Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Vello65 - 01-01-2014

Odasvad vedelikud on metanooli baasil ja seni kuni sa seda ei joo on köik korras.Pesevad uhtmoodi esiklaasi mölemad.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - peep7 - 06-01-2014

Mis vahe on bens/ diisli mootori hoorattal? Kas sidurit ja korvi annab vahetada omavahel? Hea oleks kui saaks möne pildi.



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - hellrix - 06-01-2014

(06-01-2014, 07:23 PM)peep7 Kirjutas: Mis vahe on bens/ diisli mootori hoorattal? Kas sidurit ja korvi annab vahetada omavahel? Hea oleks kui saaks möne pildi.

Ole hea ja loe oma postitust ise uuesti. Ning siis pane see uuesti kirja nii, et kaasfoorumlased ei peaks kohvipaksult ennustama mida sa teada tahad.




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - 123 - 09-01-2014

2 küsimust 2008 Pre FL W204 C klassi kohta.
Esiteks, missmoodi peaks tal tulede pesurid töötama?
Nuppu pole ja tavalise klaasi pesuga koos ei tööta.
Peaks siis mingit kala otsima?
Teiseks.
Kompuutris teated: front right parking lamp ja front left parking light.
Samas pargid nagu põlevad, aga seal tulel see suht pikk riba üleval.
Kas seal võib olla mõlemas tules 2 pirni?



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laf1247 - 09-01-2014

(09-01-2014, 02:26 AM)123 Kirjutas: Kas seal võib olla mõlemas tules 2 pirni?

Kaks pirni jah,Eusa_angel



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Rolz - 10-01-2014

Alates teatud aastast tuli tuledepesuga norm, et peab iga teatud klaasipesu korra tagant ise tuled ära pesema.
Ehk eraldi nuppu ei ole ja õnneks iga klaasipesu korraga ei pesta tulesid.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zimmer - 11-01-2014

Milline peab olema 96a w210 mootori temperatuur? sõites on mul see olnud täpselt 80c kui jätta kohapeal käima siis jääb seier natuke alla 90c
On see õige v mitte? Niipalju kui ise uurisin sain teada et temp peaks ikka koguaeg sama olema ja 90c


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Treiku - 11-01-2014

Normis, kohapeal käies radikas ei jahuta ja seetõttu ka temp tõuseb kuni sundjahutuse tööle hakkamiseni.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - veixmbs - 12-01-2014

tere ! seoses talvekummide vahetusega kadus vargapoldi võti ära Sad
olen tõesti juba mitu päeva seda otsinud--kadunud mis kadunud.
kas keegi teab kuidas seda vargapolti kätte saada ?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zimmer - 12-01-2014

(12-01-2014, 12:17 PM)veixmbs Kirjutas: tere ! seoses talvekummide vahetusega kadus vargapoldi võti ära Sad
olen tõesti juba mitu päeva seda otsinud--kadunud mis kadunud.
kas keegi teab kuidas seda vargapolti kätte saada ?

Oli kunagi sama mure. Muud ei jäänud üle, kui autoteeninduseses keevitati mutter peale ja siis keerati tavalise võtmega lahti. Alati ei tule esimese korraga lahti, mul tuli mingi 4 korda uuesti keevitada ennem kui jõudis lahti keerata


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - veixmbs - 12-01-2014

(12-01-2014, 01:09 PM)Zimmer Kirjutas:
(12-01-2014, 12:17 PM)veixmbs Kirjutas: tere ! seoses talvekummide vahetusega kadus vargapoldi võti ära Sad
olen tõesti juba mitu päeva seda otsinud--kadunud mis kadunud.
kas keegi teab kuidas seda vargapolti kätte saada ?

Oli kunagi sama mure. Muud ei jäänud üle, kui autoteeninduseses keevitati mutter peale ja siis keerati tavalise võtmega lahti. Alati ei tule esimese korraga lahti, mul tuli mingi 4 korda uuesti keevitada ennem kui jõudis lahti keerata

ehh jah jätan selle variandi meelde , kuid kuidas kummiremondi kohad sel puhul käituvad huvitav Smile



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - berg - 12-01-2014

Saab ka lüüa padruneid otsa, tavaliselt 16 kant padrun.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - secman - 12-01-2014

(12-01-2014, 01:50 PM)veixmbs Kirjutas:
(12-01-2014, 01:09 PM)Zimmer Kirjutas:
(12-01-2014, 12:17 PM)veixmbs Kirjutas: tere ! seoses talvekummide vahetusega kadus vargapoldi võti ära Sad
olen tõesti juba mitu päeva seda otsinud--kadunud mis kadunud.
kas keegi teab kuidas seda vargapolti kätte saada ?

