Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
OSTETUD: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Prügikast (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Foorum: Reeglitele mittevastavad- ja aegunud teemad (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Teema: OSTETUD: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR (/showthread.php?tid=24137)

Lehed: 1 2


OSTETUD: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Nustu826 - 21-08-2011

Tere

Oleks siis soov lähiajal(1 kuu jooksul) soetada garaazi, kodusesse kasutusse 2 posti autotõstuk. Et enne kui võtan ette auto24 müüjate kodulehed ja sealtkaudu ära soetan siis võiks ka siit küsida. Ehk on keegi kes tegeleb nende müügiga või on kellelgi tuttava tuttava tuttav, kes tahab ühte tõstukit hea hinnaga müüa.

Hinnapiir võiks jääda kuskile 1500 EUR kanti ja selle raha eest võiks saada ikkagi uue asja, mis vähemalt 3 tonni üles tõstab.

Asukoht pole määrav, kuni ta Eesti riigi piiresse jääb. Ise paiknen Paide lähedal Järvamaal

Ostjaks on eraisik ja tasuda saan ka sularahas kui on vaja.

Igasugune info paluks PS-ga koos kontaktidega, või siis kui väga vaja siis telefonile 56 501 741(lärmaka töökeskkonna puhul ei pruugi kõnet kuulda ja võib ka lihtsalt sõnumi infoga saata)

Toivo


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 22-08-2011

Lätist saab normaalse Hiina tõstuki (üldiselt on kõik alla 2500€ maksvad hiinakad) alla 1500€.

Ise tõin Riiast ühe sellise ja väga ei kurda.

Müüjate leht on siin


Btw. Kui sealt midagi sobivat leiad, siis võiks ehk transpordi mõttes kampa lüüa. Tooks omale ka ühe igaks juhuks juurde.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Nustu826 - 22-08-2011

Aga mille koha pealt siis kurta on? Sesmõttes et jääb ju niikuinii koju kasutusse ja arvatavalt kord, kaks nädalas saab tõsta autot esialgu. Ei ole ka kokkupuuteid sellise tehnika ostmiseks, et mida peaks parameetritelt jälgima vms.

Riia ei jää kah just väga kaugele muidugi. Suhtlen homme arvatavasti kellegiga sealt asutusest ja eks siis näib. Transpordiga on vähe rohkem muret. On küll treiler kandevõimega 3000+kg, aga lube ei ole sellise jaoks, niisamuti peab seal ees olema vähe tummisem vedur kui minu 124. Pean veel uurima kas ühel tuttaval on veel puksiir alles....

Aga tänud lingi eest igaljuhul


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - R129 - 22-08-2011

Lööks kah äkki kampa.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 23-08-2011

Mul muidu BE/CE kat. olemas.

Krt kui juba huvilisi veel, siis võiks otse Hiinast tellida? Mul on tootja hinnakiri olemas, sama tootja, kellelt see Läti firma ostab.

Saaks lisaks veel talve tarbeks mõned geel-akud osta.

Aga idee on hea, kui mitu tõstukit korraga võtta, saab ilmselt veidi allahindlust ka. Kuigi eelmine kord seal käies ei tahetud väga alla teha, teades tehase hindu, siis kate on tõesti väike, elavad ainult käibe pealt.


Edit: Karta pole nende puhul midagi, seda enam, et 24/7 töös pole. Harrastajale või väiksema koormusega töökojale on enam kui küll.
Neil isegi paigaldustarvikud kõik kaasas, kaabli peab vaid ise sebima Smile


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - v6sa - 23-08-2011

See on hüdraulikaga. Kas neil on mingi mehh. lukstus ka tööasendile? Või loodetakse ainult hüdraulikale?

Ma tean, statistiliselt on tõenäosus rikkele väike. Lihtsalt tekkis huvi.

4-tonnine kaalub 710 kg. Ühe saab tuua ilma E-ta , sealt edasi läheb keerukamaks. Ilmselt on lihtsam sebida mingi kaubik kuni veokas - vähem muret kaaluga.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Nustu826 - 23-08-2011

Turvalukkude poolest niipalju, et remonditehnika.ee ühel pakutavatest oli küll lisainfos kirjas, et mehhaanilised turvalukud. Arvatavalt ei lubataks muidugi ka erinevad euronõuded euroopas asja müüa, kui elementaarsed turvalukud puuduks, aga mine sa tea.

Tegelikult on mul üks murelaps veel selle asjaga. Nimelt et kuidas see hüdrakompott seal küljes külma kannatab. Talvel mul ka enamus ajast miinuskraadid garaazis. Samas ei tohiks see ka probleemiks olla, kuna tegemist ju ainult pumba ja silindritega.

Igaljuhul kui mitmepeale tellimiseks läheb, peaks sa Hents vast ise asja oma kätte võtma. Sul ka ju mingi kokkupuude ja ka hinnakiri jms. olemas nendega. Minul vahet pole, kas Läti või Hiina, eeldusel, et Hiinasse vast ei pea ise järgi minema muidugi Icon_biggrin...

