Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: E50 AMG mure mootoriga
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, probleem siis selline et mootoris on imalik hääl sees ja jõudu ei ole (uimane on)ja mootoris lagin sees. Lagin ei ole see mis tuleks saale kolinast ega ka selline nagu oleksid klapidpeas, kuid kuskilt ülevalt siiski.
Ehk on teil kellegil olnud sama mure või kellegil tuttaval.
Igasugune abi oodatud.
Andres 5224242 Laki Auto taga temal Garaaz . Kogemused : On olnud Silberis meister ja pärast seda Piiteris MB esinduses meister või töökoja juhataja vadeva . Igaljuhul ta peaks suutma sind aidata arvan .Võid öelda ,et Kuldar soovitas ja MB klubi kaudu äkki on sõbralikum ...
Tänud, homme kindlasti helistan talle, kuid kui keegi oskab midagi lisada siis kuulan rõõmuga.
Kat on umps...?
Kat ei ole, viga siiski mootoris.
Tänud
küünlajuhtmed tuksis ja säde lööb üle kusagilt
Nustu826 Kirjutas:küünlajuhtmed tuksis ja säde lööb üle kusagilt

Tänud, kuid kindlasti ei ole midagi sellist, ise arvan et kas kett ja tallad või midagi sellist
allan1 Kirjutas:Jube paha lugu selline, AMG-d ei ole odav remontida ka, loodame siiski et tegu taskukohase veaga.

Nii, nüüdseks teada, et õli-pumba kett pooleks, eks hakkan seda kuskilt otsima ning ehk on teilgi siin kellegil olemas või koht kust saaks...
Õlisurve puudus? Ühtegi hoiatus tuld põlema ei läinud?
ma tean et febi toodab seda ketti kindalsti, küsi teeme varuosad oü ei tohiks üle 200 maksta
marko600 Kirjutas:ma tean et febi toodab seda ketti kindalsti, küsi teeme varuosad oü ei tohiks üle 200 maksta

varuosad.ee-st ei leidnud mina midagi sellele autole
Teeme Varuosad OÜ on varuosa pood mustamäe teel, www.teeme.ee
davodka Kirjutas:
marko600 Kirjutas:ma tean et febi toodab seda ketti kindalsti, küsi teeme varuosad oü ei tohiks üle 200 maksta

varuosad.ee-st ei leidnud mina midagi sellele autole
marko600 Kirjutas:Teeme Varuosad OÜ on varuosa pood mustamäe teel, www.teeme.ee
davodka Kirjutas:
marko600 Kirjutas:ma tean et febi toodab seda ketti kindalsti, küsi teeme varuosad oü ei tohiks üle 200 maksta

varuosad.ee-st ei leidnud mina midagi sellele autole


Ups, tiba unine olin kui lugesin, ei pannud tähele...
Aga sain kadakalt Imrelt tellitud leevendi ja kett