Oli kunagi sama mure. Muud ei jäänud üle, kui autoteeninduseses keevitati mutter peale ja siis keerati tavalise võtmega lahti. Alati ei tule esimese korraga lahti, mul tuli mingi 4 korda uuesti keevitada ennem kui jõudis lahti keerata

ehh jah jätan selle variandi meelde , kuid kuidas kummiremondi kohad sel puhul käituvad huvitav Smile

korralikul kummiremonditöökojal on spetsvõti ( vastupäeva koonuskeermega padrun ) sellise asja jaoks, aastaid tagasi oli selline olemas Peterburi tee Rehvieksperdis ( nüüd Vianor)


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - cico - 13-01-2014

Tervist!

Oskab keegi õelda kas sellele lisavarustuse 855 TEL. TELEAID AT "UPPER CENTER CONSOLE",NOKIA,D-NET vastab antud pilt?[img][Pilt: 9j6TZup.jpg][/img]

vahur


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Cobra - 18-01-2014

(12-01-2014, 01:50 PM)veixmbs Kirjutas:
(12-01-2014, 01:09 PM)Zimmer Kirjutas:
(12-01-2014, 12:17 PM)veixmbs Kirjutas: tere ! seoses talvekummide vahetusega kadus vargapoldi võti ära Sad
olen tõesti juba mitu päeva seda otsinud--kadunud mis kadunud.
kas keegi teab kuidas seda vargapolti kätte saada ?

Oli kunagi sama mure. Muud ei jäänud üle, kui autoteeninduseses keevitati mutter peale ja siis keerati tavalise võtmega lahti. Alati ei tule esimese korraga lahti, mul tuli mingi 4 korda uuesti keevitada ennem kui jõudis lahti keerata

ehh jah jätan selle variandi meelde , kuid kuidas kummiremondi kohad sel puhul käituvad huvitav Smile

Aga pahatihti võib selle keevitamisega ka velje sealt ümbert ära rikkuda.
Seega kõige õigem on sõita autoga rehvitöökotta, kellel on vargapoldi lahti tegemise komplektid.
Lüüakse sulle sinna vargamutri sisse selline pool pehmest materjalist otsik, mis võtab õige kuju ja siis keeratakse tuugalt lahti.

www.rehviring.ee Tallinnas. Erki kindlasti leiab sulle lahenduse murele. Smile



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - igiliikur - 18-01-2014

Mul oli sama jama kunagi ühe A6-ga, ostes võtit kaasa ei saanud. Garaazis oli velje rist( võti millel erinevate suurustega otsad, teate ikka) ja sellel oli üks ots 4-kanti nagu padruni jaoks. Tampisin selle julmalt suure haamriga sisse ja lahti nad tulid. Oleneb muidugi poldist, midagi ikka leiutaks...


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Raul Pütsepp - 25-01-2014

Tere.

Oskab keegi anda mönd linki, intetipoodi, vms. kus kaudu saaks osta istmete parandamiseks "riidematerjali". Autoks on W116, istme pealispinna materjaliks on veluur, koodiga "904 bambus". Erinevad otsingud on andnud tulemuseks terve istme, kuid ma sooviks esimese hooga osta istme nurga parandamiseks riiet. Huvitaks eriti see istme servades olev triibuline materjal: http://www.meinbenz.de/polster/116/116_964velours_safran.jpg

Ette tänades,
Raul


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - itbilen - 25-01-2014

(25-01-2014, 02:57 PM)Raul Pütsepp Kirjutas: Tere.

Oskab keegi anda mönd linki, intetipoodi, vms. kus kaudu saaks osta istmete parandamiseks "riidematerjali". Autoks on W116, istme pealispinna materjaliks on veluur, koodiga "904 bambus". Erinevad otsingud on andnud tulemuseks terve istme, kuid ma sooviks esimese hooga osta istme nurga parandamiseks riiet. Huvitaks eriti see istme servades olev triibuline materjal: http://www.meinbenz.de/polster/116/116_964velours_safran.jpg

Ette tänades,
Raul

Kusagil teemast läbi käinud selline link
Kas ehitad seda:
[Pilt: Photo0169.jpg]
Tee aga teema ära Eusa_angel



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - sten130 - 30-01-2014

Tere.

Kas keegi on w201 vedrusi lõiganud, kuidas teel püsimine muutub? Kas hakkab tänu sellele väga hullult ujuma?

Edud
Sten


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - TõnisL - 30-01-2014

(30-01-2014, 12:10 AM)sten130 Kirjutas: Tere.

Kas keegi on w201 vedrusi lõiganud, kuidas teed põsimine muutub? Kas hakkab tänu sellele väga hullult ujuma?

Edud
Sten

Ma lõikasin kaks keerdu, ei läinud hullemaks midagi.