Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Heinar - 24-02-2008

3. Maksid tegelasele ,kes sulle autot platsilt tooma läks ja see valis kohalolevatest masinatest välja.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - coeng - 24-02-2008

Innu kirjutas:
Mida sümboliseerib Mercedese kolmeharuline märk-logo?
Maa, õhk, vesi.

ühes mälumängus oli vastus -nii maal, õhus kui ka vees-parim on mb mootor.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Hydroid - 24-02-2008

Keegi oskab aidata, kas M110 (w123, 2.8 pritsega) mootori starter sobib M102(w123 2.0 karpaga) mootorile? aitäh. Sest keegi kunagi ütles et sobivad küll, aga täna hakkasin vaatama et minu 2.0 lil on starter juhipoolsel pool, aga VIST 2.8 mootoril oli kõrvalsistuja pool? või ei?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - siim - 25-02-2008

Miks minu küsimustele ei vastata?:mad:

Ja kohe küsin juurde, kuidas töötab laserprinter?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 25-02-2008

siim Kirjutas:Ja kohe küsin juurde, kuidas töötab laserprinter?

Simpel ju.

Laserprinter nagu nimigi ütleb, töötab lasertehnoloogial. Printeri sees on selline rullik, kuhu laserkiirega antakse staatiline vool kindlale punktile-kohale (näiteks kuvatakse õuna kujutis) Seejärel see koht, kuhu on see staatiline vool on projekteeritud, võtab külge tahma, ehk siis preinteri tahm, mis on ülipeenike ja staatilise elektri tagajärjel haakub rulliku külge just sellise koha peal, kuhu see elekter on laetud.
Seejärel libiseb paber rulliku alt niiviisi läbi, et viimane keerleb üle paberi ja selle kohapeal, kus paber rullikuga kohati on, eemaldatakse staatiline elekter rullikust ja tahm jääb samas kujus paberile. Esialgu on tahm paberil lahtisena, kui seda ei kuumutataks, siis see sealt lendaks minema. Küll aga enne printerist väljumist kõrvetatakse paberit suurel kuumusel ja tahm sedaviisi paberi külge kinni.


Aga noh eks seal ole nüansse veelgi, wikipeediast kindlasti leiad rohkem infot


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Gold - 27-02-2008

Kuidas saaks magada, kui magada ei lasta?
Või kuidas saaks magada, kui magada lastakse aga lihtsalt poolee und enam, et siis kuidas und tekitada :help:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - argonaut - 27-02-2008

kui magada ei lasta, siis esimest korda, hoiatad, teist korda lased jalga ja kolmandat pähe Smile . a kui nii vägivaldseks ei taha minna, siis aitab alati ka mingi üliigava tegevuse tegemine, nagu näiteks...vaatamine, kuidas tapeet seinas kaardub Wink


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 27-02-2008

Gold Kirjutas:Kuidas saaks magada, kui magada ei lasta?
Või kuidas saaks magada, kui magada lastakse aga lihtsalt poolee und enam, et siis kuidas und tekitada :help:
Sellega tuleb harjuda!Oleksid pidanud kulla endast eemale hoidma:lol:


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Mx125 - 28-02-2008

Kas 300e 4käiguline automaatkast sobiks 230ce-le?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 28-02-2008

Kas kuskilt saab vaadata pikemat ilmateadet mis oleks võimalikult pädev, nii umbes kuu aega ette?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - raiks8 - 28-02-2008

huvitav,mis vene foorumiga juhtus? mittu päeva ei saa sisse .


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Hydroid - 29-02-2008

Mulle üks tuttav eile rääkis, miks ta mersut ei taha. Ta ütles et paljud uued Mercedes-Benz on CDI mootoritega ja neid peab tankima kuskil eraldi tanklates, et ükskõik mis diislit ei tohi sisse valada. Kas see on tõesti nii? Ma pole midagi varem sellistest kuulnud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 29-02-2008

raiks8 Kirjutas:huvitav,mis vene foorumiga juhtus? mittu päeva ei saa sisse .
Seal on mingi jama,pole jõutud veel korda teha.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Lõoke - 29-02-2008

Hydroid Kirjutas:Mulle üks tuttav eile rääkis, miks ta mersut ei taha. Ta ütles et paljud uued Mercedes-Benz on CDI mootoritega ja neid peab tankima kuskil eraldi tanklates, et ükskõik mis diislit ei tohi sisse valada. Kas see on tõesti nii? Ma pole midagi varem sellistest kuulnud.

CDI-de jaoks on tanklates eraldi tankurid(peal kiri diisel),kas sa pole näinud?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 29-02-2008

Hydroid Kirjutas:Mulle üks tuttav eile rääkis, miks ta mersut ei taha. Ta ütles et paljud uued Mercedes-Benz on CDI mootoritega ja neid peab tankima kuskil eraldi tanklates, et ükskõik mis diislit ei tohi sisse valada. Kas see on tõesti nii? Ma pole midagi varem sellistest kuulnud.

Päeva parim kild, ema anna padruneid! :lol::bigsmile::lol:
Tervita oma tuttavat ja parem oleks vist kui ta tõesti CDI mootoriga Mersut ei ostaks.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marek - 29-02-2008

Lõoke Kirjutas:CDI-de jaoks on tanklates eraldi tankurid(peal kiri diisel),kas sa pole näinud?
just ja suur sinine kiri STATOIL. Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marko600 - 29-02-2008

aga palun http://www.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&locCode=EUR|EE|EN001|TALLINN|&u=1
seal on USA sõja satelliitidega saadud tulemused kirjas, nii et üsna täpne on...Confusedilly:
Karl Kirjutas:Kas kuskilt saab vaadata pikemat ilmateadet mis oleks võimalikult pädev, nii umbes kuu aega ette?



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - marko600 - 29-02-2008

Kuidas palka juurde küsida? Milliseid argumente välja oleks vaja tuua? Andke nõu...kas siis oma kogemusest või mitte..Smile


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 29-02-2008

marko600 Kirjutas:Kuidas palka juurde küsida? Milliseid argumente välja oleks vaja tuua? Andke nõu...kas siis oma kogemusest või mitte..Smile

Riskimeetodil: anna lahkumisavaldus. Kui nad sind hindavad, siis tunnevad huvi sa lahkumissoovi põhjuse vastu. Siis ütledki põhjuse, vilets palk jne.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - indrek - 29-02-2008

marko600 Kirjutas:Kuidas palka juurde küsida? Milliseid argumente välja oleks vaja tuua? Andke nõu...kas siis oma kogemusest või mitte..Smile


Palka juurde küsida - noh eks selleks peab olema motiveeriv põhjus - lisaoskused, koolitused, litsentsid, mis aastate jooksul saadud on. Samamoodi peab ikka ise ka MEES olema ja firmale vajalik olema.