Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Kogunemine Tartus - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: Kogunemine Tartus (/showthread.php?tid=8320)

Lehed: 1 2


RE: Kogunemine Tartus - Renkju - 13-04-2008

Nii ja naa. Ära peaksime mahtuma.


RE: Kogunemine Tartus - HotPapa - 13-04-2008

No kui vihma ei saja siis ei ole vast hullu, kui sajab siis võtan sulle ekstra vihmavarju kaasaConfusedilly:


RE: Kogunemine Tartus - ralak - 13-04-2008

Lähme ikka ülesse, all suht mõttetu ja kitsas.


RE: Kogunemine Tartus - Lõoke - 13-04-2008

Wiha Kirjutas:ilm täna on nagu on... lageda taeva all ei taha küll eriti seista ( väike nohu jms.) .... ei tea kuda sel kellaajal nende parkimiskohtadega esimesel korrusel on....

Ega külmataat sulle külma teinud?


RE: Kogunemine Tartus - HotPapa - 13-04-2008

[Pilt: P4130037.jpg]
[Pilt: P4130041.jpg]
[Pilt: P4130042.jpg]
[Pilt: P4130046.jpg]

Istumine oli hea, kahjuks ei taipand kohe digikat kaasa võtta ja mersud jäid jäädvustamata. Igaljuhul järgmine kord toimub asi väljas vorstikest grillides:cool_rsvd:


RE: Kogunemine Tartus - sm. pelle - 14-04-2008

HotPapa Kirjutas:Istumine oli hea, kahjuks ei taipand kohe digikat kaasa võtta ja mersud jäid jäädvustamata. Igaljuhul järgmine kord toimub asi väljas vorstikest grillides:cool_rsvd:


Anna siis varakult märku! Ma siiamaani pole jõudnud lõunaosariikidesse ja grillist ei ütleks küll ära :bigsmile:


RE: Kogunemine Tartus - tuuker - 14-04-2008

Mina käisin ka kohal. Stuttgarti aja järgi nagu mersumehele kohane. Igav plats ja tühi väli. Esimese korra pealt avastasin ühe tumehalli klubi numbrialustega 124. Ootasin, kedagi ei tulnud, ei juhtund miskit erilist. Järgmine kord proovin jälle tulla.

P.S Ma haige ja palaviku tõttu magasin lihtsalt sisse.


RE: Kogunemine Tartus - HotPapa - 14-04-2008

sm. pelle Kirjutas:
HotPapa Kirjutas:Istumine oli hea, kahjuks ei taipand kohe digikat kaasa võtta ja mersud jäid jäädvustamata. Igaljuhul järgmine kord toimub asi väljas vorstikest grillides:cool_rsvd:


Anna siis varakult märku! Ma siiamaani pole jõudnud lõunaosariikidesse ja grillist ei ütleks küll ära :bigsmile:

Annan kindlasti teada:cool_rsvd:

tuuker Kirjutas:Mina käisin ka kohal. Stuttgarti aja järgi nagu mersumehele kohane. Igav plats ja tühi väli. Esimese korra pealt avastasin ühe tumehalli klubi numbrialustega 124. Ootasin, kedagi ei tulnud, ei juhtund miskit erilist. Järgmine kord proovin jälle tulla.

P.S Ma haige ja palaviku tõttu magasin lihtsalt sisse.

Eks jah, tegelikult võiks siis helistada või mingil määral teada anda, kuna ei ole erilist soovi määramatu aeg jääda ootama. Iseenesest natukene enne kella 17:00 sõitsime sealt minema. Aga järgmine kord vast läheb õnneksSmile


RE: Kogunemine Tartus - airfrance1 - 14-04-2008

oh jama. magasin laheda asja maha!
ise viibisin Tallinnas ja ajasin seal asju.
nädala sees esmaspäevast reedeni olen tavaliselt tartlane.
igatahes mõnikod võix mingi kokkusaamine toimuda ka nädala sees.
tahax ka ära kaeda, kes teised tartu põhi mesavennad on Wink


RE: Kogunemine Tartus - Renkju - 14-04-2008

Väga huvitav oli, juttu jagus ja nalja sai kaa:biggrin:


RE: Kogunemine Tartus - T6nu - 14-04-2008

Fun oli küll. Jääb vaid oodata ilusamaid ilmasi, et saaks grillida ka.


RE: Kogunemine Tartus - Wiha - 14-04-2008

Lõoke Kirjutas:
Wiha Kirjutas:ilm täna on nagu on... lageda taeva all ei taha küll eriti seista ( väike nohu jms.) .... ei tea kuda sel kellaajal nende parkimiskohtadega esimesel korrusel on....

Ega külmataat sulle külma teinud?

Yep... külmataat tõmbas ikka läbi...:biggergrin: