Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
W221 käsipiduri probleem - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: S-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Teema: W221 käsipiduri probleem (/showthread.php?tid=49758)



W221 käsipiduri probleem - Harrikald - 10-03-2019

Tere. Mure selline. 2007 aasta w221 käsipiduri käitub nii. Vajutab nupust piduri peale .kuulen et el.mootor hakkab tööle ja tõmbab piduri peale.kuid kohe viib uuesti piduri maha ja jääbki ise niimoodi edasi tagasi tööle. Peale-maha-peale-maha...niikaua kuni hoian vabastuse nuppu paar sekundit peal.
Võtsin pid.trumli maha seal mehaaniline pool korras. Kas keegi oskab mingeid vihjeid anda.
Imelik et ka diagnostika ei näidanud vigu.


RE: W221 käsipiduri probleem - Rolz - 10-03-2019

Põhja all taga juhi pool (enam-vähem ratta juures) on elektrimootor.
Meie kliima-sool, vähene kasutamine ning määrdepuuduvus selle tekitavad.
Hakka sealt lahtkama.


RE: W221 käsipiduri probleem - OberHenn - 14-03-2019

Kas muidu rattad tõmbab kinni kui kinni-lahti-kinni hääli teeb(kallaku peal testida või tõstukil). Sõbra w221 tulid trossi lukustid läbi piduriplekki(ÜV tõmmati liikuva rattaga kässarit)
see elektrimootor on tihendiga suletud karbis kuid see selleks. Pistikud lähevad eesti kliimas roheliseks. Mehaaniline vabastustross jookseb bensupaagi luugi juurde kui hakkad maha võtma. Hea on see et sul töötab/teeb häält vähemalt. Üldjuhul vähene kasutamine tapab ära.


RE: W221 käsipiduri probleem - kaido - 14-03-2019

tere

mul oli sellega ka kunagi mure, läks peale ja tuli maha, kui süüde sisse ja välja keerata vist tegi reseti.

mul oli kõrvalistuja jalgeall olev pistik ära oksüdeerunud.

ühe käsipiduri mootori ka tellisin mikidemaalt, kuid seda mul vaja ei läinud ja seisab siiani, kui vaja peaks minema.

kaido




RE: W221 käsipiduri probleem - Harrikald - 14-03-2019

Ma kiskusin selle karbi lahti .Seal kõik ilus. Hammasrattad olid ka korras. Panin uuesti kokku ja külge. Tulid pidurid peale ..uue nupu vajutusega tulid maha ka aga mingi imelik krigin kostus mootori karbist. Pärast tegin veel paar katset ..mingil hetkel üks ratas tuli pidur maha teisel mitte. Jamasin veel .sain mõlemad rattad vabaks.hea seegi. Kell palju vaja koju ka sõita. Ma ei tea mis selle kässariga on.
Kas muidu rattad tõmbab kinni kui kinni-lahti-kinni hääli teeb(kallaku peal testida või tõstukil

Jah.rattad tõmbas kinni ja siis muidugi lasi kohe ka lahti ja uuesti kinni....


RE: W221 käsipiduri probleem - Harrikald - 10-07-2019

Kas pole kellegile pakkuda seda mootorit.


RE: W221 käsipiduri probleem - djmaq - 13-07-2019

Käsipiduri-moodulis asuvat ekektrimootorit on pakkuda!

(10-07-2019, 07:49 PM)Harrikald Kirjutas: Kas pole kellegile pakkuda seda mootorit.




RE: W221 käsipiduri probleem - Harrikald - 14-07-2019

Oleks vaja tervet karpi.


RE: W221 käsipiduri probleem - Reinfeld - 16-09-2019

Mull selle kässariga selline mure et alguses vilgutas seda viga edasi tagasi nagu oleks kuskil yhenduse probleem,siis enam ei vilkunud ja nyyd viga pidevalt ees kui veel viga vilkus siis oli nii et kui viga ei olnud mootor töötas tõmbas kässari peale ja lasi maha nyyd viga ees ei tee mitte midagi ja ei lase autol ka magama minna ööga aku tyhi..on kellegil aimu mis teha? all seal karbi juures pistik kontrollitud.


RE: W221 käsipiduri probleem - Harrikald - 17-10-2019

M sain korda . Leidsin mootori ja vahetasin ära .nüüd korras


RE: W221 käsipiduri probleem - silversibul - 03-11-2023

(14-03-2019, 09:47 PM)kaido Kirjutas: tere

mul oli sellega ka kunagi mure, läks peale ja tuli maha, kui süüde sisse ja välja keerata vist tegi reseti.

mul oli kõrvalistuja jalgeall olev pistik ära oksüdeerunud.

ühe käsipiduri mootori ka tellisin mikidemaalt, kuid seda mul vaja ei läinud ja seisab siiani, kui vaja peaks minema.

kaido

Mootorit ära ei taha müüa