Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Foorum uuel aadressil ja uues serveris
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere

Seoses probleemidega foorumi töös liigutasime selle kogu andmebaasiga teise serverisse . zone.ee serverisse siis.

Vana foorumi aadress foorum.mbklubi.ee suunatakse automaatselt ümber aadressile foorum.clubmb.ee, mis on ka siis uus aadress.


Kasutajate jaoks ei muutu midagi ainult see, et server on kiirem ja peaks ilma probleemideta töötama. Eks näis, kas nii ka on.

PS! Osad postitused võivad olla kadunud ja kõik peavad uuesti oma parooliga sisse logima, sest windows ei tea neid.
Mingi jebla käib ikka.Sain lõpuks sisse slaavi foorumist.
vanas foorumis on vale link, muud midagi.

http://foorum.clubmb.ee/ on õige.
aga võibolla on minus asi aga uude foorumisse logides tuleb kuidagi kodusem tunne kui vanas oli. õhkkond on kuidagi sõbralikum ja need igasugused popupid mis otsingu jm. sarnase vahepeal on... kuidagi kodusem on tõesti... minumeelest, ja mulle meeldib väga.....
Nustu826 Kirjutas:aga võibolla on minus asi aga uude foorumisse logides tuleb kuidagi kodusem tunne kui vanas oli. õhkkond on kuidagi sõbralikum ja need igasugused popupid mis otsingu jm. sarnase vahepeal on... kuidagi kodusem on tõesti... minumeelest, ja mulle meeldib väga.....


Täpselt sama foorum, ainult teises serverisBig Grin

Tiba kiirem server ainult
Ma ka muud vahet peale kiiruse ei tähelda.
Mingi jama on privaatsõnumitega kah, ei saada ära, annab mingi vea teate. Retard

mis võib viga olla ?
Blaze Kirjutas:Mingi jama on privaatsõnumitega kah, ei saada ära, annab mingi vea teate. Retard

mis võib viga olla ?

Proovisin sulle saata, ei saanud jah.
Koheselt ei tulnud enam parool meelde. Tahtsin siis meili peale meeldetuletuse saata. Siis viskas mingi errori.
Õnneks tuli meelde Tongue
sama küll, aga mul eelmises ei visanud vahepealseid teateid ja muud säärast mis uues on...
Endiselt ei saa kahjuks saata privaatsõnumit. Veaks annab: Fatal error: SAFETY EXTENDER - Sending mail using mail() is disabled due security reasons in /data01/virt5077/domeenid/www.clubmb.ee/foorum/inc/functions.php on line 370
täna miskipärast ei õnnestu igakord postide saatmine. tuleb ette explorer cannot found webpage vms.
Paar küsimiust tekkis seoses uuendusega
*kas turu all rubriik varuosad likvideeriti
*kas klubi liikmete autosid ei näe enam mitte klubi liikmed

või vaatan mina millegist mööda..
Reputatsiooni pole näha!
Räägitakse,et Naistekas pole eraldi teemasid näha.Crybaby
Lõoke Kirjutas:Räägitakse,et Naistekas pole eraldi teemasid näha.Crybaby
muuda nupp vist ka ei tööta. Badgrin
krt mul nüüd uut vastust postitades viskab postita vastus nuppu vajutades blank lehe ette. ja kui refreshi vajutan, siis errori, et olen siia teemasse juba postitanud...
Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum / Teade


Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum
Vigane foorum


Just siukse teate sain peale teema postitamist Smile
IrwIcon_biggrin
marek Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Räägitakse,et Naistekas pole eraldi teemasid näha.Crybaby
muuda nupp vist ka ei tööta. Badgrin

Minul pole muuda nupp kunagi töödanud ... parem klik hiirel open link ja siis toimib .
ääääääää Doubt mileks siin selline asi nagu sõbralist on???? Varsti on oodata siis oma fotode jaoks kohtasid ja siis hakkame juba masinaid reitima ning feimi koguma et siis SOLide eest varuosi osta we?Icon_eek Minu arust suht mõtetu asi see sõbralist või mis te arvate
Lehti: 1 2