Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Uksed lähevad automaatselt lukku - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz sõidukid (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Foorum: Tehniline (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Teema: Uksed lähevad automaatselt lukku (/showthread.php?tid=14562)



Uksed lähevad automaatselt lukku - MAV - 24-09-2009

Et siis nagu pealkirjas öeldud, minu mure, et tahaks sellisest tülikast lisast vabaneda. Keegi oskab vihjeid anda, mis juhe ja kustkohast läbi tuleks lõigata. CL600 94


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - wdb240 - 24-09-2009

Ei läbi pole vaja midagi lõigata. CL-il nüüd 100% ei tea öelda, aga muidu on nii, et hoiad ca 10 sekundit keskluku avamise nuppu all ja siis peaks see funktsioon maas olema. Kui tahad taastatda, siis teed samamoodi, aga nüüd sulgemisnupuga. Kui see ei aita ,siis vaja testriga kallale mina.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - marek - 24-09-2009

Ma pakun, et on pandud mingi lisasigna (originaalile lisaks) millel on see funktsioon aktiveeritud?

wdb240 Kirjutas:Ei läbi pole vaja midagi lõigata. CL-il nüüd 100% ei tea öelda, aga muidu on nii, et hoiad ca 10 sekundit keskluku avamise nuppu all ja siis peaks see funktsioon maas olema. Kui tahad taastatda, siis teed samamoodi, aga nüüd sulgemisnupuga. Kui see ei aita ,siis vaja testriga kallale mina.
Sellel ju ühe nupuga ir pult, kahe nupuga tuli '96.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - Kalev - 24-09-2009

marek Kirjutas:Ma pakun, et on pandud mingi lisasigna (originaalile lisaks) millel on see funktsioon aktiveeritud?

wdb240 Kirjutas:Ei läbi pole vaja midagi lõigata. CL-il nüüd 100% ei tea öelda, aga  muidu on nii, et hoiad ca 10 sekundit keskluku avamise nuppu all ja  siis peaks see funktsioon maas olema. Kui tahad taastatda, siis teed samamoodi, aga  nüüd sulgemisnupuga.  Kui see ei aita ,siis vaja testriga kallale mina.
Sellel ju ühe nupuga ir pult, kahe nupuga tuli '96.

Keskkonsoolis asuv nupp... Kuid nipi toimimises pole kindel.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - wdb240 - 24-09-2009

Oh ma udu unustasin jh mainida, et toiming teostada keskkonsoolist mitte võtme pealt.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - mkik - 26-09-2009

w210'l toimis ilustiEusa_dance tänud


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - wdb240 - 27-09-2009

Minu meelest saab nii kõikidel MB-del kellel pole armatuurilt keskluku kodeerimis-võimalust. Isegi uus VITO tegi asja ümber.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - MAV - 22-06-2010

(24-09-2009, 01:05 PM)wdb240 Kirjutas: Ei läbi pole vaja midagi lõigata. CL-il nüüd 100% ei tea öelda, aga muidu on nii, et hoiad ca 10 sekundit keskluku avamise nuppu all ja siis peaks see funktsioon maas olema. Kui tahad taastatda, siis teed samamoodi, aga nüüd sulgemisnupuga. Kui see ei aita ,siis vaja testriga kallale mina.

Ei toimi, ainult pump undab 10 sekundit kauem. Krdi tüütu asi.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - voodoo - 22-06-2010

Mis mõttes automaatselt lukku läheb? Minul läheb nii automaatselt lukku kui teen ta lukust lahti ja uksi ei näpi siis mingi aja pärast läheb ise lukku tagasi. Kas saab ka kuidagi nii, et autol on nö võti süütest väljas ja panen uksed kinni (mitte lukku vaid sulgen), siis ise mingi hetk lukku läheb?


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - MAV - 22-06-2010

(22-06-2010, 04:45 PM)voodoo Kirjutas: Mis mõttes automaatselt lukku läheb? Minul läheb nii automaatselt lukku kui teen ta lukust lahti ja uksi ei näpi siis mingi aja pärast läheb ise lukku tagasi. Kas saab ka kuidagi nii, et autol on nö võti süütest väljas ja panen uksed kinni (mitte lukku vaid sulgen), siis ise mingi hetk lukku läheb?

No nii kui mootori käima panen, lähevad uksed kohe lukku, jätan seisma, lähevad lahti. Ainult siis ei toimi, kui mootori lahtise uksega käivitan.


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - punnsilm - 22-06-2010

mul punnil läksid uksed lukku kui auto liikuma hakkas ja tulid lahti kui süüte välja keerasin
(24-09-2009, 01:05 PM)wdb240 Kirjutas: Ei läbi pole vaja midagi lõigata. CL-il nüüd 100% ei tea öelda, aga muidu on nii, et hoiad ca 10 sekundit keskluku avamise nuppu all ja siis peaks see funktsioon maas olema. Kui tahad taastatda, siis teed samamoodi, aga nüüd sulgemisnupuga. Kui see ei aita ,siis vaja testriga kallale mina.

ja sõber võttis selle maha armatuuril olevat lukustuse nuppu näppides ja vist mingil hetkel süüde sisse-välja mängides


RE: Uksed lähevad automaatselt lukku - Randar - 26-06-2010

Minul toimis väga hästi.
Mootor tööle, konsooli nupust uksed lukku ja uuesti lahti, seejärel hoidsin ukseavamis nuppu 10 sec all ja enam uksed automaatselt ei sulgu.
Töötab nii E- kui ka V- klassil.