Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Treiku - 07-03-2014

Oleneb masinast... Kapotil, pagasiluugil, roolil, peatugedel, veljekapslitel jne


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - ReinoL - 08-03-2014

Kui pikki polte W124 valuvelgedele vaja on??


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - tomm49 - 08-03-2014

Sõltub sellest mis valuveljed sul on.Unibrow


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 08-03-2014

Ees võivad vähe pikemad olla, tagumistega tuleb ettevaatlik olla, et vastu seisupiduri klotse käima ei hakkaks. Veljest väljaulatuv keermeosa peaks 1 cm olema vähemalt.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kasutaja. - 10-03-2014

Keegi selliselt saidilt nagu Mercteil on midagi tellinud? Ei julge midagi ennem tellida ja maksta kui tean, et usaldusväärne.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 10-03-2014

(08-03-2014, 10:34 PM)väikemees Kirjutas: Ees võivad vähe pikemad olla, tagumistega tuleb ettevaatlik olla, et vastu seisupiduri klotse käima ei hakkaks. Veljest väljaulatuv keermeosa peaks 1 cm olema vähemalt.

Ning taga mitte pikem, kui 14 mm. Vähemalt minu kasutuses olevate autode puhul on <15 mm veel OK, kuid >15 hakkab kõpsumine pihta ja 17 juures võtab juba klotsitõkisest kinni.

Nii täpsed mõõdud on tekkinud erinevatelt autodelt "sobivateks" lühendatud polte õigete vastu vahetades tekkinud "vahetusfondist"Eusa_shifty



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hents99 - 10-03-2014

(10-03-2014, 11:30 AM)kasutaja. Kirjutas: Keegi selliselt saidilt nagu Mercteil on midagi tellinud? Ei julge midagi ennem tellida ja maksta kui tean, et usaldusväärne.

On usaldusväärne.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 10-03-2014

Mis, Kes, Kus












RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zimmer - 11-03-2014

Mis värk sellega on, et kui ma pole sisse loginud foorumi, siis näen teemat nimega "Meened" ja kui sisse login siis on teema kadunud? Kas on järjekordne eelistamine nagu avatariga, et lihtklubilised ei näe ei saa ei kuule midagi?
Vabandan otsekohesuse pärast


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 11-03-2014

(11-03-2014, 01:30 PM)Zimmer Kirjutas: Mis värk sellega on, et kui ma pole sisse loginud foorumi, siis näen teemat nimega "Meened" ja kui sisse login siis on teema kadunud? Kas on järjekordne eelistamine nagu avatariga, et lihtklubilised ei näe ei saa ei kuule midagi?
Vabandan otsekohesuse pärast

Mis seal ikka vabandada. Jah, klubi meened on vaid neile, kes on võtnud vaevaks panustada. Muud mersunänni müüb Silber kõigile.

Küsimus foorumihaldajatele: miks sisselogimata seda teemat näeb?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zimmer - 11-03-2014

(11-03-2014, 02:40 PM)v6sa Kirjutas:
(11-03-2014, 01:30 PM)Zimmer Kirjutas: Mis värk sellega on, et kui ma pole sisse loginud foorumi, siis näen teemat nimega "Meened" ja kui sisse login siis on teema kadunud? Kas on järjekordne eelistamine nagu avatariga, et lihtklubilised ei näe ei saa ei kuule midagi?
Vabandan otsekohesuse pärast

Mis seal ikka vabandada. Jah, klubi meened on vaid neile, kes on võtnud vaevaks panustada. Muud mersunänni müüb Silber kõigile.

Küsimus foorumihaldajatele: miks sisselogimata seda teemat näeb?
See on ikka huvitav, et tava klubiline ei saa soetada näiteks utoopiliselt kallit telefoni korpust, vaid pead olema klubi liige, et sellisest luksusest osa saada, muidu oleksin väga huvitatud näiteks Mercedes-Benz seljakotist ja termosest, peaks siis ikka klubi taotluse ära tegema, kuna huviline pole siin foorumis mitte keegi.
(Pole muidu Silberis peale pastakate, võtmehoidjate ja kruuside midagi muud näinud, ja arvasin, et teisi asju pole võimalik üldse tellida, tänan, et valgustasite mind, Härra V6sa.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 11-03-2014

Siit saad endale ise tellida: http://shop.mercedes-benz.com/de/



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 12-03-2014

(11-03-2014, 04:53 PM)Zimmer Kirjutas: ...
(Pole muidu Silberis peale pastakate, võtmehoidjate ja kruuside midagi muud näinud, ja arvasin, et teisi asju pole võimalik üldse tellida, tänan, et valgustasite mind, Härra V6sa.

