Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Autoleht otsib Mersut
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisiis, nagu Rait oma auto teemas juba mainis, oleks vaja autot testi:

W126 sedaan
Mootor kas 5,0 või 5,6 (eelistatud loomulikult ikka tipp ehk 5,6)
Auto peab olema korralik nii välimuselt kui tehnikalt, võimalikult originaalilähedane.

Kas kellelgi on mõtteid ja ideid? Järgmine nädal vist juba vaja, täpsustamisel.
Karl Kirjutas:Niisiis, nagu Rait oma auto teemas juba mainis, oleks vaja autot testi:

W126 sedaan
Mootor kas 5,0 või 5,6 (eelistatud loomulikult ikka tipp ehk 5,6)
Auto peab olema korralik nii välimuselt kui tehnikalt, võimalikult originaalilähedane.

Kas kellelgi on mõtteid ja ideid? Järgmine nädal vist juba vaja, täpsustamisel.
mul tuli kohe üks must 560SEL üliväikese läbisõiduga meelde, aga ilmselt pole selle omanik kellelegi "testimiseks" andmisest huvitatud.
Oleks aastake edasi ja sama soov, siis oleksin meeleldi nõus enda SEL'i pakkuma...aga jah, mis tast ikka praegu sellisena andaIcon_cry
Marek, tean keda mõtled, kuid vaevalt.
Testitakse seal rohkem auto omaniku rahakotti, et kui suured on kulutused. Ja omaniku arvamust autost ning vaadatakse teeninduses auto üle. Vähemalt samasugune test tehti minu abikaasa venna 300M i kohta Autolehes.

Kummaline on see, et mõned aastad tagasi käis Autolehe testist üks roheline 126 läbi aga kodulehel seda neil üleval ei ole .
ei kalacompany sa ajad sassi kolme 80de aastate gigantauto omavahelise võistluse ja kasutatud auto loo. Mul on sealt mitu autot läbi käinud ja ka kasutatud auto lugu on tehtud.
Rait Kirjutas:ei kalacompany sa ajad sassi kolme 80de aastate gigantauto omavahelise võistluse ja kasutatud auto loo. Mul on sealt mitu autot läbi käinud ja ka kasutatud auto lugu on tehtud.

Ok . vähemalt midagi mul meeles oli seoses selle rohelise taastatud 126 ga Icon_redface Minu viga .
See roheline oli I generatsiooni W126 280SE, mul on isegi selle test olemas. Kui tarvis, võin üles otsida ja üles trükkida Icon_smile
Jah tookord pidi ka algselt minema minu http://www.carrating.org/car.php?6035 auto sinna kasutatud auto loosse.
Need pildid saidki tehtud peale Jazz´i pesulat loo jaoks Stromkal. Aga ma enam täpselt ei mäleta miks see venima jäi ja siis juba eemaldus rehvilt prot ja tekitas parasjagu pahandust, et enam seda autot me loos kasutada ei saanud.
Järgmiseks reedeks on planeeritud test!
Mine tee oma autoga ära, natuke teipi kaasa ja tehtud!

Kui muidugi äkki ei saa korda luuki selleks ajaks.....
noh, üsna kabe -90 500SE on Toomasel, olen ise näppind.
Ma ei tea küll, mis seisus ta auto praegu on, viimati otsis siin mingit gaasihoovastiku andurit.
Küsige ta käest, ta niipalju edev küll Smile
Põhjusmõtteliselt on ju ka meie SEL üsna viisaka olemisega. Tõsi, mõningad vead tal on...Eusa_whistle

Aga vähemalt välja näeb kenaBadgrin