Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - igiliikur - 18-11-2014

Tõlkige ka palun oma huumorit Eusa_angel


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - tuled24 - 18-11-2014

Kas kõrgsurvepumba vanusest tingituna võib see vanale diislile iseloomulik traktori tiks juurde tulla?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lääne - 18-11-2014

KSP pumba ja pihustite kulumises pidi asi kinni olema, kunagi oli eraldi oma teema selle välja selgitamise kohapealt.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Kint - 18-11-2014

Indrek, äkki vastad minu PS-ile ka? Smile Äkki lihtsalt jäi 2 silma vahele, seoses klubiga liitumisega.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - igiliikur - 18-11-2014

Siin on tõesti suur teema selle kohta, ma olen seda 3 korda otsast lõpuni läbi lugenud ja ma sain aru, et ühtset vastust sellele pole......



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laisad - 18-11-2014

Kellegil kogemusi CSG autoremont kohaga?

http://www.autoremont24.ee/


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Triinutriinu - 19-11-2014

(17-11-2014, 08:30 PM)Werewolf Kirjutas:
(17-11-2014, 08:12 PM)Triinutriinu Kirjutas: Tere, Oleksin tänulik kui saaks kusagilt fliiside mõõdud. Huupi ei oska sobivat numbrit valida. Kas saaks mõõdud enda meilile ingrid.luht@mail.ee või lingi kus ongi mõõdud olemas nii, et ei pea enam mingitest alamlinkidest edasi otsima...
Ette tänades,
Ingrid

Aga fliiside müügiteemas on ju mõõtude tabel olemas. Kas see ei sobi?

http://foorum.clubmb.ee/showthread.php?tid=37170

Tere ja tänud lingi eest. Ei ole arvutimaailmas eriti tubli ja nii see link mul märkamata jäi...
Tervitused,
Ingrid


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - jaano90 - 19-11-2014

Kas Tartus leidub inimest, kes saab kohale tulla ja w202-le diagnostikat teha (veakoode lugeda)?
Autol puudub ülevaatus ja kindlustus, seega ei saa diagnostikasse sõita.
55523752


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - tuled24 - 19-11-2014

Kes Tartus om603 mootorit on lasknud remontida? Oskate soovitada mingeid kohti?
Teiseks küsimuseks oleks: Mis õli soovitate 93a S350td panna mootorisse ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cane - 24-11-2014

Kus saaks veljepolte välja puurida või on keegi käinud selle murega kuskil.
Nimelt endal ühel veljel kõik kinni ja tegemist nn pikakaelaga poltidega.



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Rolz - 25-11-2014

Mida tähendas I generatsiooni Vitol automaatkasti puhul lüliti P asend? (Vastan on W ehk winter, mille lühend on P?)


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Johannes. - 25-11-2014

(24-11-2014, 10:55 PM)Cane Kirjutas: Kus saaks veljepolte välja puurida või on keegi käinud selle murega kuskil.
Nimelt endal ühel veljel kõik kinni ja tegemist nn pikakaelaga poltidega.

Tallinna kohta ma kahjuks infot anda ei oska, küll oli endal sarnane probleem (võib-olla isegi veidi keerulisem) Pärnus, kui vargapolt jäi kinni ja vargapoldi padrun murdus ära, irw. Läksin siis Pärnus KEK-i taha ja seal ühe töökoja peremees lasi treialil vastava padruni valmis teha ja keevitas selle murdunud poldi pea külge ja asus keerama, esimese hooga andis keevitus järgi Retard Retard ja siis juba hirmutati sellega ära, et neil on ka selliseid autosid käinud, kus veljed on pooleks lõigatud, et ratast üldse alt ära saada.. Palusin tal ühe korra veel proovida ja läks õnneks kõik edukalt. Töö vist maksis miskised tühised 15€ kui õigesti mäletan


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Uniik - 26-11-2014

Keegi oskab midagi öelda nende velgede kohta? Kirjas on et made in italy ja firmat ei osanud kusagil vaadata.
[Pilt: mb.jpg]
[Pilt: velg.png]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - free4offers - 26-11-2014

Selle murdunud velje poldi kohta niipalju, et saates "Roolivõim" näitas hiljuti mingit kiti mis Automaailmas müügil spetsiaalselt murdunud poltide eemaldamiseks. Keerad nagu uue poldi pea otsa vms, silmanurgast nägin. Kahjuks omal selle konkreetse müügisoleva asjaga kokkupuudet pole olnud, ei tea kas on tast ka kasu.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - JorgenP - 26-11-2014

Keegi oskab öelda W201 esiamordi pikkust?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Black66 - 27-11-2014

Kas keegi suudab mulle kuskilt leida W124 OM 601, OM 602, OM 603 dynograafikud stock seades?
Kas tehas üldse 85 aastal sellist asja tegi? Uuemate autode kohta on selliseid graafikuid ikka leida, kuid nende mootoritega olen puhta hädas.

Edit: Ise küsin, ise vastan.
[Pilt: om601-603leistungz38u.png]


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - niinekasCDI350 - 02-12-2014

Tere
Kuna sain teada, et autol on tegemata saksas mingi tehase kampaania , hakkasin uurima millega tegu. Soome Vehos öeldi kõik ok, Eesti Silberauto uuris jah tõesti pole tehtud üht kampaaniat. Kuid näevad aind mingid koodi ja sellist koodi pole olemas. Vastasid et lihtsalt keegi on teind näpuka seal. Ja kampaania tähtaeg lõpeb 31.12.2014 Siit küsimus kas võib tõesti selline asi olla võimalik. On kampaaia, kood ja tähtaeg aga keegi ei tea mis kampaaia. Kui on abi siis auto VIN:WDD2042251F508425
/niinekas/


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Treiku - 03-12-2014

Mis asi on tehase kampaania?

Mõtled mingi mudeli tagasi kutsumist ohtlike vigade kõrvaldamiseks?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - niinekasCDI350 - 03-12-2014

@onu_siim jah kood on:1007P63A88
/niinekas/


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Mike22 - 03-12-2014

Uniik, vist mingid Penta replicad sul.