Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Häired foorumi töös - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Teated (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=100)
+--- Teema: Häired foorumi töös (/showthread.php?tid=3832)

Lehed: 1 2 3 4


Häired foorumi töös - indrek - 26-01-2007

Niisiis, seoses foorumi softi uuendamisega võivad sellel nädalavahetusel ja uue nädala alguses tekkida probleemid foorumi kasutamises.

Ei saa ka v�listada, et osad sel hetkel tehtud postitused �ra kaovad ja hiljem neid lugeda pole v�imalik, samuti ka igasugune pildimaterjal v�ib kaduma minna.

Aga kuna tehniliselt on see m��dap��smatu, siis peab selle �ra tegema, teisel juhul l�petab virtuaal.com meiega lepingu, kuna hetkel foorum kasutab liiga palju serveri ressursse.


RE: Häired foorumi töös - Andres - 27-01-2007

oh seda virtuaali... liiga palju ressursse?? eitia kuidas aasta aega tagasi foorumid töötasid? nad ei võtnudki omale ühtegi? et liiga palju nõudsid ressursse?

aga uuendus kulub ära küll. anna teada kui abi vaja.


RE: H�ired foorumi t��s - indrek - 28-01-2007

Nii uuendus juba teostatud, kuid hetkel veel taust on vana ja täpitähed on kadunud - aga see praks formaalsus olema - eks siis selgub, kas nüüd ka forum kurnab liialt serverit, kui jah, siis teenusepakkuja vahetus, kuna sääraseid foorumeid tuhandeid ja oluliselt suremate andmemahtudega, kui meie oma ja pole probleemi.

PS! ja nüüd peaksid ka turvaseaded oluliselt paremad olema - igasugused juudipoisid ei tohiks ka nii kergelt enam sisse häkkida


RE: H�ired foorumi t��s - väikemees - 28-01-2007

mul hetkel probleem selline,et Mozilla Firefox-iga saab edukalt sisse logida aga kui Internet Explorer-it kasutada siis logimisel ei tule neid kastikesigi kuhu saab kasutajat ja parooli sisestada!


RE: H�ired foorumi t��s - indrek - 28-01-2007

mul küll tulevad


RE: Häired foorumi töös - ulst - 28-01-2007

Täpitähed on paigast ära


RE: H�ired foorumi t��s - väikemees - 28-01-2007

Indrek Kirjutas:mul küll tulevad

Jah nüüd mul ka olemas. ei tea mis jama ennem oli.


RE: Häired foorumi töös - indrek - 28-01-2007

ulst Kirjutas:Täpitähed on paigast ära

Yritame need ka korda saada öäõü


RE: Häired foorumi töös - Karl - 29-01-2007

Postitust muuta ei saa,tsiteerida saab.

Kuidas teistel?


RE: Häired foorumi töös - Heinar - 29-01-2007

Muuda nupp ei funka jah.


RE: Häired foorumi töös - indrek - 29-01-2007

Varsti se muuda ka korras, hetkel põhjustab seda keeleprobleem. Uuel foorumisüsteemil on kaks muutmise viisi, mis võimaldavad quick ehk kiiret muutmist ja full, ehk täismuutmist. Aga eestikeele failidel pole uuendust sees. Kui klikite muuda nupul, siis tuleb alla hästi pisike läbipäisev kastike, sellel klikkides, saate muuta.

Kui ingliskelsks teete, siis avaneb klikkides suurem kast kahe kirjaga.


varsti see probleem ka kadunud.


RE: Häired foorumi töös - Heinar - 29-01-2007

Sellel kastil klikkides ei toimu midagi aga ega see pole ka mingi eriline probleem.


RE: Häired foorumi töös - indrek - 29-01-2007

Heinar Kirjutas:Sellel kastil klikkides ei toimu midagi aga ega see pole ka mingi eriline probleem.


Probleem ikka, mis varsti ka laheneb, aga saab kastikesel klikkida küll
Kastike siis siuke:

   

Ja kui tuleb peale see käe kujuline kursor, siis klikkides avaneb selline asi:

   

Kui muudetud, siis save changes


RE: Häired foorumi töös - Lõoke - 29-01-2007

Kaua see kepp(mitte pulk)veel umbes kestab(päev,kaks,nädal),kui kõik OK on?


RE: Häired foorumi töös - indrek - 29-01-2007

No ei oska öelda, kes tahab, et asi korralikult töötaks, siis soovitan ajutiselt inglise keelele üle minna.

Üritan hetkel kogu süsteemi uuesti tõlkida ja see võtab aega, sest tõlkimist on ikka sitax


RE: Häired foorumi töös - väikemees - 29-01-2007

mul ikkagi probleem internet exploreris. hakkan siis logima,kasutajas täpitäht ka sees, siis lööb tehnilise teate,et sellist kasutajat ei ole. kui hakkan uuesti proovima siis ei tule enam neid kaste kuhu saaks kirjutada nime ja parooli.


RE: Häired foorumi töös - indrek - 29-01-2007

Muutsin su nime õigeks tagasi


RE: Häired foorumi töös - väikemees - 30-01-2007

toimib,tänud!
Mis oleks mees ilma nimetaSmile


RE: Häired foorumi töös - coeng - 30-01-2007

Mul ei luba oma postitusi muuta, "muuda" nupule klikkides tekib nupu kõrvale mingi väike ristkülik ja ongi kõik...


RE: Häired foorumi töös - v6sa - 30-01-2007

Eelnevalt 7. post, Indreku juhis ajutiselt probleemist möödahiilimiseks. Minul ff2.0 töötab...