Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) (/showthread.php?tid=21656)

Lehed: 1 2 3


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Ott - 13-01-2019

Kas tohiks paluda sel juhul viidet sissepääsule?


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Heinar - 14-01-2019

Nii nagu vanastigi, ainult nüüd pead otsima oma brauserist varasemalt salvestatud Java lingi ja sellega lähedki.


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Oliver.L - 14-01-2019

Täitsa töötab jah, aitäh.Eusa_angel


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Rexx - 22-01-2019

Kahjuks liitusin mina hiljem ja seega pole kordagi saanud seda teenust ametlikult kasutada.
Praeguseks hetkeks olen tekitanud endale EPC ja WIS ligipääsu muudmoodi. Internet on täis WIS tarkvara.


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - indrek - 01-02-2019

Nii, tänasest alates on võimalik paluda endale ligipääsu uuele Xentry portaalile. Selleks on vaja sisse logida Mercedes-Benz Club Loungesse: https://clublounge.mb-lounge.com/en/registration.html

Sealt minna lehele Electronics Parts catalog (EPC) ja edasi lingile Parts information ja täita oma nõusolekuvorm. 10-15 päeva jooksul antakse sulle ligipääs ja teavitatakse sellest maili teel.





RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Heinar - 01-02-2019

Eks näis mis see uus versioon endast kujutab, seni kasutame vana edasi. Momendil vana veel funkab.


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - janek126 - 05-02-2019

EPC veel vana toimib, kuid SPARE PARTS on juba netipõhiseks tehtud.

Vana versiooniga võrreldes meeletult aeglasem!
Kurb, väga kurb.CrybabyCrybabyCrybaby
Muudetakse asju, mis toimivad.Eusa_wallEusa_wallEusa_wall
Juba kardan seda, mis EPC-st saab.




RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - sgirka - 08-03-2019

Täitsin MB lehel avalduse ära, pole tänaseks saanud vastust meilile.Eusa_wall
Üle 1,5 kuu möödas juba. Mõtteid?


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Laur - 08-03-2019

Sama siin, EPC töötab.


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Lepz - 08-03-2019

Mul pole ka avaldusele vastust


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - indrek - 08-03-2019

Suhtlesin Daimleriga ka ja nendepoolne viivitus seoses suurte mahtudega. Igatahes on nad tegelemas sellega ja usun et peagi on ligipääs kõikidel soovijatel olemas. Kopeerin siia Daimleri vastuse ka:


The successor system of the Electronic Parts Catalogue (EPC) - named Parts Information - is like its predecessor, an internal system of Daimler AG, which we make exclusively available to members of the officially affiliated Mercedes-Benz brand clubs.



The access to Parts Information, is among other advantages, that you enjoy as a member of an official Mercedes-Benz brand club, free of charge and a voluntary benefit by Mercedes-Benz Classic.



It has already been seen in advance that between switching off the old system and the availability of the Parts Information, there will be a few weeks in which no access is possible. We had informed the clubs in advance. This period was necessary to allow us to program and implement an extra online registration tool. In addition the corresponding processes had to be redefined and adapted accordingly.



After an extensive test phase the online registration tool went live just in time at the announced date. Within a short time we received more than 2,000 registrations, which are currently processed by the internal department being in charge of the Parts Information with the help of a service provider. In many cases, it may be that the deadline for the processing of a new user registration and its activation will be exceeded.


Unfortunately, for the reasons mentioned above, we cannot tell you on which date your user account will be activated. But you can be assured, that the colleagues are working hard to move things forward and you will be informed as soon as your account has been successfully activated.



Therefore we kindly ask for your understanding.“


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - indrek - 16-04-2019

Nii, mina sain täna juba ka vajalikud andmed Xentry portaali logimiseks. Aega läks, aga nüüd ligipääs olemas.


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Lepz - 16-04-2019

Mul tulid ka andmed ära. Katsetama hakkan õhtul...


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Priitv01 - 16-04-2019

Mul tuli ka täna meiliga ligipääsu andmed ära, sain sisse ka logitud. Kas sellel uuel seda tööde juhiseid ei ole, et kuidas mingit detaili vahetada?


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Lepz - 16-04-2019

(16-04-2019, 04:17 PM)Lepz Kirjutas: Mul tulid ka andmed ära. Katsetama hakkan õhtul...

mul annab: No service operation is assigned to the user.

a vb ma teen midagi valesti/jätan midagi tegemata


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - sgirka - 17-04-2019

Sama mure, ütleb vastuseks et: "Your account data is incomplete: There is no country assignment."
(16-04-2019, 10:43 PM)Lepz Kirjutas:
(16-04-2019, 04:17 PM)Lepz Kirjutas: Mul tulid ka andmed ära. Katsetama hakkan õhtul...

mul annab: No service operation is assigned to the user.

a vb ma teen midagi valesti/jätan midagi tegemata




RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - indrek - 18-04-2019

Nüüd peaks taas töötama, mul oli ka vahepeal sama jama, aga nüüd korras


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Lepz - 18-04-2019

mul on seis ikka sama


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - Marksus - 18-04-2019

Mul üleeile peale e-maili toimis, eile mitte.
Täna paistab et töötab jälle.

Mis teed pidi muidu EPC-le ligi pääseda?


RE: Tasuta WIS ja EPC klubilistele (Õpetus) - indrek - 19-04-2019

SAI portal ja sealt kliki Parts information