Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Haapsalu kiirendus 2007 - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: Haapsalu kiirendus 2007 (/showthread.php?tid=4731)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - martiini - 22-04-2007

Ja kui ma 2-e autoga tulen, pean 2x maksma? :tongue:


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Heinar - 22-04-2007

Või maksustame ikkagi KW järgi :bigsmile:


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - rauntz - 22-04-2007

Heinar Kirjutas:Või maksustame ikkagi KW järgi :bigsmile:

Eee pole aus:biggergrin:


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - mario81 - 22-04-2007

martiini Kirjutas:Ja kui ma 2-e autoga tulen, pean 2x maksma? :tongue:

aga muidugi. see ju ongi stardi maks.
mis sest et siis mölema roolitaga ise oled.
kw järgi kuidas seda siis maksustada?
ei usu et see öige oleks.


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - indrek - 22-04-2007

Niisiis, nüüd on lood niiviisi, et tulemas on ka stardisüsteem koos stardituledega. Kuna see aga tasuta olema ei saa, siis peame panema ka osavõtjatele stardimaksu. Usun, et 125 eeki auto eest pole kallis, kui arvestada, et juba sinnasõit on kulutus.

Kohapeal teeme ka grilli ja saab janu kustutatud, seega võiks rahvas ise ka mingit sööki-jooki kaasa võtta.

Stardiraha kogume kohapeal ja loodan, et ei pea ise hakkama rahvast taga ajama.

Kellaajad on tulemas


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Lõoke - 22-04-2007

Kas süsteem olemas või jutt käib sellest süsteemist millest Heinar jt. mõtteid mõlgutavad?


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Kuldar - 22-04-2007

Lõoke Kirjutas:Kas süsteem olemas või jutt käib sellest süsteemist millest Heinar jt. mõtteid mõlgutavad?
Olemas toimiv süsteem ...testitud ja puha . Mõned klubilised on seda ka proovida saanud eelmisel aastal "katsetusfaasis" .:bisou:


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Reddog - 22-04-2007

egas miskit ma jään ootama täpseid juhiseid ja kellaaegu.... ja lihtsalt siis päevaga arvestada..... tahaks juba kasvõi kohe minna tänavale kiirendama:evil: Kuigi mnjah enne tuleb auto töökorda saada:flaming:


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Karl - 22-04-2007

Reddog Kirjutas:egas miskit ma jään ootama täpseid juhiseid ja kellaaegu.... ja lihtsalt siis päevaga arvestada..... tahaks juba kasvõi kohe minna tänavale kiirendama:evil: Kuigi mnjah enne tuleb auto töökorda saada:flaming:

Kannata Haapsaluni ära ja ära tänavatel küll kiirendama hakka. :-)


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - tank - 22-04-2007

Väike trükivea parandus vahele.Oma eelmises postituses mainisin autode eraldi klassidesse jagamist "kütuse tarbimise" järgi.Tegelikult ma mõtlesin klassidesse jagamist kütuse liigi järgi-bensiin,diisel,gaas,nitro,rapsiõli,või mis iganes parasjagu torudes voolab.Kütuse kulu järgi oleks veidi keerukas jah klassidesse jagada....
Küsimus ka söögi-joogi koha pealt.Indrek mainis,et kohapeal ka grilli tehakse.Kas tegemist MB klubi ühise grilliga,või tuleb igal mehel oma grilliseadmed kaasa võtta ja omaette pugida.
Veel küsimus autoabi koha pealt.Kiirused suured ja võib igasugu asju ette tulla/juhtuda/peidetud viga välja lüüa.On keegi võtmekomplekti ja abistava käega kohapeal? Kui juhtub sedasi,et auto omal jõul edasi ei liigu, tuleb treila tellida ja maksta mõned kilod Tln.-a otsa eest?
Pole varem MB klubiga kiirendamas käinud ja ei tea tehnilist külge.


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - rauntz - 22-04-2007

1888 autoabi Smile


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - martiini - 22-04-2007

Service ja hooldus : MB Truck + Co  "igal pool, igal ajal" :biggergrin::biggergrin::biggergrin:

Litraaši kohta; yldiselt on kuni 2liitrit mootorimahtu, kuni 5 liitrit.... ja yle....
Ei leidnud tqhq-st kohe klasside täpset liigitust...... pole aega..


