Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Xenon tulega probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem järgmine, et üks esimene Xenon tuli kustus ära. Tulede põlema panemisel vaid korraks sähvatab. Kas see tähendab, et plokk on läbi või pirn ise?
Vaheta pirnid ära omavahel, saad kohe teada.Eusa_whistle
Jap, üks pirn ongi läbi. Nüüd oleks vaja leida 2tk uut, sest olemasoleva värvitemperatuuri ma ei tea.
Jep, mul on hetkel sama proobleem esitulega, mingi hull saörin käib läbi kui põlema panen ja korra sähvatab, ostsin igaks jhuks uued pirnid ära, kui kas oli siis Pirn läbi või tasub enne midagi muud löbi vaadata?
West Kirjutas:Jep, mul on hetkel sama proobleem esitulega, mingi hull saörin käib läbi kui põlema panen ja korra sähvatab, ostsin igaks jhuks uued pirnid ära, kui kas oli siis Pirn läbi või tasub enne midagi muud löbi vaadata?

Jah, mul oli pirn läbi. Kuid vahetasin mõlemad ära, sest muidu jääb tooni erinevus.
Rico Kirjutas:
West Kirjutas:Jep, mul on hetkel sama proobleem esitulega, mingi hull saörin käib läbi kui põlema panen ja korra sähvatab, ostsin igaks jhuks uued pirnid ära, kui kas oli siis Pirn läbi või tasub enne midagi muud löbi vaadata?

Jah, mul oli pirn läbi. Kuid vahetasin mõlemad ära, sest muidu jääb tooni erinevus.

kui on pirne vaja siis teen sulle d2s 1000eek ja H7 H1 - 800eek 2 tk
kui ostad, osta osram või philips. hiinakad ei kipu originaal xenontules(luubiga) valgustama normaalselt. kui ise pandud halogeeni asemele, siis ei ole vahet.
marek Kirjutas:kui ostad, osta osram või philips. hiinakad ei kipu originaal xenontules(luubiga) valgustama normaalselt. kui ise pandud halogeeni asemele, siis ei ole vahet.

ütle mis vahe kui garantii on sama 1 aasta ja meie seadusega(ööpäev läbi peavad põlema) kõik kiireste ära põlevad
Marek räägib ju valguse kvaliteedist, mitte kui kiiresti läbi põlevad.
Karl Kirjutas:Marek räägib ju valguse kvaliteedist, mitte kui kiiresti läbi põlevad.

kas valguse kvaliteet on erinev?
samad kelvinid, sama valgus, sama värv
eDiCk Kirjutas:kas valguse kvaliteet on erinev?
samad kelvinid, sama valgus, sama värv
kus kohas sa temperatuuri ja valgustugevust mõõtsid? või lugesid mida pilusilmad karbile templiga löönd? Smile

neid hiina pirne müüdi pool aastat tagasi juba 250kr/tk või oli isegi odavam (kogu komplekt oli kuskil foorumis alla 1k). ma ise testisin w211 esitules ja sõbra sõber testis A8'l ja oli ikka märgatav vahe.

1. valgustatuse vahe oli päris suur osrami kasuks (aparaate ei kasutanud, ainult kaasosalejate silmapaare)
2. osad hiina D2S pirnid tundusid fookusest väljas olevat.
3. hiina asendused ei istu ilusti pessa, ei D2S ega ka ükski halogeeni asendus.

halogeeni asendustel erilist vahet pole (peale punkt 3), kuna halogeeni reflektor ja klaas läbustavad valguse suvaliselt igale poole laiali.
Nende ise külge aretatud xenonite eest tuleks 18k. trahvi teha.

Esmaspäeva õhtul sõidan autoga, väljas pime, torm möllab, tee maha langenud puuoksi täis, meeletu vihm ja siis tuleb vastu mingi tjuuning pill, esituledes xenonid mis näitasid juba silma.
Ja, et sellest veel vähe oleks, udukad ka xenonid mis täiesti taeva poole olid reguleeritud. Peale seda kui see imbetsill mööda sai, sõida nagu kotti, 10 sec. mitte midagi ei näe.
Sain pirnid ära vahetatud , nyyd korrasSmile