Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 31-03-2015

(31-03-2015, 08:45 PM)max07 Kirjutas: Tere
On kellegil kogemusi ka siin foorumis pakutavate hiina odavate (400-500.-) navi/dvd kohta? Töötavad, kestavad, kvaliteet, paigaldus, originaalilähedane väljanägemine ja kasutusomadused? Otsin asendust olemasolevale command 50- le Icon_rolleyes

500 EUR maksev aftermarket navisüsteem peaks isegi parem olema, kui mõned aastad vana MB originaal Command. Tehnika areneb nii kiirelt ja 500 EUR eest saab tänapäeval ikka väga hea asja. Paljud peaksid isegi roolinuppudega tööle jääma.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rauli - 01-04-2015

(31-03-2015, 01:17 PM)v6sa Kirjutas:
(31-03-2015, 01:05 PM)rauli Kirjutas: ...
Pakiruumi saan lahti võtmest, kas oleks võimalik otse vaakumpumbale voolu anda, et uksed lahti tuleksid? Või toimiks ka genekale otse voolu andmine ilma akuta?
...

Kapoti avamine on kaunikesti küsitav.

Kui saad pakiruumi lahti, siis keskluku vaakumpump elab varuratta kõrval ja selle küljest minevasse voolikusse võid ka puhuda. Uksed peaks avanema sellestki.

Või pidi avamiseks imema, ei mäleta.Icon_rolleyes

Autole voolu saab anda starteri klemmilt. Aga kui kindel saad olla, et aku plussjuhe vastu metalli pole?


Puhumine toimis väga edukalt, mina tänan!



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - max07 - 01-04-2015

Seda silmas pidasingi, et kui autol on rooli nupud, navi, cd-box ja telefon, et kas need hiina imed ka ilma probleemitetta ühildatud saab.

(31-03-2015, 10:15 PM)indrek Kirjutas:
(31-03-2015, 08:45 PM)max07 Kirjutas: Tere
On kellegil kogemusi ka siin foorumis pakutavate hiina odavate (400-500.-) navi/dvd kohta? Töötavad, kestavad, kvaliteet, paigaldus, originaalilähedane väljanägemine ja kasutusomadused? Otsin asendust olemasolevale command 50- le Icon_rolleyes

500 EUR maksev aftermarket navisüsteem peaks isegi parem olema, kui mõned aastad vana MB originaal Command. Tehnika areneb nii kiirelt ja 500 EUR eest saab tänapäeval ikka väga hea asja. Paljud peaksid isegi roolinuppudega tööle jääma.




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - nostromo - 01-04-2015

Korralikud autoaudiofirmad oskavad kindlasti vastata-nt www.audiofookus.ee Nõmme keskusesThumbsup Kuid usun küll sest enamuses nad ju tehtudki teatud MB mudelitele sobivaks.

Endal ka meeles mõlkunud 2006a COMAND selle vastu vahetada (mis sobiks W463 G-klassile ja W203 C-klassile) kuid seni pole veel jõudnud. Tahaks siis juba ka tagurduskaameraga kui juba vahetama peaks. Kindlasti jätaks originaalmaki ka alles juhul kui nt peaks kunagi müüma ja uus omanik soovib siiski originaali.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sm. pelle - 01-04-2015

(01-04-2015, 05:10 PM)max07 Kirjutas: Seda silmas pidasingi, et kui autol on rooli nupud, navi, cd-box ja telefon, et kas need hiina imed ka ilma probleemitetta ühildatud saab.

Pole küll MB'ga kogemust aga margipõhine seade peaks tulema juba vastavate pistikutega ja on nö bolt on ilma suurema vaevata. Miinuseks sellel seadel oli nö display graafika(kirja front, menüüde värvused jne) mis kuigi ei sobinud tehase disainiga.
MF rool jne jäi kõik toimima.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - arcar - 01-04-2015

Mina paigaldasin selle hiina ime Sprinterisse XTrons ,natuke imelik nikerdis on ,pistikud läksid otse ,tagurdus kaamer töötab ka aga navi ei suutnud käima panna algul Paranoid duud saatis plaadi peal kaardi,see ei tahtnud kuidagi avaneda siis natuke tutistasin kutti ja saatis uue,siis sai tööle,sellest on muidugu juba oma 2 aastat,ahjah,võimu oli vähevõitu kuigi kirjad peal 4x50w,panin võimu lisaks ja asi funkab küll ,eks täna on need veelgi paremad ma arvan ja mina maksin ??? vist oli 350 euri selle eest ! Samas on suht loogilise menüüga,puutetundlik ja puha.Kui me nüüd ühes ja samast asjast muidugi räägime Smile http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=901382
midagi sellist ostsin mina,siis maksis rohkem igatahes rsk.Vabandust jah,mul oli TV funktsioon ka ,mis isegi töötas ja kõige paremini veel kesk euroopas !