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Reddog - 23-04-2007

Mnjaaa kiirendamisest tänaval ei tulegi miskit välja..... Sõber täna jäi juba lubadest nn: ilma::evil: JA VEEL VOLVOGA... krt kui ma veel oma 6ga sinna põrutan siis mul lähevad vist 2x load:lol: Aga annaks jumal et ikkagi yritus toimub ja minagi saaks mõõdupuud teistega võttaConfusedilly: kuigi hea oleks teada palju umbkaudselt siis tulijad on? äkki hakkab keegi nimekirja või midagi sellist koostama ja saaks eeltööna ka klassidesse juba paigutada... oleks kindlam teada oma asukohta ja algstart ka selle järgi lihtsam ning ka pisikene kohustus ikkagi osalejatel oma masinaga tegeleda UZI


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - indrek - 23-04-2007

1. Söök - grilli proovime ühise kaasa vedada, kuidas jääb vorstidega on lahtine, ideaal oleks, kui kõik mingi pisikese rahanatukese meile poetaksid ja siis saaks ühiselt vorsti ja salatit sebida. Jama oleks, kui peaks igaüks ise kuskil nurgas nosima.

2. Võistlusklassid - usun, et kindlalt jagame klassid kütuse söömise järgi, ehk siis diisel ja bensiin ja mõlemad vast ka omakorda mingi süsteemi järgi. Diislil võiks olla näiteks mingi vabalthingav ja föön eraldi. Bensiinimootoritel teeks ehk kuni 3000cm3 (kaasaarvatud) ja siis sealt edasi kuni lõpmatus ja turbomootorile kirjutame mingi koefitsendi juurde - st, et 3 liitrine turbomootor, mis tegelikult kubatuuri järgi on 2900 millegagi liigitub siiski üle 3 liitriste meeskonda.

3. Mis puutub osavõtjatesse, siis loodaks võimalikult suurt osavõttu, aga kuna teeme selle ürituse pühapäevasel päeval ja mitte just kõige hilisemal tunnil, siis magajad mehed vast esimese hooga kohale ei jõuagiSmile
Eks näis.

MIna olen tulemas, aga osa ei võta teatud tehnilistel põhjustel, kui just enne rikkaks ei saa ja teist masinat juurde ei osta


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - rauntz - 23-04-2007

Kilomeetri sõit ka tuleb?


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - indrek - 23-04-2007

rauntz Kirjutas:Kilomeetri sõit ka tuleb?


Kui radari saame, siis ikka tuleb, aga usun, et radar on tulemas


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Toomaz - 23-04-2007

Ega pole plaanis bracketit sõita ?
Kas selle ajavõtu süsteemi / fooriga saab üldse sellist asja teha ?
Ise tõenäoliselt osa ei saa võtta, aga vaatama tuleks ja bracketit vaadata on tiba põnevam.

Kes ei tea mis bracket on siis: http://www.bhra.ee/index.php/page,bracketreeglid05

Huvitavaks teeb asja just see, et tähtis pole auto võimsus. Kõigil on võrdne võimalus võita, tähtis on täpselt sõita, oma autot tunda.

See vaid minu poolne pakkumine. Ei juhtu midagi hullu kui seda ei toimu, kohale proovin ikka tulla.
Pealtvaatajatel oleks lihtsalt põnev jälgida kuidas nõrgema jõuallikaga auto stardib võimsamast 4-5 sekundit varem ja finišijoonel on autod jälle kõrvuti.


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - indrek - 23-04-2007

jah see oleks mõte, aga süsteem peab seda toetama, kas ta aga seda teeb ma ei tea, eks kohapeal selgub


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - Toomaz - 23-04-2007

Süsteem peab võimaldama mõlemale rajale eraldi aegadel starti näidata (mõlemal rajal on oma foor mida jälgida) ning vastavalt siis ka aega võtta.
Oleks väga tore kui see süsteem seda lubab.


RE: Haapsalu kiirendus 2007 - sm. pelle - 23-04-2007

Aga rääkige kiivrist, st kui seda vaja on siis teab juba vaikselt sebima hakata.