Aga võtja oleksin igaljuhul. Siis ka sellele 4 tonnisele. Transpordikulu ka ju mitme peale jagades soodsam. Aga siis peaks asja lähiajal kokku leppima. Vähemalt mul oleks küll soov hiljemalt kuu jooksul asjaga ühele poole saada. Sessuhtes et kui seda kätte ei saa selle aja sees siis pole hullu, aga tehingu võiks selle aja jooksul tehtud küll saada. Enne külmade tulekut oleks vaja asi sisse saada.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Renkju - 23-08-2011

Võsale teadmiseks, et Hentsi poolt pakutavatel on kenasti mehhaanilised lukustid olemas tööasendi jaoks! Smile
Nähtud oma silmaga see seadeldis


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Laur - 23-08-2011

Mul on kaubik mida saaks kasutada, vajadusel ka käru sappa.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Nustu826 - 23-08-2011

Ütleme nii, et treileri saaks minu kaudu kui vaja(asub Rapla lähistel). Ainuke mure selles, et sellel puuduvad pidurid(Visuaalselt on, reaalselt ei ole). Aga kuskile 3+ tonni kanti jääb kv küll. Mälu järgi oli 3900 reg. mass ja tühimass 400vms. Seega tavaline kaubabuss seda niikuinii vedada ei tohi...


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 24-08-2011

Käruga tuleks ikka vedada jah. Ega kaubikusse on üpris ebamugav neid laadida ka. Ise käisin käruga järel ja tõsteti kahveltõstukiga peale, pärast taliga garaazis maha.

Ma võiks ka veoautot võtta, aga käruga saab ilmselt asjad aetud. Mõni nädal tagasi sai 35T vilja veetud veoauto+haakega Icon_biggrin

Aga minu point oleks siiski Hiinast otse võtta. Huvilisi on ju piisavalt. Aega võtab ca 1.5 kuud transport Hiinast Tallinna.
Hiinast Euroopasse on 30 päeva.


Jah, lukud on ikka olemas, ilma lukkudeta tõstukeid pole veel minu silm näinud.

Hetkel oleks siis vähemalt 3 tõstukit soolas (Nustu, R129 ja mina võtaks ka 1-2tk), 2-posti ja 4T.

Ma uurin täpse tarneaja ja transpordi hinna nii kiiresti, kui võimalik. Siis saab võrrelda, kas tasub otse tehasest osta või läbi lätlaste.


Edit: Kui Hiinast tellida, siis oleks võimalus veel juurde võtta nt tööriistakärusid, mootoripukke, mootorikraanasid jne raskeid asju.
Mul omal plaanis osta ja katsetada erinevaid tööriistu, off-roadi vintse, geel-akusid jne.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - R129 - 24-08-2011

Mingit infot Hiinlaste toodetest on? Millised välja näevad, mida pakutakse jne.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - Nustu826 - 24-08-2011

Ehk on jah, mingit kataloogi koos hindadega. Hea oleks muidugi mingi webi oma, siis saaks pikemalt valida-vaadata, aga vahet ei ole. Saab ka käest-kätte paberkandjaga vabalt hakkama Et huvi oleks muidugi huvi mingi tööriistakäru, või siis asisema komplekti vastu, aga eks minu puhul paneb ka hind kahjuks asja paika. Aga kui miskit sobivat leiaks, vast siis saaks ikka hakkama...

See poolteist-kaks kuud elab ka vabalt üle, seega jään siis lootma, ja rohkem mujalt ei otsi.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 24-08-2011

Hinnad on mõnusad, uskuge mind. Saada mulle oma maili aadress, ma saadan sulle mõned pakkumised. Jürgen, saadan sulle maili peale infot.

Tööriistakärudega on näiteks nii, et saab ise omale komplekteerida kasti, vastavalt vajadusele. Ette on antud teatud arv karpe, mis on hinna sees, ise valid, kas võtad nt 2x padrunite kompletid või 10x lehtvõtmeid Icon_biggrin


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - kaido - 24-08-2011

(24-08-2011, 10:59 PM)hents99 Kirjutas: Hinnad on mõnusad, uskuge mind. Saada mulle oma maili aadress, ma saadan sulle mõned pakkumised. Jürgen, saadan sulle maili peale infot.

Tööriistakärudega on näiteks nii, et saab ise omale komplekteerida kasti, vastavalt vajadusele. Ette on antud teatud arv karpe, mis on hinna sees, ise valid, kas võtad nt 2x padrunite kompletid või 10x lehtvõtmeid Icon_biggrin

Hents sa siia ei taha hindasi ülesse panna, ehk oleks rohkemgi huvilisi?


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 25-08-2011

Hinnad on soodsad, aga siia avalikult ei taha neid üles laadida.


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - R129 - 25-08-2011

Saada siis meile privas Smile


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - v6sa - 25-08-2011

(25-08-2011, 09:44 AM)hents99 Kirjutas: Hinnad on soodsad, aga siia avalikult ei taha neid üles laadida.

Kellele soodsadDoubt

Teeglikult nokin niisama. Kui Sul on need kataloogid PDFina olemas, siis olen huvitet nii tõstuki kui tööriistakäru omadest. Pista mulle meilile vosata13@gmail.com. Vaataks, kas piisab Bingo mängimisest või peab ikka Vikingi poole kiikama...Icon_redface


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - kaido - 25-08-2011

(25-08-2011, 10:48 AM)v6sa Kirjutas: [quote='hents99' pid='161812' dateline='1314254667']
Hinnad on soodsad, aga siia avalikult ei taha neid üles laadida.

Mulle võid ka maili panna kaido.kubarsepp.001@mail.ee


RE: O: 2-posti autotõstukit kuni 1500EUR - hents99 - 26-08-2011

Jürgen, saada mulle oma uus maili aadress. EAK oma vististi enam ei sobi. Saada mulle mingi kiri lihtsalt, saadan pakkumised tagasi.

Edit: Kaido, vaata oma mailikasti maht üle, minule väidab, et maht on ületatud.