Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w124 küljepeeglite eemaldamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

Seoses alumiiniumosa korrodeerumisega on taastamiseks tarvilik eemaldada w124 küljepeeglid, nende tagumine kate ja klaas.

Otsisin ka varasemate teemade hulgast, aga näpunäiteid ei leidnud.

Kas keegi oskab aidata infoga, et kuidas see käia võiks?


Aitäh ja parimate soovidega,

Tauno
eemalda ettevaatlikult peegli kinnitust kattev uksepolster... selle all kolm kruvi ja käes ta ongi...
Kuna minu autodel on kõigil see polstrikolmnurk tükkideks tiritud, siis ilmselt on oluline ka polstri kangutamise suund. Tüübli järgi tundub, et vist peaks ülemist nurka otse eemale tirima. On see õige?

Alumine nurk on küünega uksepleki sees.

Elektripeeglil on siis ka pistik, see on omakorda kruvikesega kinni.
tagumine kate peeglil käib klambritega ära aga on väga, rõhutan väga kõvasti kinni. tagumine plastik võib ka vabalt katki minna selle kangutamisega. kummi venitasin kuidagimoodi üle kinnituseosa ära. jällegi tükk kangutamist oli.
v6sa Kirjutas:Kuna minu autodel on kõigil see polstrikolmnurk tükkideks tiritud, siis ilmselt on oluline ka polstri kangutamise suund. Tüübli järgi tundub, et vist peaks ülemist nurka otse eemale tirima. On see õige?
Alumine nurk on küünega uksepleki sees.

Elektripeeglil on siis ka pistik, see on omakorda kruvikesega kinni.

Yep... ma ka esimese hurraaga lõhkusin tüübli ära... sai miskit asemele kompunnitud...

ei tea... minu omal lihtsalt pistik kummilutu sees..