Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - M Ü Ü D U D ! ! ! - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Huviliste autod (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=122)
+--- Teema: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - M Ü Ü D U D ! ! ! (/showthread.php?tid=46412)



Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - M Ü Ü D U D ! ! ! - Evo - 01-07-2017

Auto müüdud, teema lukku !


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - v6sa - 02-07-2017

Sile liikur. Huvitav, et Distronicuta...


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - Evo - 02-07-2017

(02-07-2017, 10:12 AM)v6sa Kirjutas: Sile liikur. Huvitav, et Distronicuta...

Jep, naljakas ka see, et istmed (kuigi ventileeritavad) pole täiselektrilised ja mäludega - edasi/tagasi tuleb ise liigutada, muu saab nupust. Ju siis esimene omanik tundis, et neid pole vaja.


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - Eero_S - 02-07-2017

Neid selliseid täis v**djaliku varustusega isendeid liigubki just uuena Eestist ostetud isendite näol. Kõik igasugune erinev äge varustus on peale pandud ja siis mingid üksikud kummalised asjad, mis võiks peal olla on puudu.

Mul oli Passat samasugune, Eestist uuena, mäludega sisu, tehase konks, parim helisüsteem, aga kõige odavam makk.... samamoodi puudusid parkimisandurid, aga tehase bensiinilt töötav webasto oli 3.2l'sel bensukal olemas, nagu ka lisavarustuse el. pagasiluuk.


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - Evo - 02-07-2017

(02-07-2017, 01:11 PM)Eero_S Kirjutas: Neid selliseid täis v**djaliku varustusega isendeid liigubki just uuena Eestist ostetud isendite näol. Kõik igasugune erinev äge varustus on peale pandud ja siis mingid üksikud kummalised asjad, mis võiks peal olla on puudu.

Mul oli Passat samasugune, Eestist uuena, mäludega sisu, tehase konks, parim helisüsteem, aga kõige odavam makk.... samamoodi puudusid parkimisandurid, aga tehase bensiinilt töötav webasto oli 3.2l'sel bensukal olemas, nagu ka lisavarustuse el. pagasiluuk.

Enda auto puhul ei tunne küll millestki puudust ning "värdjalikuks" varustust just ei nimetaks. Need, et istmed on pool-automaatsed ei sega üldse, sest reaalselt ei muuda ma istme kaugust mitte kunagi, küll aga nt. seljatuge aegajalt - pikemate sõitude peal on mugavam veic lösutada Eusa_angel Ausalt ei häiriks ennast isegi täismanuaalsed istmed aga need poleks enam luksusautole kohased. Parkimisandurid jms. on muidugi ka olemas.

Pigem olen varustusega ülirahul, enamik E-klassi isenditest on poolnahksisuga jne. Lisasid seega juurde pookida kindlasti ei kavatse.


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - Oliver.L - 02-07-2017

Kena sisu!

Värdjalikku pole siin midagi. Lihtsalt keegi, kes selle auto komplekteeris ilmselt ei pidanud puudu olevaid asju vajalikuks või siis rahakott polnud piisavalt paks. See on pigem peas kinni, et täis el. istmed on "must have".. Saab väga eduliselt ka ilma hakkama. Nagu ka autoomanik ise mainis. Samuti saan mina enda 212 hakkama, ei igatse lisanuppe uksel, jah äge kui on, aga mu maailm ei kuku kokku, kui neid ei ole.

Muretuid kilomeetreid minu poolt!


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - JanisL - 03-07-2017

Ilus w211 Smile Edu ja muretuid kilomeetreid Smile


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - Evo - 03-07-2017

Tänud komplimentide eest. Eile sai taaskord autoga pisike tiir tehtud ning täna hommikul võtsin kuulutuse maha ka netist. Ei ole mingit mõtet müüa perfektses korras autot müüa ning ma ausalt öeldes ei usu, et 10 000 euro eest oleks võimalik leida sama ajastu ning klassi autot, mis pakuks rohkem sõidurõõmu ja oleks sama filigraanse hooldusajalooga.

Üha enam kibeleb mõte AMG opticuks teha, kuid sain eile proovida tuttava sarnast, mis istub 19" velgedel - ei saa eitada, et 19" näeb tunduvalt kenam välja, kuid 16" paksu rehviga on ikka palju parem sõita Rolleyes


RE: Mercedes-Benz E350 Avantgarde 4-Matic (W211) //EVO// - v6sa - 03-07-2017

(03-07-2017, 08:56 AM)Evo Kirjutas: ...
ei saa eitada, et 19" näeb tunduvalt kenam välja, kuid 16" paksu rehviga on ikka palju parem sõita Rolleyes

Nii see siinkandis on.

Mäludega istmete vajadus on neis majapidamistes, kus sama autoga sõidavad erinevad juhid. Jube mõnus on enne troonilepotsatamist ukselt oma asend paika lasta.

Kel privileeg üksi oma autot tarbida, sel pole tõesti vahet.