Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - R129 - 13-03-2008

Vot siin sõltub TÄPSELT kõik auto mootorist. Ehk millises piirkonnad on tal Pöördemomendi ja küttekulu suhe kõige parem - kasutegur. Kui sa kiirendad selles piirkonnas kus mootoril on kõige suurem kasutegur siis ongi kütte kokkuhoid parim. Luumulikult lisab keerukust asjaolu, et kasutegur erinevatel pööretel muutub niiöelda koormuse suurendamisest.

Aga tavaliselt on mootorid ikka nii ehitatud et normaalse kiirenduse juures on asjal kõige suurem effektiivsus. Gaas oõhjas rüüpab kindlasti rohkem ja ei loe siin ka eriti ajafaktor. Ja kõrged pöörded ka väga ei meeldi ekonoomsusele samuti ka madalad. Ehk kuldne kesktee. Mõõdukate pööretega (vahetades käike) ja mõõduka koormusega peaks kõige optimaalsema tulemuse saavutama.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sassjass - 13-03-2008

Kuhu läks Toots?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - anto123 - 13-03-2008

SmileSmile keegi vist ärkasSmile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - python - 03-04-2008

Miks Kanada onu pidurdab?



python@nädalavahetus algas


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 03-04-2008

Miks need k****i linnud s*****d puhta auto täis, mitte seda mis on pesemata.:pissed2::pissed2:


Siim läheb nüüd uuesti autot pesema:bash:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - python - 03-04-2008

siim Kirjutas:Miks need k****i linnud s*****d puhta auto täis, mitte seda mis on pesemata.:pissed2::pissed2:


Siim läheb nüüd uuesti autot pesema:bash:
Irw, käisin just sõbra 635 bemveed vaatamis mis tuli just värvimisest. Tundus nagu oleks sabadega vendadele tõeline märklaud olnud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 03-04-2008

python Kirjutas:
siim Kirjutas:Miks need k****i linnud s*****d puhta auto täis, mitte seda mis on pesemata.:pissed2::pissed2:


Siim läheb nüüd uuesti autot pesema:bash:
Irw, käisin just sõbra 635 bemveed vaatamis mis tuli just värvimisest. Tundus nagu oleks sabadega vendadele tõeline märklaud olnud.

Mulle meeldivad ka säravad märklauad!:evil:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 03-04-2008

Sa Lõoke oled õel mees!:biggergrin::biggergrin:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Hydroid - 03-04-2008

Keegi oskab öelda, kuidas w123 vedrud ära võtta, ees ja taga. Et kus kohast peab mida lahti keerama või lihtsalt pigistad kokku ja võtad välja?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 03-04-2008

Eest pigistad kokku, lased amordi lahti, väänad poolassi allapoole ja käes. Kuidas tagumine käib seda enam ei mäleta.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - MIQ - 03-04-2008

nelivedu 123 hmm pole kuulnudki ega esiveolisest ka mitte :lol:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Hydroid - 03-04-2008

Ma hakkasin ka nüüd mõtlemaBig Grin


ja reedeseid teateid klubiliikujatele - koterman - 04-04-2008

[quote=Lõoke]
[quote=python]
[quote=siim]

#Mängime Teie pulmades, juubelitel ja matustel. Teie Jõgeva pokkeriklubi.
#Noor saami mees tutvub vanema indiaani naisega pretsedendi loomise eesmärgil.
#Vahetan ühe 60-aastase naise kahe 30-se vastu. Variante kuus 10-st ja neli 15-st mitte pakkuda!
#Vormikas 30ndates naisterahvas tutvub mehega abielu eesmärgil. Rein Kasel ja Toomas Siiguril mitte tülitada!
#Valuutavahetus. Uus kollektsioon. Allahindlus kuni 25%.
#Seoses tegevuse laiendamisega võtab OÜ Vabu Autosid On Öös tööle hea pingetaluvusega isikuid. Tulemuspalk, väljaõpe kohapeal.
#Kogemustega naine pakub autointiimi. Kogemus garanteeritud!
#Müüa belgia-kanada vestmik.
#Ostan paadi. Endine omanik võib alla jääda.
#Üksik naisterahvas tutvub üksiku meesterahvaga üksiku lapse saamise eesmärgil.
#Hoovist kaduma läinud 1985. a. Zaporozets. Ausale leidjale vaevatasu 500 krooni, kohaletoojale 1000, käimasaajale 1500.
#Teostame akvaariumide toonimist ja tuunimist. Värvid - roosa, roosa ja ikka roosa.
#Müüa Volkswageni tagumine pampers.
#Otsin osalise koormusega hea palgaga töökohta. Tööd mitte pakkuda!
#Kui võtate meie lastekodust kasvatada 3 last, saate neljanda pealekauba.
#Müüa looduskaunis kohas (mereni 300 m) 15 tihumeetrit puitu ja 1995. a. Toyota.
#Vanalinnas on avatud kinnine eksklusiivne klubi "Nice Rubber". Kinnised ja kummivaruga isikud teretulnud!
#Pakume tööd masinakirjutajale salajaste dokumentide trükkimiseks. Maksame salaja aga ruttu.
#Kui tellisite meilt vähemalt 3 matuseteenust, matame Teid tasuta!
#Kogemustega mehaanik paneb Teile mis tahes diagnoosi. Samas võimalik ennustamine.
#Mees suruõhupüstoli, sae ja kirvega ootab tööpakkumisi. Võimalikud variandid.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 04-04-2008

Olin sunnitud BMW uuele keskusele mööbli peale hinnapakkumise tegema.... kas ma lähen nüüd põrgusse? :demond:Confusedilly:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 04-04-2008

Karl Kirjutas:Olin sunnitud BMW uuele keskusele mööbli peale hinnapakkumise tegema.... kas ma lähen nüüd põrgusse? :demond:Confusedilly:

Oleneb mööblist, liiga head ei tohi anda!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - koterman - 05-04-2008

väikemees Kirjutas:
Karl Kirjutas:Olin sunnitud BMW uuele keskusele mööbli peale hinnapakkumise tegema.... kas ma lähen nüüd põrgusse? :demond:Confusedilly:

Oleneb mööblist, liiga head ei tohi anda!


Ilmsesti lähed põrgusse, ees kolmainsuse-püharist-rõngas, a taga väike värviline propeller :-)


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 05-04-2008

Kõik soovitavad ja tahan ise ka, AGA MINUL OTSING EI TÖÖTA!
Ükskõik mida ma ka ei otsi(teemat või kastutajat), tuleb lihtsalt tühi leht ette.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rauntz - 06-04-2008

Karl Kirjutas:Olin sunnitud BMW uuele keskusele mööbli peale hinnapakkumise tegema.... kas ma lähen nüüd põrgusse? :demond:Confusedilly:

Tõenäoliselt. Kuid kerge lisajuurdehindlus võib sind päästa veel...:bigsmile:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Muhulane - 06-04-2008

Karl Kirjutas:Olin sunnitud BMW uuele keskusele mööbli peale hinnapakkumise tegema.... kas ma lähen nüüd põrgusse? :demond:Confusedilly:

Patud on selleks,et neid teha ja tehtud patud saab ka lunastada.Nüüd Sul kirikusse minek ja lähed süütad niipalju küünlaid,kui on klubilasi:biggrin:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ralak - 06-04-2008

Kas foorumis varuosasid müüa enam ei lastagi ve`?