Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kellade valgus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
123el kadus kellade taustavalgustus ära peale kellade vahetamist. Oskab keegi seletada, kuidas seal see süsteem töötab ja mida ma seal vaatama peaks?
spido nupu all on keeratav reostaat ilmselt on se kulunud või katki se w123 suht nõrk koht soovitan vanade kellade oma tagasi panna ma arvan et viga on selles. Mul endal ka aint ühe kohapealt võtab se ja sedagi tuleb meelitada et põlema hakkaks kui aega saan tahaks otse selle panna ei pea ju seda koguaeg tumedamaks ja heledamaks keerama
Ma tahaks ka selle otse panna, oleks väga hea, koguaeg täie lauluga põleks. Ma arvan isegi, et see katki, peab hakkama seal mässama. Aga just võõras tundub see ehitus seal, et kuidas see vool liigub lüliti-reostaadi-pirnide vahel...
Kolme reostaadi klemmid saab lihtsalt juhtmega üle joota. Siis põlebki kogu võimsusega.

Kui kasutada ettenähtud võimsusega, 0,4 W, pirne, on just sobiv:cool_rsvd:
Kolme reostaadi? Või KOLM reostaadi klemmi?
Eeee, mõtlesin ikka niipidi, et 123 kerega masinatel kipuvad need reostaadi-reod ää surema...:flaming:

Kaks klemmi seal on, mis tuleb ära sillata.:lol:
Mõeldes tuleviku peale võiks sinna mingi võimsama transi või türistoriga reguleerimise teha. Siis ei piinaks reostaati nii palju.


EDIT: Typo.