Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 3,0 D Tagurpidi käik jääb sisse.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervitus!

Selline probleem siis autoga, et kui tagurpidi käik sisse lükata, jääb see sinna kinni. Siis ei aita muud kui auto üle tõsta ja tagurpidi käigu hoob tagasi lahti peksta, et ta sellest asendist välja saada.

Milles võiks olla viga, mida vahetama peaks ? .. hirmsasti häirib Icon_lol

Parimat,

Margus.
Kuliss tuleks vahetada, kui nii kulunud on.
On seal veel variante, mis läbi võib olla?
Kuidas ta sul kinni jääb?
Kas kang jääb ka samasse asendisse? või kang liigub aga tagurpidi käik on sees?
Põhja alt vardast tirides tuleb kergelt välja?
enne kui küsimustele vastan, et auto on manuaalkastiga.. et võimalikke arusaamatusi ei tekiks.

Kang jääb tagurpidi käigu asendisse kinni ega liigu sealt kuhugile, vääna kuidas tahad. (tagurpidi käik on siis nii sees, et tagurpidi käigu varras on ees asendis) Lahti tuleb kui ta eest poolt taha lüüa. Käega pole lahti tirinud seda, sest käsi ei läinud vahele.. pole proovinud, haamri ja meisliga käigukasti poolsest otsast olen löönud ning lahti tuleb kuidas kunagi, vahest kergemini vahest mitte.

Üldiselt müüsin auto maha ja minu jaoks see polegi enam oluline küsimus.. aga võib-olla tuleb abiks teistele klubilistele, olen kuulnud, et aeg-ajalt sellist asja manuaal kastiga ikka juhtub. Ostke autmaatkastiga auto! Eusa_dance