Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Ml400 probleem salongis - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: R, M, GL, G-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Teema: Ml400 probleem salongis (/showthread.php?tid=37344)



Ml400 probleem salongis - andres53 - 24-11-2014

Tere kõigile mure järgmine et puhur ei puhu aknale õhku,alguses puhur sisselülitades tuleb õhku kuid kaob kuulda on vaid mingit klapi sulgumist ning olen kõiksugu asju proovinud kuid enam õhku sealt ei tule kui suretanud auto välja ja käivitanud uuesti siis tuleb jälle umbes 5 sekundit ja kaob. Oskab keegi aidata mida peaksin tegema olen käinud diagnostikas kuid sealt tulemust pole saanud arvuti viga ei näita


RE: Ml400 probleem salongis - andres53 - 28-11-2014

Kas mitte keegi kohe ei oska mingit abistavat infot anda



RE: Ml400 probleem salongis - v6sa - 28-11-2014

(24-11-2014, 10:04 PM)andres53 Kirjutas: ...
olen käinud diagnostikas kuid sealt tulemust pole saanud arvuti viga ei näita

Kus diagnostikat tehti ja millega? Tuletan jälle meelde: MB-le pääseb ligi vaid STAR ja seda peab pruukima asjatundja.

Kas autol on kliimaautomaat? Mingitel aastakäikudel on probleeme kliimapaneeli kinnijooksmisega ja seda ravis vaid reset. Otsinguga vast tuleb välja...


RE: Ml400 probleem salongis - andres53 - 28-11-2014

Diagnostika tehti era tegija juures kes mersudele spetsialiseerunud kuid tol hetkel viga ei näitanud selle kohta ja autol peal jah kliima automaaik kas peaksin minema uuesti diagnosti?

Kuidas seda retseti teha kas diagnostikas v saab ise kuidagi


RE: Ml400 probleem salongis - v6sa - 29-11-2014

(28-11-2014, 11:51 PM)andres53 Kirjutas: Diagnostika tehti era tegija juures kes mersudele spetsialiseerunud
...

Mersuspetse on vähe. Paned ehk kontakti siia ka - hädalistele abiks.

Küll aga tekib mul küsimus, et kas "mersudele spetsialiseerunud" tegija arvates ongi kõik hästi?

Kas auto klappe juhtida üritas? Mersuspets peaks ju oskama säärast asja vaadata...Eusa_eh


RE: Ml400 probleem salongis - väikemees - 29-11-2014

Sellel peaks kliima displey vist vigu näitama?




RE: Ml400 probleem salongis - pelimies - 29-11-2014

(24-11-2014, 10:04 PM)andres53 Kirjutas: Tere kõigile mure järgmine et puhur ei puhu aknale õhku,alguses puhur sisselülitades tuleb õhku kuid kaob kuulda on vaid mingit klapi sulgumist ning olen kõiksugu asju proovinud kuid enam õhku sealt ei tule kui suretanud auto välja ja käivitanud uuesti siis tuleb jälle umbes 5 sekundit ja kaob. Oskab keegi aidata mida peaksin tegema olen käinud diagnostikas kuid sealt tulemust pole saanud arvuti viga ei näita

Tere,
Mis aasta pill on?
Mul 2002 aasta ja oli sama viga, teema selles, et klappe liigutatakse alati kui käivitad. Klappe liigutav plastik klõpats on kulunud. Klappe liigutavad mootorid ja mootorite otsa käiv plastik annab järele. Seda saab ise korda. Ml400 ei saa neid juppe eraldi vaid koos mootoriga tellida.



RE: Ml400 probleem salongis - andres53 - 30-11-2014

Tere tegemist 2003 aasta ml 400 cdi ga mis peab selleks lahti arutama et nende klappideni jõuda


RE: Ml400 probleem salongis - Anis - 01-12-2014

Tered! Enda G-klassil andis ka üks mootori ajam kunagi nö. üle ja siis näitas Silberis diagnostika kenasti milline mootor oli vigane...




RE: Ml400 probleem salongis - ReinGSM - 02-12-2014

Vigane võib olla hoob mootori otsas vigane võib olla klappi liigutav mootor ise. Ainult hooba saab ka eraldi osta. Tasuks remonti minna ehk?