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - max07 - 01-04-2015

Siit olen hetkel vaatand http://www.zautoz.eu Pildid on igaljuhul ilusad Smile Kõiksugu autofoorumid neid pakkumisi täis aga tagasisidet suht vähe või aastatetagune ja kõiki hiinlasi üldistav. Ja nagu indrek ütles juba, et tehnika areneb kiiresti ja paari aastaga muutub nii möndagi. Tühja katsetama pole ka aega hakata.

(01-04-2015, 07:06 PM)arcar Kirjutas: Mina paigaldasin selle hiina ime Sprinterisse XTrons ,natuke imelik nikerdis on ,pistikud läksid otse ,tagurdus kaamer töötab ka aga navi ei suutnud käima panna algul Paranoid duud saatis plaadi peal kaardi,see ei tahtnud kuidagi avaneda siis natuke tutistasin kutti ja saatis uue,siis sai tööle,sellest on muidugu juba oma 2 aastat,ahjah,võimu oli vähevõitu kuigi kirjad peal 4x50w,panin võimu lisaks ja asi funkab küll ,eks täna on need veelgi paremad ma arvan ja mina maksin ??? vist oli 350 euri selle eest ! Samas on suht loogilise menüüga,puutetundlik ja puha.Kui me nüüd ühes ja samast asjast muidugi räägime Smile http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=901382
midagi sellist ostsin mina,siis maksis rohkem igatahes rsk.Vabandust jah,mul oli TV funktsioon ka ,mis isegi töötas ja kõige paremini veel kesk euroopas !




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - nostromo - 02-04-2015

Ise ka möeldnud sealt www.zautoz.eu tellida-seni kahevahel kas 390€ vöi 465€ W203 C-klassi mudel: http://www.zautoz.eu/mercedes-benz.html

Kui mul on iPhone 6 PLUS siis pole vist mötet seda 75€ kallimat Android 4.2 vötta kui tal odavamaga muud vahet pole?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Innu - 05-04-2015

Võimalik, et esitan nüüd korduva küsimuse, aga kas kellelgi on aimu kelle SEC on esindatud Good buy to Yesterday videos?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kodutu - 05-04-2015

(05-04-2015, 10:57 AM)Innu Kirjutas: Võimalik, et esitan nüüd korduva küsimuse, aga kas kellelgi on aimu kelle SEC on esindatud Good buy to Yesterday videos?

http://www.auto24.ee/used/1615219 Tegu on selle autoga. Numbrimärk 001MGO.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Innu - 05-04-2015

Selge, tänud! Eusa_angel


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - nostromo - 05-04-2015

Ja mis oli kunagi vist 6000 vöi 7000 müügis-korralik autopuhastus tehtudSmile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Meren - 07-04-2015

Küsimus OM615 mootori tähistuse kohta: Vanarauaplatsilt leidsin Mercedes-Benz diisli, mis valemiga aru saada, mis mootoriga tegu, kas 200D või 220D? Bloki peal number 615 015 19 01. Ons kusagil mingit kataloogi moodi asja saadaval?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Hooliv_Omanik - 14-04-2015

Mure Mercedes-Benz võtmega/ puldiga (c220, 2005a).
Mis jama on, et puldi patareid ei pea pool aastatki vastu? Olen vahetanud juba mitu korda.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 17-04-2015

Kus teha Tallinnas W124 sildade reguleerimine?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 17-04-2015

(17-04-2015, 09:15 AM)Cane Kirjutas: Kus teha Tallinnas W124 sildade reguleerimine?

www.lesven.ee


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - arturmalcik - 17-04-2015

(17-04-2015, 09:15 AM)Cane Kirjutas: Kus teha Tallinnas W124 sildade reguleerimine?

olemas väga palju kohtades, ja igas korralikus töökojas. mida lähedam seda parem


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 17-04-2015

(17-04-2015, 01:34 PM)arturmalcik Kirjutas: ...
olemas väga palju kohtades, ja igas korralikus töökojas. mida lähedam seda parem

Sillareguleerimine ei ole vaid kokkujooksu paikakeeramine ja seejärel rooli nuudist otsekspanek vingujast kliendi nõudel.

ProRehvi julgen ka soovitada.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 17-04-2015

Täpselt.
Igasse suvalisse töökotta ei taha minna.

Ega keegi ei tea mitu eurikut Lesveni härrad küsivad?



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Innu - 19-04-2015

Kuidas autodel vihma sensor täpsemalt toimib? Äkki keegi oskab lihtsamalt seletada või mingi asjaliku lingi visata Icon_rolleyes