 92S500 - 15-10-2008

Ega R6 scania nukk ka oluliselt lühem ei tohiks olla Big Grin

tegelt küsiksin hoopis seda, et kas MB-klubi non-liige ei või kuidagi endale lunastada õigust vahest piiluda klubiliikmete autode teemasse? Päris mitmed huvipakkuvad projektid/masinad on nüüd lukutaga Icon_sad


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 15-10-2008

Allar, sa siis polegi näinud, et mul juba turbo peal?

Edit: Ok, nali, pole mu võrril midagi juurde krutitud.
Avatari ei näe ka mina. Ilmselt õnneks, muidu olekski foorum nagu juudi jõulupuu.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - argonaut - 15-10-2008

sest muidu poleks liikmeks astumine nii ahvatlev Wink


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sm. pelle - 15-10-2008

Ega mul kah poleks selle vastu kui mitteliikmed saavad liimete teemasi vaadata ja avatari omada, no vähemalt štaasikamad - mida iganes see ei tähendaks Icon_biggrin


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - argonaut - 15-10-2008

avatar jätab suht külmaks, on see siis olemas või ei ole. Aga, et loetavate teemade kallale kiputakse ja pool foorumit raha mitteannetanute jaoks kinni on, võtab meele nüriks küll Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 15-10-2008

argonaut Kirjutas:avatar jätab suht külmaks, on see siis olemas või ei ole. Aga, et loetavate teemade kallale kiputakse ja pool foorumit raha mitteannetanute jaoks kinni on, võtab meele nüriks küll Smile

Aga mõtle nüüd sedapidi, et miks liikmed "annetavad" oma raha? Ja huvilised, kes ei "anneta", tarbivad samamoodi? Naljakas ju?
Serveriruum tahab maksmist, foorumiga tegelemine tahab tasumist jne.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Nustu826 - 15-10-2008

liikmed annetavad raha tõesti kogu kupatuse käigushoidmiseks, samas aga saavad nad ju igast nänni ja ka üritusi odavamalt. ma ei väidagi et see vale oleks, aga vaadata ju võiks ikka saada kõike, huvilistele aga võiks olla teatud alamfoorumitesse postitamine keelatud olla.

olen isegi juba amnmu mõttesse võtnud selle, et peaks klubiga liituma, aga selleks on kaks põhjust miks ma seda veel teinud ei ole:

1.ei tunne klubis isiklikult kedagi, ja igast üritustel osalemine on seega vähe raskendatud, kuna üksi ei ole ntx. suvepäevadel suurt midagi teha. kui oleks mõni isiklikult tuttav ees, siis oleks asi lihtsam. trügida lambist nagu võõrasse seltskonda on vähe jama. võibolla on kinnine seltskond ja ei taheta võõraid juurde. joogisena on küll vähe lihtsam seltskonda sulanduda, aga ikkasgi. küsimus jääb õhku...

2.olen kesk-eestist ja siinkandis on vähe rahvast kes ilmselt klubis tegevad on. kui teaks ja tunneks kes, oleks vähe lihtsam jällegi asjaga tegeleda ja igast üritustel oleks vähemalt mõnigi tuttav ees.

3.liikmemaks ei ole küll suur, aga kui peaks ikkagi hakkama kaugele sõitma ja esialgu võõrastega kohtuma mõned korrad, siis on mul küll hetkel paremaid kohti kuhu raha paigutada.

kõik taandub ikkagi hetkel sellele ühele ja samale asjale milleks on tuttavad. oleks kasvõi 1 asjalikum klubiline keda sinasõpruse baasil tunneks ja kellega koos oleks õllekest libistatud, oleksin kindel käsi liituma.


Muuseas kui kellelgi on vaja katusealust kus nädalavahetusel tahate ise veidi nokkida oma MB-d siis võite ühendust võtta. kanalit/tõstukit küll pole, aga see-eest seinad ümber ja katus peal ning uks ees. Kui ise kodus olen siis üldiselt on võimalik ikka ruumi kasutada. võimalik ka küte, aga see lisatasu eest...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 15-10-2008

No aga alustagi sellest, et liitud klubiga. Enamus meist on tulnud klubisse teise nägusid nägemata. Iga algus on selline.

Asi on lihtsalt selles, et liikmel ju peaks mingi privileeg olema. Foorum pole muidugi klubi, aga siiski.

Liikmemaks on on sisuliselt väga väike, üks kord õllesid juua kusagil....ja ongi sama summa lännu.

Ja see võõrasse seltskonda trügimise jutt unusta ära Nod
Kõik on võõrad enne tuttavaks saamist.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 15-10-2008

allan1 Kirjutas:Minumeelest on see ka täielik totrus et liikmete teemasid ei saa vaadata.
Üks asi veel, avatar võiks ka huvilistele lubatud olla, ma ei saa aru miks see nii keelatud on??Eusa_snooty

Reegel on reegel, see ei pruugigi ega peagi kõikidele meeldida ja sobida.
Astu liikmeks ja ongi ok.