Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Printerisõbralik versioon

+- Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum (https://foorum.clubmb.ee)
+-- Foorum: Mercedes-Benz Eesti Klubi (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Foorum: Klubi tegevused ja üritused (https://foorum.clubmb.ee/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Teema: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 (/showthread.php?tid=12673)

Lehed: 1 2 3 4 5 6


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - jm666 - 29-04-2009

Indrek Kirjutas:
jm666 Kirjutas:Vean ka end kohale , kas naise lapsed võib kaasa tarida ? Rolleyes

Loomulikult, MB Klubi on kogu pere klubi ju

Rahaga arveldab kohapeal , ning kas laste pealt yuleb ka 100.- üks laps 6a. teine 1a 4 kuud ?


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - indrek - 29-04-2009

jm666 Kirjutas:
Indrek Kirjutas:
jm666 Kirjutas:Vean ka end kohale , kas naise lapsed võib kaasa tarida ? Rolleyes

Loomulikult, MB Klubi on kogu pere klubi ju

Rahaga arveldab kohapeal , ning kas laste pealt yuleb ka 100.- üks laps 6a. teine 1a 4 kuud ?

Seekord ei tuleBig Grin


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Laur - 29-04-2009

Karl Kirjutas:Siis peab minu murdja koju jääma, tead küll kui "hästi" nad läbi saavad.Eusa_whistle

Pole hullu, hoiab kinni või ei mängi ühe ja sama asjaga. Viimane kord läksid mingi palli pärast kiskuma vist.


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - indrek - 29-04-2009

allan1 Kirjutas:Kuidas linnusesse viiv tee on? Kruusakas ja auklik tee on NO NOIcon_confused
Muidu plaanin ka kohal olla.


Päris linnusesse autoga sisse ei saa 100m peab jalutama, aga kuni sinna parklani on väga hea asfalt


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Ur3o - 29-04-2009

Nii kurb kui see ka pole (minule) ei saa ma kahjux tulla. küll tagaks.
kuna ma olen eestist väljas, ja ei saa kohe mitte kuidagi siit enne 15'nendat minema Sad
aga mis ma oskan öelda Wink teile kes kohale lähevad, kõike kõige paremat Wink
ehk Siis Kivi Karterisse Big Grin


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - KaarelV - 29-04-2009

Ma proovin ka kohal olla, juhul kui vähegi saan. Küll ma tulen siis otse Varbolasse, loodan, et see on okei.


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - indrek - 30-04-2009

KaarelV Kirjutas:Ma proovin ka kohal olla, juhul kui vähegi saan. Küll ma tulen siis otse Varbolasse, loodan, et see on okei.

Ikka sobib jah


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - secman - 30-04-2009

tulija


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - andrej29 - 30-04-2009

Indrek Kirjutas:Tere Mersurahvas

9.ndal mail - see on laupäevane päev, kutsume teid osa võtma MB klubi grillist looduskaunis kohas Tallinnast 50 km kaugusel.

Täpsem info on tulekul, aga samale päevale plaanime ka uute liitujate ülevaatamise.

Päev kujuneb selliseks:

11.00 Kohtume Laagri Maksimarketi parklas kus kohtume uute liitujatega ja räägime juttu
12.00 Liigume klubi liikmete ja huviliste ning liitujatega Varbolasse, kus on imekaunis grillimispaik, kõige vajalikuga.
13.00 Valmistume ette grillimiseks, kohapeal vestleme, sööme teeme muud huvitavat ja lahkume sama kaunist kohast, kuhu alguses tulime.

Osavõtt:

Osa võivad võttak õik MB omanikd, MB klubi liikmed ja uued liitujad, kes tulevad ka Piknikule, neile on osavõtt 100 krooni, mis tuleb tasuda MB klubi arveldusarvele.

Selle raha eest on kohapeal grill ja joogid. Usun, et üsna odav on, vaevalt keegi väljas odavamalt hakkama saab.

PS! Saadame ka lähipäevil liitujatele ka vastavasisulise teate.

Siin teemas võib oma osavõtust teada anda.

kahjuks et ei saa tulla,müüsin auto ära


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Reddog - 30-04-2009

Damn..... Tuleks ka aga krt tööl olema ja see lõppeb alles kuskil 16-17 aeg alles :S... Kindlasti tehke palju pilte ja sööge paksuks Big Grin


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Boamadu - 30-04-2009

Mul üks tähtpäev just samal ajal. Vaatan äkki ikka tulen ja lähen sealt edasi tähistama või äkki tähistan kohapealIcon_rolleyes? Siis aga ei saa sinna ega tagasi kuna kallis abikaasa ei oma teadmisi ega õigusi autoga sõitmiseks.


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - Karl - 01-05-2009

Boamadu Kirjutas:Mul üks tähtpäev just samal ajal.

Ehhh,üks mees saab aasta vanemaks ju, jälle läbu! Icon_twisted


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - buddy - 03-05-2009

tahan ka kohal olla aga päris 100% kindel veel ei ole kuna mul üks suurüritus mõisas ees aga siis kui tulen ei saa kindlasti kahjuks piknikule jääda-kõike paremat soovides


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - RivoA - 03-05-2009

Olen arvatavasti tulija, kui midagi VÄGA pakilist vahele ei tule! Selle rahaga seoses, kas sulas on võimalik ka maksta nt. kohapeal?


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - indrek - 03-05-2009

RivoA Kirjutas:Olen arvatavasti tulija, kui midagi VÄGA pakilist vahele ei tule! Selle rahaga seoses, kas sulas on võimalik ka maksta nt. kohapeal?

jah


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - richard - 03-05-2009

Kui töölt tulema pääseb, olen tulija!!


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - TeineMB - 03-05-2009

Tuleksin meeleldi otse Varbolasse jätaksin Laagri ära , kuna pesitsen ise Raplas , kui nii sobiks?


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - jansa48 - 03-05-2009

Plaan oli muidu laupäeval vanemaid ja naisevanemaid külastada emadepäeva puhul. Seega vaja Paidesse ka jõuda, kasvõi Varbola kaudu, krillima ei jää kahjuksIcon_sad


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - rauntz - 03-05-2009

ma ka ikka lõunas, äia sünnipäev noh... järgmise korrani siis...


RE: MB Klubi piknik ja liikmete ÜV 09.05 - olikul - 03-05-2009

jälle peab kokkama - elu ongi üks grillEusa_whistle
kohal Karliga