Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: S-klass (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=107)
+--- Teema: Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? (/showthread.php?tid=26641)



Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - aqu77 - 26-03-2012

Tegemist siis 1992 a. W140 3,2 bens 170 kw. Paikneb paremal pool rattakoopa peal, selle asja kaant saab ära võtta ja erinevates asendites tagasi panna. Tundub et sellega saab mingit seadet muuta.
[Pilt: 97258-Pilt0161.jpg]


RE: Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - jegesmesh - 26-03-2012

(26-03-2012, 12:03 AM)aqu77 Kirjutas: Tegemist siis 1992 a. W140 3,2 bens 170 kw. Paikneb paremal pool rattakoopa peal, selle asja kaant saab ära võtta ja erinevates asendites tagasi panna. Tundub et sellega saab mingit seadet muuta.
[Pilt: 97258-Pilt0161.jpg]

190E'l on taoline asi. Sellega peaks saama kütusesegu muuta manuaalselt. Vähemalt on mulle niimoodi räägitud.


RE: Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - aqu77 - 26-03-2012

(26-03-2012, 01:17 AM)jegesmesh Kirjutas:
(26-03-2012, 12:03 AM)aqu77 Kirjutas: Tegemist siis 1992 a. W140 3,2 bens 170 kw. Paikneb paremal pool rattakoopa peal, selle asja kaant saab ära võtta ja erinevates asendites tagasi panna. Tundub et sellega saab mingit seadet muuta.
[Pilt: 97258-Pilt0161.jpg]

190E'l on taoline asi. Sellega peaks saama kütusesegu muuta manuaalselt. Vähemalt on mulle niimoodi räägitud.

Jah 89a. 124-jal oli kaa samalaadne asi ja tollel oli vist jah küttesegu muutmiseks. Aga ma mõtlengi et kas W140-nel on sellel asjal samalaadne ylesanne, või on sellel mingi muu otstarve?


RE: Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - siimruz - 26-03-2012

Tere

Minu mäletamist mööda nimetati seda oktaan korrektoriks. Targemad parandavad kui eksin. Omal ajal jamasin 124-l sellega. See muutis süüdet kas nats hilisemaks või varasemaks. Sõltus mis bensiiniga sa sõitsid. Seal peal on tähed. Ma enam ei mäleta aga mingist manuaalist sai välja loetud et kui sõidad 92-ga siis pidi olema mingis asendis see täht jne. Ehk Märten rakverest oskab sulle selle paremini lahti seletada. Kuigi mina selle keeramisest mingit olulist vahet ei tundnud. Kui siis võibolla natuke.

Siim


RE: Kes teab öelda mis asi see on ja mis on tema ülesanne? - aqu77 - 26-03-2012

(26-03-2012, 11:15 AM)siimruz Kirjutas: Tere

Minu mäletamist mööda nimetati seda oktaan korrektoriks. Targemad parandavad kui eksin. Omal ajal jamasin 124-l sellega. See muutis süüdet kas nats hilisemaks või varasemaks. Sõltus mis bensiiniga sa sõitsid. Seal peal on tähed. Ma enam ei mäleta aga mingist manuaalist sai välja loetud et kui sõidad 92-ga siis pidi olema mingis asendis see täht jne. Ehk Märten rakverest oskab sulle selle paremini lahti seletada. Kuigi mina selle keeramisest mingit olulist vahet ei tundnud. Kui siis võibolla natuke.

Siim

Ei tea jah, mõtlesin et ehk on seda keegi juba varem näppinud ja sellest kaa võibolla see suurem kütusekulu autol.
Tehase raamatus sellest igatahes mingit juttu pole.