Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB klubiga liitumine - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB klubiga liitumine (/showthread.php?tid=28131)

Lehed: 1 2


MB klubiga liitumine - indrek - 04-08-2012

Tere kõik huvilised, kes on soovinud saada MB klubi liikmeks, kuid liitumsprotsess on jäänud millegipärast toppama.

Kuna September on varsti kätte jõudmas, mil ka Klubi liikmed hakkavad tulevase aasta liikmemaksu tasuma, siis ongi siinkohal hea võimalus liitumiskampaania teha, et kõikidel soovijatel oleks klubisse võimalikult kerge pääseda.

Soovime oma liikmeskonda aktiivseid Mercedes-Benz omanikke - vanus ja sugu pole üldsegi määravad, kuna praegugi meil klubis pea igas vanuses ja soost palju liikmeid.

Septembri kuus hakkame ka uusi liikmekaarte tellima ja seetõttu on see kuu eriti hea klubiga liituda, kuna liikmekaardid korraga tulevad kiirelt kohale. Eraldi tellides on jäänud kuidagi toppama.

Mis siis liitumiseks vaja on?

Esimesena tuleb täita liitumisankeet, mis kohe ka all olemas on, lihtsalt täida kõik väljad ja all on nupp Submit. Kui see tehtud, oleme Teie taotluse kätte saanud ja edasi jääme ootama Teie liikmemaksu laekumist.

Liitumisankeet

Kui liitumisankeet on edastatud, siis palume Teil tasuda ka klubi liikmemaks 30 EUR - see on siis juba 2015 aasta eest. Järgmine maksmine siis juba järgmise aasta Septembris. Küll aga Klubi liikmed olete juba käesolevast aastast ning saate kasutada MB klubi soodustusi koostööpartnerite juures.


Liikmemaks tuleb tasuda MB klubi MTÜ arvelduasarvele Swedpangas
Summa - 30 EUR // ALATI VÕIB SÜDAME JÄRGI ROHKEM
A/a – 221022973208
Saaja – MB Klubi MTÜ
Selgitus – Teie nimi, MB Klubi aastamaks 2013

IBAN: EE882200221022973208
SWIFT/BIC code HABAEE2X.

Seega kõik liituma ja kohtumiseni meie üritustel.


RE: MB klubiga liitumine - Kupskin - 01-02-2013

ei hakanud siia uut teemat tegema. Tegin liitumise MB klubiga ja maksin rahadki ära . Millal siii klubiliikmeks saab Smile


RE: MB klubiga liitumine - ErmQ - 02-02-2013

Ka sama küsimus. Vajalikud toimingud tehtud juba mitu kuud tagasi, makse teostas küll naine mul. Isegi üks Classic ajakiri on tulnud aga klubi liige ma endiselt millegi pärast pole?


RE: MB klubiga liitumine - umbellatus - 02-02-2013

ja mingi plastikkaart vist ka peaks saabuma?


RE: MB klubiga liitumine - indrek - 02-02-2013

Vanadele liikmetele saabuvad kaardid üsna peagi, uutele tuleb mõnevõrra hiljem, aga mitte väga kaua hiljem


RE: MB klubiga liitumine - Kupskin - 02-02-2013

jah see puudutab kaarte ! küsimus ju oli millal liikmeks saab ? kõik tingimused justkui täidetud Smile


RE: MB klubiga liitumine - umbellatus - 02-02-2013

see on hea küsimus, pärast raha maksmist nagu peaks juba olema, ajakirigi ju tuli aga enne kaardi saabumist ei saa reaalselt ju kaarti kasutada!

see kas Huvilise asemel on kirjas liige, ei oma minu puhul tähtsust, midagi ju selle pärast tegemata ei jää.


RE: MB klubiga liitumine - indrek - 03-02-2013

Kui ajakiri tuli, siis tuleb ka kaart kindlasti, liikmelisuse muudan ka kohe ära


RE: MB klubiga liitumine - Treiku - 16-04-2013

Kaua selle kaardiga orienteeruvalt läheb? 5. veebruaril sai ülekanne tehtud, aga ajakirjast ega kaardist pole haisugi? Saksast tulevad tõesti uued kaardid nii pikalt või on mu avaldus kuhugi paberihunnikusse ära kadunud? Icon_rolleyes


RE: MB klubiga liitumine - indrek - 17-04-2013

(16-04-2013, 03:06 PM)Treiku Kirjutas: Kaua selle kaardiga orienteeruvalt läheb? 5. veebruaril sai ülekanne tehtud, aga ajakirjast ega kaardist pole haisugi? Saksast tulevad tõesti uued kaardid nii pikalt või on mu avaldus kuhugi paberihunnikusse ära kadunud? Icon_rolleyes

Esimene kaart tulebki pikema viivitusega. kahjuks mu enda ajanappuse tõttu viibivad ka liikmete iga-aastased kaardid. Ly võttis selle asja üle ja peagi need kõikidel kodus.


