Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
tobe küsimus! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Tehniline (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Teema: tobe küsimus! (/showthread.php?tid=5127)



tobe küsimus! - acame - 30-05-2007

miks mu 124 on tagasilla kondid plastmassist? või ongi kõigil? mõlemad pooleks läinud ja paugutavad kukile pihta:flaming:


RE: tobe küsimus! - Lõoke - 31-05-2007

See on täitsa normaalne et nad plastist on.


RE: tobe küsimus! - Blue Chip - 31-05-2007

Mul on pakis Lemförderi 124 kondid üle. Kas on huvi?


RE: tobe küsimus! - acame - 31-05-2007

aga vastuupidavus plastmassil ju nõrk?

oleks muidu huvi küll! kus asud ja palju hind on?


RE: tobe küsimus! - Werewolf - 31-05-2007

Vahetasin endal taga ühe kondi välja ja imestsin isegi, et plastmassist, MB varuosadest sain uue metallist kondi, mõlemad olid Febi toodang. Metallist kondi eest küsiti 275.-, autoosad.ee-s oli vist odavam kuid ma pole kindel kas seal oli plastmass- või metallkont. Minul olid küll mõlemad plastmasskondid terved, ühel oli aint alumine poldi ava suureks kulunud, nähtavasti oli polt veic lahti olnud ja avas loksund, seega ma ei usu, et see plastmass nii nõrk on.


RE: tobe küsimus! - acame - 01-06-2007

huvi siis metallist omade vastu, et rohkem vahetama ei peaks.
aga kas äravahetasid ise? altvaadates ma ei saanud aru millega kinni on.
imelik ikkagi, et sillaosas mõni jupp plastmasist onRolleyes


RE: tobe küsimus! - marko600 - 01-06-2007

plastist kondid peavad paremini vastu, see on fakt


RE: tobe küsimus! - Rolz - 01-06-2007

Ma ei see sellest arutelust aru...mis vahet seal on kas kont ise on plastist või metallist, ega kega selle kondi vormi osaga ei juhtu midagi....mis kulub on ikka otsad ehk žarniirid seal sees..Sinna lõtk sisse ja hakkab kolisema...


RE: tobe küsimus! - h2x0r - 01-06-2007

Rolz Kirjutas:Ma ei see sellest arutelust aru...mis vahet seal on kas kont ise on plastist või metallist, ega kega selle kondi vormi osaga ei juhtu midagi....mis kulub on ikka otsad ehk žarniirid seal sees..Sinna lõtk sisse ja hakkab kolisema...

Loeb esimest postitust:

acame Kirjutas:miks mu 124 on tagasilla kondid plastmassist? või ongi kõigil? mõlemad pooleks läinud ja paugutavad kukile pihta:flaming:



RE: tobe küsimus! - acame - 04-06-2007

kulunud pole midagi, pooleks on! ei usu, et plast parem on!


RE: tobe küsimus! - Sulo - 04-06-2007

Uskumatu Toomas! Metallist lähevad samamoodi pekki!


RE: tobe küsimus! - meego - 04-06-2007

Mina olen aru saanud et, metallist on universaali jaoks ja plastikust sedaani omad. Plastist ja metallist kondil on alumise puksi laiuse vahe, metallist kondil on laiemad.


RE: tobe küsimus! - scrat - 05-06-2007

meego Kirjutas:Mina olen aru saanud et, metallist on universaali jaoks ja plastikust sedaani omad. Plastist ja metallist kondil on alumise puksi laiuse vahe, metallist kondil on laiemad.

täpselt nii ongi


RE: tobe küsimus! - Werewolf - 05-06-2007

Heh, ja mina imestasin, mix mu universaalil plastmasskontidele 4 seibi oli vahele pandud ja alumist kinnitust väiksemax taotud, nii et metallist kont ei mahtund muud moodi vahele kui pidin kondil osa maha käiama. Ex millalgi tuleb vasaku poolega sama protseduur ette võtta, kuna hetkel ei kujuta ette kuidas seda alumist kinnitust uuesti laiemax saada või kas sel üldse mõtetki on.