Ole lahke.Eusa_angel Kuigi ma ei mõista sarkasmi põhjust...Eusa_think

Ma ei mõista, miks tahab üks inimene klubisse kuulumata end ehtida selle sümboolikaga? Elik võõraste sulegedega. Ehk huviline Zimmer valgustab mind, miks tal selline soov on tekkinud? Ma siinkohal eeldan, et jutt käib ikka meie klubi sümboolikaga nännist ja mitte DBC üldnännist. Seda viimast saab igaüks tellida, link on ülalpool kirjas. Soovitan alustada portatiivsest kapotimärgistWink

Ennetamaks järgmist küsimust, siis tsiteerin meie presidenti (elik juhatuse esimeest): ärge küsige, mida annab mulle klubi. Küsige parem, mida mina saan anda klubile...
Meie klubi on vabatahtlik ühendus, mille tegevusse liikmed panustavad. Kes rohkem, kes vähem. Mõned vaid kohustusliku liikmemaksu alammäära jagu, mõned märkimisväärselt enam. Ning mitte ainult rahas, vaid oluliselt enam ajas.

Nännimüük on ka sissetulek. Aga ma julgeks arvata, et see pole määrav summa aastaeelarvest, vaid pigem toetav.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 12-03-2014

Klubi nänn on üldse teise teema all, mitte meenete all. Mainin veel ära, et tellides arvestage hinnale juurde ka saatmiskulu läbi DHL-i, mis ei ole ka kõige odavam teenus.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - kasutaja. - 13-03-2014

(10-03-2014, 11:43 AM)hents99 Kirjutas:
(10-03-2014, 11:30 AM)kasutaja. Kirjutas: Keegi selliselt saidilt nagu Mercteil on midagi tellinud? Ei julge midagi ennem tellida ja maksta kui tean, et usaldusväärne.

On usaldusväärne.

On tõesti usaldusväärne. Tellimus sai esitatud ja makstud eile. Helistati ja öeldi, et Riias on olemas vajaminev kaup. Tänaseks cargobusiga kõik kohal. Ideaalne teenindus ja kiire saatmine, kiidan!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 19-03-2014

Autol jama siis selline, et süüde sees aga starterit järgi ei võta. Kas võib olla kaitsme või relee viga? Ei osanud otsingust ka kuidagi otsida.
Palun abi!


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 20-03-2014

(19-03-2014, 11:05 PM)sten130 Kirjutas: Autol jama siis selline, et süüde sees aga starterit järgi ei võta. Kas võib olla kaitsme või relee viga? Ei osanud otsingust ka kuidagi otsida.
Palun abi!

Kas vool starterile ikka jõuab?

Mis auto?

Kui 124, siis sellele saad starterile anda voolu pidurvõimendi peal oleva pistiku keskmisele klemmile.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 20-03-2014

w201, sorry ennem unustasin auto kirjutada. Kuidas oleks kõige kergem ja ohutum kontrollida kas vool starterile jõuab?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - zum - 21-03-2014

Kui võtit keerad, siis klõpsu ka ei tee? Pikema seismise järel esimene käivitus, või just töötas ja enam mitte?
Vaata üle, et aku peal klemmid ikka kindlalt kinni on.
Immo või mingi salaluku laadne asi?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 21-03-2014

Klõpsu ei tee, paar kuud tagasi läks ilusti käima ja probleeme polnud. Nüüd aga ei midagi. Muidugi mul on autol nina lahti võetud (juhtmed ja asjad). Mootoril on kõik juhtmed küljes (mis seal peavad olema), ei usu et pasuna või tule pistikud midagi loevad. Immot ega muid nalju pole ja aku juhet olen kontrollinud juba 100korda.