RE: MB klubiga liitumine - shaaneson - 03-10-2013

Vajalikud toimingud tehtud juba mitu kuud tagasi, makse teostas küll naine mul. Isegi üks Classic ajakiri on tulnud aga klubi liige ma endiselt millegi pärast pole?Eusa_wall


RE: MB klubiga liitumine - indrek - 03-10-2013

(03-10-2013, 03:01 PM)shaaneson Kirjutas: Vajalikud toimingud tehtud juba mitu kuud tagasi, makse teostas küll naine mul. Isegi üks Classic ajakiri on tulnud aga klubi liige ma endiselt millegi pärast pole?Eusa_wall

No kui juba klubi ajakiri on tulnud, siis oled igal juhul liige ju. Pane mulle privasse kontaktandmed


RE: MB klubiga liitumine - Mike22 - 14-11-2013

Kas igaaastane maksmine toimub septembris? Kui kiiresti klubiliikmeks saamine toimub pärast ankeedi täitmist?


RE: MB klubiga liitumine - Mike22 - 04-02-2014

Tere, täitsin ankeedi ära ja tegin ülekannet 20EUR kümnendal detsembril 2013. Peaaegu KAKS KUUD möödunud, siiamani pole mingit klubi kaardi saanud ja ei ole siin foorumis klubiliikmeks muutunud. Millal saab asjad korda?


RE: MB klubiga liitumine - indrek - 04-02-2014

(04-02-2014, 08:55 PM)Mike22 Kirjutas: Tere, täitsin ankeedi ära ja tegin ülekannet 20EUR kümnendal detsembril 2013. Peaaegu KAKS KUUD möödunud, siiamani pole mingit klubi kaardi saanud ja ei ole siin foorumis klubiliikmeks muutunud. Millal saab asjad korda?

Saada mulle mailile on kontaktandmed. Nimi, mailiaadress ja elukoha andmed. Võibolla on kaart valesse kohta läinud.



RE: MB klubiga liitumine - arcar - 06-02-2014

Tere,sai ka liitumise ankeet saadetud ja ka raha makstud,aga küsimus hoopis selles,et kas avatari saab muuta peale mingite seadete muutmist või miks mul ei õnnestu seda üles laadida ?
(06-02-2014, 03:38 PM)arcar Kirjutas: Tere,sai ka liitumise ankeet saadetud ja ka raha makstud,aga küsimus hoopis selles,et kas avatari saab muuta peale mingite seadete muutmist või miks mul ei õnnestu seda üles laadida ?
Juba leidsin sellekohase teema,selge siis ootan millal kinnitatakse liikmelisus.Eeldasin ,et see tekib kuidagi automaatselt ! Eusa_wall



RE: MB klubiga liitumine - Mike22 - 06-02-2014

(04-02-2014, 09:25 PM)indrek Kirjutas:
(04-02-2014, 08:55 PM)Mike22 Kirjutas: Tere, täitsin ankeedi ära ja tegin ülekannet 20EUR kümnendal detsembril 2013. Peaaegu KAKS KUUD möödunud, siiamani pole mingit klubi kaardi saanud ja ei ole siin foorumis klubiliikmeks muutunud. Millal saab asjad korda?

Saada mulle mailile on kontaktandmed. Nimi, mailiaadress ja elukoha andmed. Võibolla on kaart valesse kohta läinud.

Kõik nüüd korras! Tänan!



RE: MB klubiga liitumine - rs001 - 20-11-2014

Tere
Mul küsimus, et mis ajal ma võiks oma klubikaardi kätte saada? Raha kantud üle 11.05.14 ja enne seda juba avaldusedki täidetud aga kaarti ei kusagil


RE: MB klubiga liitumine - nahk - 06-11-2017

Küsin rumala küsimuse .
Kas liikmeks saab astuda vaid septembri kuus või võin seda ka praegu novembris teha ?



RE: MB klubiga liitumine - Zink220 - 06-11-2017

(06-11-2017, 03:58 PM)nahk Kirjutas: Küsin rumala küsimuse .
Kas liikmeks saab astuda vaid septembri kuus või võin seda ka praegu novembris teha ?
Maksa liikmemaks ära ja küll võtavad vastu ! Big Grin