Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 200,230,300,320 CE!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Pole varem kunagi Mercedese omanik olnud ja nüüd siis plaanis osta endale CE-d. Probleem selles, et sõbrad ja tuttavad ajavad mulle erijutte nende kohta. Sooviks siis küsida teilt kui teadjatelt. Millise mootoriga osta? Kas diisel on tõesti parem kui pensukas? Ise kaalun 300 või 320 vahel, sest tahaks rohkem jõudu. Tuttav rääkis, et mida suurem mootor seda vähem on teda vägistatud Tongue samas ka teine tuttav räägib, et Mercedese puhul on kõige parem võtta suure mootoriga diisel. Mis te arvate? Soovitused ja auto pakkumised on teretulnud Smile
Noh CE d sa diisliga enivei ei leia, seega kui kupeed tahad pead bensuka vaatama.

MIs puutub mootorisse, siis ise võtaks 320 CE, aga kui tahad ökot ilma suurema kirenduseta, siis kärab 2,2 ka vabalt.

Aga 124 on pull auto, kestab ja mugav sõita
Ralakutarku sõnu tsiteerides: Võta ikka 320 ja uuem aastakäik millel 5'ne automaat
Ja mis puutub vägistamistesse, siis selle kuuleb juba autot käivitades, lonkav ja putertav mootor...ei ütlesk ka, et neid vähem just vägistatud oleks...igatahes, hoia silamd lahti ja rahkott suletuna- et otsus liiga vara ei tuleks.
võib-olla see on minu mingi mõtte aga arvan et CE peab olema automaat, manuaal rikkub kõike
Võta see mis näeb värske välja ja mis sulle meeldib. Ise soovitaks 300 või 320. Kui esimene MB siis automaatkastiga kindlasti.
eDiCk Kirjutas:võib-olla see on minu mingi mõtte aga arvan et CE peab olema automaat, manuaal rikkub kõike

Ära nüüd tee siin antireklaami :bigsmile:
raix Kirjutas:
eDiCk Kirjutas:võib-olla see on minu mingi mõtte aga arvan et CE peab olema automaat, manuaal rikkub kõike

Ära nüüd tee siin antireklaami :bigsmile:

:bash:UZI:biggergrin: