Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Eesti jalgpall
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pole sõnu.....Leiti ka mansa,kellelt niimoodi lakki saada!
http://www.sportnet.ee/artikkel/74960
Ega siin polegi midagi rääkida.....BS Icon_evil
Lõoke Kirjutas:Pole sõnu.....Leiti ka mansa,kellelt niimoodi lakki saada!
http://www.sportnet.ee/artikkel/74960

... Lõuke ,ega siin muu ei aita ... lähed ja teed ise ära Icon_biggrin
Kuldar Kirjutas:
Lõoke Kirjutas:Pole sõnu.....Leiti ka mansa,kellelt niimoodi lakki saada!
http://www.sportnet.ee/artikkel/74960

... Lõuke ,ega siin muu ei aita ... lähed ja teed ise ära Icon_biggrin
Need tööd mille eest ma olen raha saanud,olen ära teinud.Okei -okei,aga kas sa ise mängu nägid?
Mäng oli täiesti masendav. Eesti koondis mängis nagu hoovijalgpalli.
Belgia vastu mängiti täitsa korralikku mängu, ei tea, mis nüüd siis viga oli.

Loodame, et asi paraneb.

Räägiti tõusudest ja mõõnadest. Ausaltöeldes pole minu arust tõuse veel kunagi olnud. Kui, siis Andorra vastu....
On Eesti koondis kunagi ka osanud palli mängida väliskoondise vastu?? Pealegi kui motivatsiooni mängida pole siis pole ka midagi loota, miks pingutada kui raha makstakse ka särgi kandmise eest!
Minuteada koondises mängimise eest ei makstagi. Peaks küsima, mul vana trennikaaslane mängib koondises.
hents99 Kirjutas:Minuteada koondises mängimise eest ei makstagi. Peaks küsima, mul vana trennikaaslane mängib koondises.
Ilma rahata jooksevad platsil Icon_eek Müstika, või makstaksegi eestlastele kaotamise eest palka Doubt
Koondises mängimine on nagu privileeg. Koondisesse kutsutakse, mitte ei minda ise. Meil Eestis on muidugi kõik nii kõvad mängumehed, et üle 100 koondise kohtumise seljataga. Kõvemates koondistes peavad mängijad rabama, et koondisesse saada, sest konkurents on tihe.
Enamus lakuvad nii et vähe pole! Tahtejõudu ka pole...siis polegi milestki rääkida.
keegi peab ju pidevalt kaotama ka....ei saa nii et kõik võidavad
Nojah kui vaadata kes platsil olid siis polegi midagi imestada. Kõik ju noored ja uued. Mis panebki imestama, et kui oled noor ja uus siis peaks kasvõi südamerabanduseni jooksma, et ennast tõestada. ... Ei saa mina ka sellest Meie koondisest aru ja ega see korvapall meil ka parem pole ja üldse läheb Eestil igas asjas viimasel ajal halvasti. .. kõik olid juba vist hea ja mugava eluga harjunud ...

Kes ütles, et Jalgpall on parem kui sex ??? Mõni sadomaso või...
Sulo Kirjutas:Enamus lakuvad nii et vähe pole! Tahtejõudu ka pole...siis polegi milestki rääkida.
ma ennist mõtlesin kribada, et 'küllap oli kõva pohmakas', aga jätsin katki, kuna ei tea tausta nii kindlalt Smile
jansa Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Enamus lakuvad nii et vähe pole! Tahtejõudu ka pole...siis polegi milestki rääkida.
ma ennist mõtlesin kribada, et 'küllap oli kõva pohmakas', aga jätsin katki, kuna ei tea tausta nii kindlalt Smile

Ei laku midagi , kui lakud saad trahvi kirja .... ja maksad.

Mulle meenub sellega kohe üks nali kuidas mu sõber u. 10 aastat tagasi Dekoltees rääkis kõikidele naistele, et on Eesti koondise ründaja nr1.Icon_biggrin Ja see möjus ...
kalacompany Kirjutas:
jansa Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Enamus lakuvad nii et vähe pole! Tahtejõudu ka pole...siis polegi milestki rääkida.
ma ennist mõtlesin kribada, et 'küllap oli kõva pohmakas', aga jätsin katki, kuna ei tea tausta nii kindlalt Smile

Ei laku midagi , kui lakud saad trahvi kirja .... ja maksad.

Mulle meenub sellega kohe üks nali kuidas mu sõber u. 10 aastat tagasi Dekoltees rääkis kõikidele naistele, et on Eesti koondise ründaja nr1.Icon_biggrin Ja see möjus ...

Lakuvad!!! Veame viina peale kihla Icon_biggrin