Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kirjuta, küsida võib kõike! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Vaba teema (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Kirjuta, küsida võib kõike! (/showthread.php?tid=7421)



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - windchaser - 19-04-2013

Kust leida 2001a A160nel värvikoodi?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laf1247 - 19-04-2013

(19-04-2013, 10:31 AM)windchaser Kirjutas: Kust leida 2001a A160nel värvikoodi?

[Pilt: 346481d1291918510-need-help-identifying-...t-code.jpg]




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Rolz - 29-04-2013

Kas pulbervärvitud pind on poleeritav?


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - tatokas - 29-04-2013

Kas kellegil on müüa clk320 98a kapotti, tagutuli parem ja esituli vasak. mairold.soome@gmail.com , 56892262


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - alexjou - 10-05-2013

küsimus selline, et miks teil on ostu müügi kuulutusednii keeruliseks ajatud2 katse ja ma ei saa ikka enda kuuutust ylesse, probleem lhtne vaja mb 190 manuaal kasti mootoriks 2.0d ja aastat täpselt ei tea., tee mis tahad koguaeg kustutavad ära


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 10-05-2013

(10-05-2013, 01:24 AM)alexjou Kirjutas: küsimus selline, et miks teil on ostu müügi kuulutusednii keeruliseks ajatud2 katse ja ma ei saa ikka enda kuuutust ylesse, probleem lhtne vaja mb 190 manuaal kasti mootoriks 2.0d ja aastat täpselt ei tea., tee mis tahad koguaeg kustutavad ära

Sest see ei ole striitreiss.org. Siin ei varjata infot müüdava asja kohta.Eusa_snooty

Äkki alustaks reeglitega tutvumisest?Icon_rolleyes




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Karl - 10-05-2013

(10-05-2013, 01:24 AM)alexjou Kirjutas: küsimus selline, et miks teil on ostu müügi kuulutusednii keeruliseks ajatud2 katse ja ma ei saa ikka enda kuuutust ylesse, probleem lhtne vaja mb 190 manuaal kasti mootoriks 2.0d ja aastat täpselt ei tea., tee mis tahad koguaeg kustutavad ära

Kuni sa enda mingit kontakti ei pane läheb kustutamisele. Reeglid on reeglid.




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - alexjou - 10-05-2013

selge, kui aus olla siis ma ei tea mersudest midagi pole minu pärusmaa, pole õrna aimu mis see w201 ja sellised numbrid tähendavadBig Grin

(10-05-2013, 09:51 AM)Karl Kirjutas:
(10-05-2013, 01:24 AM)alexjou Kirjutas: küsimus selline, et miks teil on ostu müügi kuulutusednii keeruliseks ajatud2 katse ja ma ei saa ikka enda kuuutust ylesse, probleem lhtne vaja mb 190 manuaal kasti mootoriks 2.0d ja aastat täpselt ei tea., tee mis tahad koguaeg kustutavad ära

Kuni sa enda mingit kontakti ei pane läheb kustutamisele. Reeglid on reeglid.




RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - rahu - 10-05-2013

Tervitus,
kiire enda teksti läbi lugemine võõraste silmade läbi aitaks ka kõvasti kuulutuse lisamisele ja ostu-müügi tehingutele kaasaWink

Alles siin oli teema kasutaja "AUTO1" vms kohta, kus õigekirja õpetati....

Parimat,
RR


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Treiku - 13-05-2013

Plaanis DIY sektsiooni teha radiaatori pesu, termostaadi ja jahutusvedeliku õige vahetuse kohta teema, aga tekkis üks küsimus. Kus saadanat on OM603 ploki küljepeal punn mis tuleb avada, et särgist jahutusvedelik korralikult välja saada. Joonistel on punn olemas, aga reaalsuses ei näe mitte sellist üllitist.... Illustreeriv pilt oleks parim lahend, aga hea seletusega ajab ka vast asja ära. Smile



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Laur - 14-05-2013

Koba väljalaske kolektori all.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - xman - 14-05-2013

Täpsemalt, siis väljakeeratav punn asub viimase väljalaske kollektori all.
Kuna punn plekist ja keeramist ei kannata, siis olen alati mutri otsa keevitanud.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Treiku - 14-05-2013

Plekist ja keeramist ei kannata? Sisekuuskant pidavat olema seal sees joonise järgi.....

Aga tänud juhatuse eest, oskan nüüd vähe täpsemalt vaadata.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - v6sa - 14-05-2013

(14-05-2013, 08:19 AM)xman Kirjutas: Täpsemalt, siis väljakeeratav punn asub viimase väljalaske kollektori all.
Kuna punn plekist ja keeramist ei kannata, siis olen alati mutri otsa keevitanud.

Sinna käib muu hulgas soojenduse element sisse.

Mootorist peaks vedelik välja jooksma ka radika kaudu - radika alumine anum on madalamal, kui veesärk. Kui auto just ninaga taevas ei ole...Icon_rolleyes


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - xman - 14-05-2013

(14-05-2013, 08:19 AM)xman Kirjutas: Täpsemalt, siis väljakeeratav punn asub viimase väljalaske kollektori all.
Kuna punn plekist ja keeramist ei kannata, siis olen alati mutri otsa keevitanud.
Panin pisut selle jutuga nüüd mööda.
Tegelikult täitsa olemas ka jahutusvedeliku plokist väjalaskmiseks ava, keera vaid polt välja ja asi korras.
Asukoht vahetult enne viimast punni.



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 21-05-2013

Väikene probleem mul enda autoga, mudeliks w210.
Miski asi tarbib vaikselt voolu. Auto seisnud 2 kuud ja vahepeal korra käima on pandud, rehvivahetuse otstarbel.
See selleks!
Küsimus aga selles, et aku on autolt nüüd ära võetud kuid kapoti all siriseb midagi, kuulasin seda heli läbi telefoni ja laseb kui rohutirts ühtlase sirinana. Kas see võib olla tehase signalisatsioon, millel on oma väike aku????!!!! Heli tundub tulevat kõrvalistuja poolelt.


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - laf1247 - 21-05-2013

(21-05-2013, 06:17 PM)väikemees Kirjutas: Väikene probleem mul enda autoga, mudeliks w210.
Miski asi tarbib vaikselt voolu. Auto seisnud 2 kuud ja vahepeal korra käima on pandud, rehvivahetuse otstarbel.
See selleks!
Küsimus aga selles, et aku on autolt nüüd ära võetud kuid kapoti all siriseb midagi, kuulasin seda heli läbi telefoni ja laseb kui rohutirts ühtlase sirinana. Kas see võib olla tehase signalisatsioon, millel on oma väike aku????!!!! Heli tundub tulevat kõrvalistuja poolelt.

Kõrvalistuja poolel logari taga (salongi vastas) on tõesti tehase signa korral akupasun


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - väikemees - 21-05-2013

Ok, siis peaks asi selge olema. Saab laetud aku peale saab näha!



RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - Zimmer - 23-05-2013

On endal üle w210 aknatõstuki mootor , mis selle hinnaks kujuneb kui sooviks maha müüa , epartsis oli uue hind 160 euri


RE: Kirjuta, küsida võib kõike! - imre88 - 23-05-2013

Kas keegi oskaks soovitada kust saab 1998a C140 kupeele esipamperit? Silberis küsivad uue pamperi eest 1200euri, varuosakeskusest ka ei kipu pakkumisi tulema Sad