Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
W221 esisilla kolks - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: S-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Teema: W221 esisilla kolks (/showthread.php?tid=54510)



W221 esisilla kolks - ktmduke - 28-07-2024

Teretus!

Täielik koterman esisillas, kolks tekib kiiruseni kuni 30kmh.
Ristmikul pidurdades, manööverdades. Kolks tuleks nagu mõlemalt poolt.

Olen lasknud pädevates kohtades 3x silda kontrollida, sai vahetatud ka mõned õõtshoovad, roolivardad. Sillastend. Kontrollikäigus sillad igatpidi ideaalsed.

Kui aukudest läbi sõita siis kolkse ei tuvasta.

Õhkamordid on originaalid, toimivad ilusti.

Äkki oskab vihjata keegi millegile : )

Tänud.


RE: W221 esisilla kolks - indrek - 29-07-2024

Mul sama teema. Kahtlustasin roolilatti. Vahetasin ka selle ära ja ikka sama teema. Tellisin sisemised rooliotsad ja proovin nende vahetust ka. Kui siis ka on, olen nõutu. Käisin ka ÜV punktis ja remonditöökojas, kus midagi hullu ei tuvastatud. Rattalaagrid ees olid kehvad ja ka need vahetasin.

Tuleb edasi kaevata, kui sisemised rooliotsad ei muuda asja.


RE: W221 esisilla kolks - vreps - 29-07-2024

Stabikavardad


RE: W221 esisilla kolks - ktmduke - 29-07-2024

(29-07-2024, 07:15 AM)indrek Kirjutas: Mul sama teema. Kahtlustasin roolilatti. Vahetasin ka selle ära ja ikka sama teema. Tellisin sisemised rooliotsad ja proovin nende vahetust ka. Kui siis ka on, olen nõutu. Käisin ka ÜV punktis ja remonditöökojas, kus midagi hullu ei tuvastatud. Rattalaagrid ees olid kehvad ja ka need vahetasin.

Tuleb edasi kaevata, kui sisemised rooliotsad ei muuda asja.

Pmst olen tänaseks lasknud kontrollida roolilati, sisemised välised rooliotsad uued, esimesed õõdsad uued, tutikad rattalaagrid ees, pidurikettad uued, klotsid, igatpidi kangutatud ja tulutult.

Praegu piinlik kedagi perapeale võtta, s klass ja koliseb : |
Isegi paksu põhjaplaadi eemaldasin aga ei midagi.


RE: W221 esisilla kolks - ktmduke - 29-07-2024

(29-07-2024, 12:48 PM)vreps Kirjutas: Stabikavardad

Kaalusin ka neid, kontrollis öeldi , et lõtkud puuduvad .


RE: W221 esisilla kolks - v6sa - 30-07-2024

(28-07-2024, 12:57 PM)ktmduke Kirjutas: ... esisillas, kolks tekib kiiruseni kuni 30kmh.
Ristmikul pidurdades, manööverdades. Kolks tuleks nagu mõlemalt poolt.
...

Kas kiiremini sõites kolks kaob või mattub muu müra alla?

Kas kolks on seotud esiosa kõrguse muutusega või üksiku ratta liikumisega?

Täiesti toimiv amortisaator oskab väga edukalt kolisedaSad Amordistendi aeglasemal režiimil peaks olema kuulda.


RE: W221 esisilla kolks - ktmduke - 30-07-2024

(30-07-2024, 07:11 AM)v6sa Kirjutas:
(28-07-2024, 12:57 PM)ktmduke Kirjutas: ... esisillas, kolks tekib kiiruseni kuni 30kmh.
Ristmikul pidurdades, manööverdades. Kolks tuleks nagu mõlemalt poolt.
...

Kas kiiremini sõites kolks kaob või mattub muu müra alla?

Kas kolks on seotud esiosa kõrguse muutusega või üksiku ratta liikumisega?

Täiesti toimiv amortisaator oskab väga edukalt kolisedaSad Amordistendi aeglasemal režiimil peaks olema kuulda.

Olen proovinud erinevaid airmatic resiime, muutusi pole olnud, suurtematel kiirustel täiesti vaikne.


RE: W221 esisilla kolks - ktmduke - 09-08-2024

(29-07-2024, 07:15 AM)indrek Kirjutas: Mul sama teema. Kahtlustasin roolilatti. Vahetasin ka selle ära ja ikka sama teema. Tellisin sisemised rooliotsad ja proovin nende vahetust ka. Kui siis ka on, olen nõutu. Käisin ka ÜV punktis ja remonditöökojas, kus midagi hullu ei tuvastatud. Rattalaagrid ees olid kehvad ja ka need vahetasin.

Tuleb edasi kaevata, kui sisemised rooliotsad ei muuda asja.

Lõpuks leiti viga üles, ülemised Y õõtshoovad läbi, seal sharniiril lõtk sees ja seda ei avastatud enne kui lõtkud suureks muutusid.