Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Paintball Klubiga Järelkajad - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: Paintball Klubiga Järelkajad (/showthread.php?tid=3384)



Paintball Klubiga Järelkajad - Eric - 10-12-2006

yli cool...igal juhul mulle meeldis kuid mitte pihta saada kahjuks suutis keegi klubist mulle pihta saada ja tekitada kehavigastus kolme sinika näol...(raisk valus oli)UZI kõik oli tibends kahjuks maskikaas läks suht siva uduseks ning nähtavus oli nulli lähedane...jälle üks uus kogemus.

Tänud Indrekule et kamba kokku said


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - siimruz - 10-12-2006

Jäin üritusega väga rahule.Üks suur kogemus jälle juures.Aga asi võttis ikka päris läbi mind.magasin pea pool teed Tallinnast Kilingi-Nõmme.Tänud kõigile kaasvõitlejatele .


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - andoh - 10-12-2006

Täittsa vägev esimestkorrda.Kui tulevikkus uuesti siis ikka kohal.


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - ivar123 - 10-12-2006

ma ka nüüd önnelikult haapsalus tagasi. üritus oli töesti vägev. vöttis ikka hingeldama küll. kui lumi maas, peaks ühe talvelahingu ka tegema.
PS ma olen ikkagi köige kövem mees, läksin ilma relvata,paljaste kätega(kindad olid siiski käes) lipu järgi :biggergrin:

l6oke, ootame pingsalt pilte.


ivar.


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - Lõoke - 10-12-2006

Ilm ilus,valusalt(sinikad NO)pihta ei saanud,no mis sa veel tahad.Ei aidanud minu prillidele spets määre ka,ainuke miinus selle ürituse juures.Olen ka nõus talvise variandi järgi proovima.


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - Joonas - 10-12-2006

Üritus oli väga lahe kuid kahju, et eriti ei näinud, mis toimub kuna pilt kiskus tihti väga uduseks:help: ning vabandan inimese ees kellele ma kuuli silmade vahele lasin, kui ta juba surnud oli.
Ning paluks pilte Lõokeselt ja teistelt kes mingilajal klõpsisid.



RE: Paintball Klubiga Järelkajad - Karl - 10-12-2006

UZI Päris lahe oli! Ribidesse sain ikka ka päris hea laksu,proua kodus mainis suurt sarnasust "maasikale".:lol: Võttis ikka võhmale küll ja ühe lahingu ajal tõmbas ikka pildi päris uduseks.


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - kristjane - 11-12-2006

Väga lahe üritus oli, kodus vaatasin, et külge oli ka ikkagi kratsitud :boom:


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - indrek - 11-12-2006

Nii, ma ka nüüd sattusin neti ligi ja paar sõna siis. Tänud rahvale, kes kohale tulid ja neile mitte, kes ei tulnud, kuid lubasid seda eelnevalt teha(varustus oli tellitud kõikidele ju).

Veebruariks plaanin siis samalaadset üritust, kuid siis ikka korraliku lumega ja suurema rahvahulgaga. Lumes on ehk mõnusam mütata ja siis ei lähe ka prilliklaasid uduseks, ning lisaks siis ka mõned eriefektid juurde - lisaks eilsele suitsule.

Eks siis juba täpsem info, kui lumi maas ja veebruar käes


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - ralak - 11-12-2006

mul oleks vist väga nostalgilised hetked olnud nende küngaste ja müüride vahel lidudes... sai ju ÜVP-aegadel seal rohkelt täristatud, ainult et tatikuulide ja paukpadrunitega :lol:
tundub et fun üritus, peab uurima ehk siin lõunas ka kusagil korraldatakse.



RE: Paintball Klubiga Järelkajad - end889 - 13-12-2006

oleks tartus oleksin tulija...aga kuna siiski tallinn siis natuke kaugemaa


RE: Paintball Klubiga Järelkajad - ivar123 - 06-01-2007

paistab et paintballi lumes see aasta mángida vist ei saagiConfusedad: