Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: aidake w124 käigukasti ostmisel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mureks siis järgmine:
juba 2 pakkujat väidavad et varuosakoodiga 2012710101 käigukast istub mu 124 e260-le alla, kuigi Silberi sõnul peaks see olema hoopis w201 oma ja minu kkasti varuosakood peab hakkama numbritega 124270 (loogiline ju ka)....lisaks peaks see kast näitama kuskil sellist numbrit nagu 722409 02 või siis 722409 03, mida aga kumbki müüja ei leia enda kasti pealt...üks neist väitis veel et w201 ja w124 mootorid ja kkastid ongi ühesugused...pean tunnistama et ise ei oska selle kohapealt veel midagi tarka arvata, kuigi tundub natuke imelik...samas müüvad mõlemad neid kui 124-se kaste. Kas on kellegil olnud tegemist k.kasti vahetusega ja teab midagi tarka öelda.
tean veel niipalju et kast võib alla istuda aga ei pruugi korralikult käike vahetama hakata...kas seda on võimalik kuidagi timmida jne....kuskilt nagu hakkas silma et pöördeid millelt järgmisele käigule hüppab saab muuta vms.

ja loomulikult juba tänan kõiki ette ja taha
Mul on olnud sama 5 käiguline manuaal, w124 2,0d; 2,5d; 3,0d otsas, siis müüsin maha ja praegu on ta 3,0 bensaka otsas 124 kupee all. Ei mäleta kas oli vanem või uuem 24 klapiline mootor.
Kutsikaid on ka 2,6 motoga. Neil on sama kast all mis 260E w124-l. Mul endal oli ka kasti vahetus, sain kutsika pealt uue kasti. Ja ma räägin manuaalkastist. Automaadi kohta ei tea.
jah unustasin mainida et tegemist automaadiga...
kuigi jah jutust tuleb see välja ka
Tõepoolest, vahetasin minagi 2.0 w124 mersul ära automaat kasti, ja kasti sain kutsika alt mis oli samuti 2.0 mootorilt.

Kastid on kutsika ja w124 ühese mootori andmetega samad. Ei tohiks tulla probleeme.
Käiguvahetusel tekivad probleemid pigem tagaülekande pärast.