Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W 123 tagasilla probleemid.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist ,autoks w123 230ce 83 aasta.Nimelt sai autolt tagasild terves tükis eemaldatud,et vahetada vigaseid pukse ja selle käigus avastasin tõsiselt pragunenud pooltelje kummi suka.Ja siit esimene küsimus,kuidas pootelg laiali käib ,et seda sukka vahetada ja mis õli sinna sukkade sisse käib,kui palju õli ?Ja teine küsimus ,kuidas käib rattalaagri eemaldamine (tagasild)läheb selleks mingit erilist võtit tarvis?Ja veel ,nimelt avastasin õõtshoobadel tõsisemat rooste ning kivilöökide kahjustust ,kas võib asendada vanema aastakäigu õõts hoobade vastu nii 79aasta?Minu auto vigastel originaal õõtsadel on kood algusega 123 ja neil vanematel 115 ,ma loodan et neil mingit konstruktsiooni erinevusi pole.Tänud kui keegi viitsib mingeid soovitusi jagada.
W 123 tagasilla probleemid.

Tervist ,autoks w123 230ce 83 aasta.Nimelt sai autolt tagasild terves tükis eemaldatud,et vahetada vigaseid pukse ja selle käigus avastasin tõsiselt pragunenud pooltelje kummi suka.Ja siit esimene küsimus,kuidas pootelg laiali käib ,et seda sukka vahetada ja mis õli sinna sukkade sisse käib,kui palju õli ?Ja teine küsimus ,kuidas käib rattalaagri eemaldamine (tagasild)läheb selleks mingit erilist võtit tarvis?Ja veel ,nimelt avastasin õõtshoobadel tõsisemat rooste ning kivilöökide kahjustust ,kas võib asendada vanema aastakäigu õõts hoobade vastu nii 79aasta?Minu auto vigastel originaal õõtsadel on kood algusega 123 ja neil vanematel 115 ,ma loodan et neil mingit konstruktsiooni erinevusi pole.Tänud kui keegi viitsib mingeid soovitusi jagada.
...mul sama mure ,kuidas targemaks saaks..
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?...5#pid25355 see link ei toimi, miski error ja serveri vigaIcon_cry
Foorum nüüdseks teisel aadressil.
See link töötab.
Rattalaagri vahetamiseks spets võti jah.Tegin ise võtme, aga lõhkusin ära kasutasin valesti.Siis mõtlesin et viin tartusse esindusse ja lasen ära teha.Leppisin kokku ja siis helistati 10 minuti pärast tagasi ja öeldi,et me ei saa seda autot remonti võtta meil ei ole enam võtit.Pidi liiga kalliks neile minema.Teen ise uue võtme ja vahetan ära.Poes maksab võti 2000 kr.
w114,w115 ja 123 ainult neil on selise võtmega.
http://www.samstagsales.com/mercedes.htm    ,sealt saab rattalaagri võtme joonise M0026...M0027 kui just taalade eest võtit ei taha osta , toru jupp ja pisut tööd ja ongi võti olemas...saab meisli ja haamriga ka..ha ha